CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 07 cze 2019 16:29

w niedziele to do koscioła a targi są 11-13
...zapominasz o Microsofcie...w niedziele...w tą Niedzielę.

REKLAMA


pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 08 cze 2019 11:21

https://independenttrader.pl/cd-projekt ... a-gpw.html sciagniete z bankiera ,przeczytaj pan/i głowacki i jak widzisz inni CI CO SIE ZNAJA nie ja ,maja podobne zdanie ------------------zaznaczam nie wiem ile bedzie wynosił kurs ale jak sadze ma wzrosnac to i wszystkie wskazniki tu opisane sie zmienia w gore ,tak wkleiłem bo tu pisza ze pisze bzdury to nie bzdury a prawda ,a co do kursu nie wiem ile bedzie to kwestia grubasow tych co tutaj maja pozycje

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: seal6 » 08 cze 2019 14:35

Bzdury, on juz wróży spadki od kilku lat, kiedys w koncu trafi.

ps. a analiza z rzyci wyjeta
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 08 cze 2019 15:08

Paździoch, widzę, że się starasz. Jednak gość robi analizę CDR nie posiadając elementarnej wiedzy o biznesie spółki.
Już na samym początku zakłada wysokość sprzedaży na same konsole, pomijając mega dochodowy kanał PC (największy udział cyfrowych kopii). Także dziękuję ,dobranoc.

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 08 cze 2019 15:18

Na Steam i GOG, nawet uwzględniając promocję około premierową -10% i widoczny udział Chin, można założyć sporo ponad 100 zł przychodu z kopii już po odjęciu prowizji i VAT. To oznacza kilkaset milionów zł w pierwszych tygodniach sprzedaży. Także independent-not-so-smart-trader otrzymuje pałę z matematyki i powtarza klasę.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: seal6 » 08 cze 2019 18:12

Pomijajac fakt o kilku dodatkach ktore beda na pewno i nie za 5$
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 08 cze 2019 21:00

Paździoch, widzę, że się starasz. Jednak gość robi analizę CDR nie posiadając elementarnej wiedzy o biznesie spółki.
Już na samym początku zakłada wysokość sprzedaży na same konsole, pomijając mega dochodowy kanał PC (największy udział cyfrowych kopii). Także dziękuję ,dobranoc.
głowacki jezeli jestesmy na ty -ja nie musze sie starac ,ja juz pisalem dawno ze nie znam sie na grach tylko wklejam opinie wg mnie fachowca skoro mu za to placa który ma podobne zdanie do mojego a ostatnio jest ich bardzo duzo ze spolka jest droga ,pisałes ze nie porownuje do społek polskich to porownal do swiatowych,tak jak i ja tak i on nie wie ile bedzie kurs tylko wyliczyl wg wskaznikow,przyszłych zyskow itd dlatego nie wiem skad ta krytyka ,jak narazie przynajmniej na krótko ja mialem racje podejscie pod szczyt i zjazd prawie 10% kilka razy dalo duzo zarobic realnej kasy ,wiem tutaj wiekszosc ma miliony kupione po 1,5 od jakubasa ale gdyby sprawdzic to nikt nie trzymał tyle ,sprzedałem w piatek nie trzymałem na euforie w poniedziałek bo za duzo tego miałem a łykali jak pelikany pod pewny wzrost w poniedziałek ,jak bedzie to odkupie tanioej bo zrobia luke a jak nie to trudno za duzo tu was i na bankierze widzi tylko wzrost czego wam zycze ale taka euforia nie wrózy dobrze,tyle nie pisze tego do ciebie jako jakkis przeciwnik czy znawca po prostu kazdy ma swój sposób zarabiania i zaznaczam jeszcze raz nie wiem ile bedzie wynosilkurs i szczyt czy juz był czy bedzie

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 08 cze 2019 22:08

Ja tez nie jestem zwolennnikiem nagonki i owczego pędu, zresztą chyba to widać.
Uważam jednak, że produkt jest na tyle silny, że całe to zamieszanie nie zaszkodzi notowaniom. Już jutro wieczorem pierwsze koty za płoty na E3.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: seal6 » 09 cze 2019 05:15

"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: seal6 » 09 cze 2019 22:27

16.04.2020 z Keanu Reeves tego sie nie spodziewalem :)
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: seal6 » 09 cze 2019 22:32

"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7411
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: NiKtoś » 09 cze 2019 22:52

Strzelaja prawdziwymi nabojami. Ciekawe ile zabulili za jego facjate ale tego pewnie nie podadza..
16.04.2020 z Keanu Reeves tego sie nie spodziewalem :)
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

tgolik
Starszy chorąży
Posty: 1459
Rejestracja: 26 cze 2010 20:32

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: tgolik » 10 cze 2019 08:35

Strzelaja prawdziwymi nabojami. Ciekawe ile zabulili za jego facjate ale tego pewnie nie podadza..
16.04.2020 z Keanu Reeves tego sie nie spodziewalem :)
Myślę, że gaże Keanu można sfinansować ze środków przeznaczonych na marketing.

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pandorinium » 10 cze 2019 09:13

i co na to dryniol ?
Zaraz wyskoczy, że Amica i Lotos były skrajnie tanie i dały ogromną stopę zwrotu, co jednoznacznie wskazuje, że tak samo jest z Tauronem :lol:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: galileogalileo » 10 cze 2019 09:46

Paździoch, widzę, że się starasz. Jednak gość robi analizę CDR nie posiadając elementarnej wiedzy o biznesie spółki.
Już na samym początku zakłada wysokość sprzedaży na same konsole, pomijając mega dochodowy kanał PC (największy udział cyfrowych kopii). Także dziękuję ,dobranoc.
głowacki jezeli jestesmy na ty -ja nie musze sie starac ,ja juz pisalem dawno ze nie znam sie na grach tylko wklejam opinie wg mnie fachowca skoro mu za to placa który ma podobne zdanie do mojego a ostatnio jest ich bardzo duzo ze spolka jest droga ,pisałes ze nie porownuje do społek polskich to porownal do swiatowych,tak jak i ja tak i on nie wie ile bedzie kurs tylko wyliczyl wg wskaznikow,przyszłych zyskow itd dlatego nie wiem skad ta krytyka ,jak narazie przynajmniej na krótko ja mialem racje podejscie pod szczyt i zjazd prawie 10% kilka razy dalo duzo zarobic realnej kasy ,wiem tutaj wiekszosc ma miliony kupione po 1,5 od jakubasa ale gdyby sprawdzic to nikt nie trzymał tyle ,sprzedałem w piatek nie trzymałem na euforie w poniedziałek bo za duzo tego miałem a łykali jak pelikany pod pewny wzrost w poniedziałek ,jak bedzie to odkupie tanioej bo zrobia luke a jak nie to trudno za duzo tu was i na bankierze widzi tylko wzrost czego wam zycze ale taka euforia nie wrózy dobrze,tyle nie pisze tego do ciebie jako jakkis przeciwnik czy znawca po prostu kazdy ma swój sposób zarabiania i zaznaczam jeszcze raz nie wiem ile bedzie wynosilkurs i szczyt czy juz był czy bedzie
independent trader to zaden fachowiec to paliwoda...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości