TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 04 cze 2019 18:05

Wczoraj poszła taka informacja.

Obrazek

A to znaczy ---że w maju nadal utrzymywała się wysoka sprzedaż FC----podobnie jak w marcu i w Kwietniu.

wiemy ze w kwietniou koszty marketingowe znacznie spadły VS. marzec , ciekawe jak było w maju, w raporcie podali ze beda mniej agresywna polityke marketingową stosowac.

Patrzac na monetyzacje na poczatku czerwca moza spodziewać sie póki co nie gorszych przychodów jak w MAJU. jesli bedzie tak do końca czerwca mozna spodziwac się koejnego bardzo dobrego kwartału jesli chodzi o przychody ---zyski też powinny byc okey jesli faktycznie obnizyli koszty reklamy jak to byłow kwietniu.

Dywidenda zaliczona teraz czekamy na kolejne infa ze strony spółki, głownie jeśli chdozi o kolejne gry i rynki monetyzacyjne...CHiny.

Alik Chin to nikt tego nie wie i z pozycjiinnych spolek ktore cos tam z chinami chcieli zakombinowac to jeszcze znaczacego infa nie bylo

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 04 cze 2019 20:26

Dlatego nie dziwię się że na, Chinoli coraz bardziej Inni się wkurzają. Chinole swoimi produktami chcą zalać cały świat ale sami mają embarga na swój rynek pod różnymi pretekstami. Mam nadzieję że POCZUJĄ TO SAMO NA SWOJEJ D. U. pie.

indiana_jones
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3558
Rejestracja: 14 paź 2013 17:26
Lokalizacja: Kępno

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: indiana_jones » 05 cze 2019 19:30

TSG pokazało, że na giełdzie spółki gamingowe mogą dynamicznie zwiększać kapitalizację, jeśli są dobrze zarządzane i mają solidne fundamenty.

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 05 cze 2019 21:26

ja na razie odpusciłem spolke spredalem , ale ie wiele ialem zarobiłem ,,na paluszki,, ale uwazam ze na razie tutaj bedzie powolne opadanie
na razie w pierwszych dniach czzerwca niezle z opiniai, wiec pod koniec czerwca jak sie tak utrzyma ze cos wezme pod info o przychodach na ST
pozdr

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 06 cze 2019 11:48

grubaski postanowiły faktycznie po raz kolejny zastosowac presję osuwania ---nie raz tak było .

Jedno jest prawie pewne 2 QW wjesli chodzi o przychody nie bedzie gorszy niz 1 QW a powinien byc nawet lepszy ---to widac po kwietniu maju i poczatku czerwca gdzie FC sobie nie gorzej rwadzi w monetyzacji niż w MAJU. A to znaczy ze FC jest stabilnie dobrze monetyzujaca sie grą , z czasem mam nadzieje ze dołacza w końcu chiny do tej monetyzacji oraż ze nowe gry bea coraz mocniej podbijac wyniki spółki, co z czasem pzrełozy się na KURS i jak równiez dywidendy wyplacane pzrez TSGAMES>

Jesli chodzi o zyski to też powinny być wieksze niz w 1 qw---jeśli w maju i czerwcu nadal trzymają się takich kosztów marketingowych jaki były w kwietniu.

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 06 cze 2019 15:43

zycze powodzenia, ja ja obserwuje ale widac ze jeszcze nie czas bo podaz czycha tylko zeby wywalic
ja na razie pod e3 jestem wiadomo gdzie

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Erudyta » 07 cze 2019 13:31

zycze powodzenia, ja ja obserwuje ale widac ze jeszcze nie czas bo podaz czycha tylko zeby wywalic
ja na razie pod e3 jestem wiadomo gdzie
Prosta zasada: Alik nagania na kupno-sprzedawać. I na odwrót.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 07 cze 2019 21:06

zycze powodzenia, ja ja obserwuje ale widac ze jeszcze nie czas bo podaz czycha tylko zeby wywalic
ja na razie pod e3 jestem wiadomo gdzie
no cóż ---każdy robi co uwaza za słuszne---Dizsiaj kurs uróśł pare procent w góre i jest juz powyzej 130 PLN .

