TELEHORSE [TLH]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Re: TELEHORSE [TLH]

Postautor: Julian11 » 06 cze 2019 16:53

Wycena spółki, moje procentowe portfelowe zaangażowanie w nią jest na tyle małe, że jednak jestem spokojny. Ta branża mnie kręci dlatego nie widzę problemu zaryzykowania relatywnie niewielkiego szmalu, przy takiej kapitalizacji.

Może z tych obecnie kilku mln PLN kapitalizacji spółka będzie za jakiś czas kosztowalą dużo dużo więcej. Na to liczę dlatego nich kwit sobie będzie i mam nadzieję że dojdzie do zapisów i tego kwita niedługo będzie 4 razy więcej niż jest w zamian za niewielki wkład finansowy.

Copper_Nick
Sierżant

Postautor: Copper_Nick » 06 cze 2019 21:20

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,416912

No i mamy wyjaśnione o co kaman z tą ilością praw poboru na rachunkach. Zapisy od 1 lipca, więcej czasu żeby zebrać hajs.

Luxtorpeda
Podporucznik

Postautor: Luxtorpeda » 06 cze 2019 23:21

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,416912

No i mamy wyjaśnione o co kaman z tą ilością praw poboru na rachunkach. Zapisy od 1 lipca, więcej czasu żeby zebrać hajs.
Bravo dla spółki widać że działają i kontrolują sytuacje 8)

http://infostrefa.com/infostrefa/pl/wia ... -06-2019-r
TLH- Cannabis Poland zielona potęga :mrgreen:

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 07 cze 2019 00:19

I to sie liczy działaja ---widać że nie zasypuja gruszek w popiele , nawet jeśli jakieś zonki delikatnie im się przytrafiają.

Byc moze ten co popzrez Harpina przejąl pakiety ERNE nie jest az tak rozeznany w SYSTEMIE KDPW---najwazniejsze jest to czy jest rozeznany w Biznesie zwiazanym z fajkami płynami zawierajacymi CBD z konopii, a pózniej po mozliwoej zmianie prawnej( lub też uzyskania np licencji na medyczne substancje jakie to dostali obecnie KANADYJCZYCY) ze zwiekszonym zakresemTHC

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 07 cze 2019 08:43

tylko czy zdaza wyprostowac he

28 .06.2019 Zmiany na WZA.

1 .07.2019 Zapisy na Akcje.

dlaczego maja nie zdąrzyć?---poza tym CI co nie maja akcji maja problem --CI co mają to --jesli dojdzie do skutku emisja teraz to beda mogli sie zapisac na emisje NE po 10 gr za sztukę jesli nie ---To bedzie nadal parę mln ----Z czego wielu jest ujawnionych w tym akcjonariacie---TO oni maja najwiedej do stracenia, to jest proste jak budowa cepa. :lol: 8)

Moim zdnaiem powinno byc wszystko OK ---w tym rozdaniu z TĄ EMISJĄ ----inna sprawa ze mysle sobie ze NE nie dojdzie szybko do wejscia na GIEŁDE i do notowań ---moimm zdaniem bedzie spooro INF na SPÓŁCE a w miedzy czasie ILOŚĆ AKCJI w OBROCIE bedzie taka jaka jest OBECNIE ---z tym zastzreżeniem ze podaz jest MOCNO KONTROLOWANA---czym to moze pachniec? niech KAŻDY SAM SIE DOMYŚLA.

włąsnie dlatego ja NIE SPZREDAJE--"STARYCH AKCJI" ewentualnie interesowało mnie ROLLOWANIE i DOKUPOWANIE na duzo nizszej cenie po odcięciu PP--ale jak widac taki plan spalił na panewce, z braku odpowiedniej podazy.

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 07 cze 2019 13:06

A tymczasem na TLH jedzie w góre +53% --cena powuzej 70 GR. a to wszystko po odcieciu PP.

powiem szczerze że mnie to też zadziwia. ---z drugiej strony obecna kapitalziacji bez uwzglednienia NE to nadal ok 5 MLN PLN. 8) :lol:

P.S Pogodno znowu okazął się ANTYWSKAŹNIKIEM. 8)
Ostatnio zmieniony 07 cze 2019 13:08 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

Luxtorpeda
Podporucznik

Postautor: Luxtorpeda » 07 cze 2019 15:22

A tymczasem na TLH jedzie w góre +53% --cena powuzej 70 GR. a to wszystko po odcieciu PP.

powiem szczerze że mnie to też zadziwia. ---z drugiej strony obecna kapitalziacji bez uwzglednienia NE to nadal ok 5 MLN PLN. 8) :lol:

P.S Pogodno znowu okazął się ANTYWSKAŹNIKIEM. 8)
Klasyka leszcz za burtą i przestał szczekać :lol: mnie dziwi ze wciąż tak tanio :mrgreen:

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży

Postautor: ANTYCHRYST » 07 cze 2019 16:11

podobno nie ma podaży :lol: :lol: a poszło już dziś 120k papiera a kurs w miejscu :lol: :lol:

Copper_Nick
Sierżant

Postautor: Copper_Nick » 07 cze 2019 16:21

podobno nie ma podaży :lol: :lol: a poszło już dziś 120k papiera a kurs w miejscu :lol: :lol:
Tak sobie tłumacz golasie. Jeśli poprzez stanie w miejscu rozumiesz 36 procent w jeden dzień, to nie mam pytań i polecam wizytę u specjalisty. Poza tym od wczorajszego ranka mamy ponad 250% do przodu, korekta się należy jak psu buda, choćby w locie żeby groszołapy mogły zrealizować zysk.

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży

Postautor: ANTYCHRYST » 07 cze 2019 16:25

Tak sobie tłumacz golasie. Jeśli poprzez stanie w miejscu rozumiesz 36 procent w jeden dzień, to nie mam pytań i polecam wizytę u specjalisty. Poza tym od wczorajszego ranka mamy ponad 250% do przodu, korekta się należy jak psu buda, choćby w locie żeby groszołapy mogły zrealizować zysk.
wczoraj rano było 0,49, teraz jest 0,67 a dla tego jełopa to różnica 250% :lol: :lol: :lol: :lol:

Copper_Nick
Sierżant

Postautor: Copper_Nick » 07 cze 2019 16:30

wczoraj rano było 0,49, teraz jest 0,67 a dla tego jełopa to różnica 250% :lol: :lol: :lol: :lol:
Uściślając to wczoraj rano było 0,1905 zł, bo dopiero chwilę po 9 ruszyło po 3dniowym wiszeniu po odcięciu PP i kto miał akcje wcześniej z przyzwoitą średnia już prawie odrobił odcięcie, ma PP i śmieje się z patafianów, którzy nie umieją liczyć :lol:

Luxtorpeda
Podporucznik

Postautor: Luxtorpeda » 08 cze 2019 16:42

Uściślając to wczoraj rano było 0,1905 zł, bo dopiero chwilę po 9 ruszyło po 3dniowym wiszeniu po odcięciu PP i kto miał akcje wcześniej z przyzwoitą średnia już prawie odrobił odcięcie, ma PP i śmieje się z patafianów, którzy nie umieją liczyć :lol:
Gra idzie o duże pieniądze i gigantyczny rynek który dopiero zaczyna dostrzegać temat na poważnie, nie zdziwię się jak na dniach pojawia sie komunikaty o przekroczeniu progu :mrgreen:

https://www.rp.pl/Spoleczenstwo/1906099 ... huana.html

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży

Postautor: ANTYCHRYST » 09 cze 2019 07:56

Gra idzie o duże pieniądze i gigantyczny rynek który dopiero zaczyna dostrzegać temat na poważnie, nie zdziwię się jak na dniach pojawia sie komunikaty o przekroczeniu progu :mrgreen:

taaaa jak tam plgroup i jwa :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Julian11
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: Julian11 » 10 cze 2019 10:54

tak widac że EUROPA tez zaczyna dostrzegać kwestie marichuany medycznej, podejrzewam że po Francji przyjdzie kolej na kolejne państwa . Dlatego obecnie jest najlepszy czas na zaczęcie budowy swoejej dzialnosci tak żeby za jakiś czas byc gotowym na prawdopodobnie poważne zmiany Poltyków legislacji co do stosowania MARIHUANY medycznej.

To co na końcu powiedział koleś ---sugeruje ze beda sie raczej skupialiena działaniach kanaboidów z bardzo niska zawartoscia THC( powiedział że ta marihuana medyczna która beda badali nie bedzie dałwał efektów psychoatkywnych i dlatego nie bedzie uzywana rekreacyjnie) --własnie na tym chce sie skupic CANNABIS POLSKA.

Nie dziwie sie teraz dlaczego KANADYJCZYCY kupili ta spółke OLIMAX za 90 mln PLN skoro pare lat temu była warta ponizej 5 <MLN PLN---oni wiedza co w trawie w Europie zaczyna piszczeć jesli chodzi o pena " rewolucje " mariuhuany medycznej---Stany , kanada juz ja przechodzą--potencjalna baza klientó w EUROPIE moze byc bardzo duza w samej Polsce szacuje sie miedzy 300 k - 1 MLn Ludzi.

Obrazek

baron71
Starszy plutonowy

Postautor: baron71 » 10 cze 2019 12:49

Ale się zamawiają, teraz dolne hehehe

Wróć do „Akcje”