Miałem napisac ze niedługo mogąbyc wzrosty bo na szybkich oscylatorach było juz ciekawe wysprzedanie, sugerujące wzrosty.

na dziennym tez nie wyglada to słabo , pewnie troche sie pomielą , ale jest szansa że niedługo moga wyrysowac taką formację . Jak bedzie zobaczymy. W kzdym razie moim zdaniem TSGAMES obecnie jest najtańsza spółka w gamedevie---wyniki ma porównywalne do PLW a moze i bedzie miała lepsze w całym roku a kapitalziacja jednak mniejsza o ładnych pareset mln PLN.


Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 07 cze 2019 21:34


Invest-Journey
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 24 cze 2017 16:33

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Invest-Journey » 09 cze 2019 11:20

Tak stabilny wzrost kursu akcji jaki był w ostatnim czasie na TEN to w sumie marzenia każdego posiadacza akcji dowolnej spółki. Nie wiemy jak u Was, ale nas chyba bardziej satysfakcjonuje stabilna zwyżka ceny akcji niż euforyczne podbicia. Na wykresie cenowym TEN, w ujęciu dziennym, pojawiły się pierwsze sygnały, które mogą wyhamować aktualny trend wzrostowy. Najgroźniej wygląda strefa oporu na wysokości 132~142 zł za akcję. Zanim został ukształtowany historyczny szczyt na wysokości około 148 zł, kilka dni wcześniej pojawiła się świeca wzrostowa, ale z bardzo długim cieniem górnym przy wysokim wolumenie. Po kilku dniach kurs znalazł się już poniżej poziomów zamknięcia z opisanej świecy co wskazywałoby na dystrybucję akcji. Ostrzeżeniem jest również słabość popytu, która miała miejsce po ogłoszeniu wyników za I kwartał. Choć były słabsze od oczekiwań analityków to nie można jeszcze mówić o katastrofie. Dziwi więc trochę tak mocny spadek kursu. Zmienność ceny na przestrzeni kilku ostatnich miesięcy wskazuje na 2 istotne poziomy wsparcia, które mogą stworzyć okazję do otwarcia pozycji.

Cała analiza dostępna na http://investjourney.pl/2019/06/09/tydz ... -czerwiec/

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 09 cze 2019 23:17

no to jutro zobacze jak mi ruch wyszedł, na razie mam po 206---cdPr i nie jest zle, zobaczymy

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 17 cze 2019 14:48

Podejrzewam, że alika już tutaj nie ma, bo by naganiał ostro, a tymczasem widziano go jak na bankierze naganiał na Farmę w wątku 11bit :D

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 17 cze 2019 16:02

ladna, srac.ka

proponuje jeszcze emijse 100k po 0,01 gr dla znajomych:)

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 17 cze 2019 17:01

ladna, srac.ka

proponuje jeszcze emijse 100k po 0,01 gr dla znajomych:)
Czekam na alika, który napisze, że sprzedał dwa tygodnie temu, gdyż miał przeczucie, że jego perła na kilka lat z dywidendą, straciła wiele ze swego blasku, zarząd nie jest perspektywiczny i nie wierzy, że uda się zwiększyć przychody, bazując na jednej grze, której sukcesu już żadna inna nie powtórzy. Następnie postawi stolca i pogna dalej :lol:

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 17 cze 2019 18:05

ladna, srac.ka

proponuje jeszcze emijse 100k po 0,01 gr dla znajomych:)
Czekam na alika, który napisze, że sprzedał dwa tygodnie temu, gdyż miał przeczucie, że jego perła na kilka lat z dywidendą, straciła wiele ze swego blasku, zarząd nie jest perspektywiczny i nie wierzy, że uda się zwiększyć przychody, bazując na jednej grze, której sukcesu już żadna inna nie powtórzy. Następnie postawi stolca i pogna dalej :lol:

tradycja, nikogo to nie zdziwi


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: incoqnito i 179 gości