CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
Captain_Obvious
Starszy chorąży
Posty: 1030
Rejestracja: 08 cze 2015 18:38

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Captain_Obvious » 10 cze 2019 10:02

Fiu fiu... nie sadzilem ze CDP bedzie w stanie utrzymac hype wokol Cyberpunka - mylilem sie.
Keanu Reeves jako twarz projektu i 1sze miejsce na Steam na 8 miesiecy przed premiera mowi samo za siebie. Gratulacje dla cierpliwych inwestorow.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Julian11 » 10 cze 2019 10:32

Ja jestem pozytywnie zaskoczony datą --sądziłem ze bedzie rok później. Dla gamedevu taki szum do dobra sprawa --chociaz ja osobiscie Redsów sobie odpuszcam, ale oczywiscie zycze mega sukcesu, dla dobra nie tylko CDP ale całego gamedevu. 8)

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Martins_57614 » 10 cze 2019 14:28

https://independenttrader.pl/cd-projekt ... a-gpw.html sciagniete z bankiera ,przeczytaj pan/i głowacki i jak widzisz inni CI CO SIE ZNAJA nie ja ,maja podobne zdanie ------------------zaznaczam nie wiem ile bedzie wynosił kurs ale jak sadze ma wzrosnac to i wszystkie wskazniki tu opisane sie zmienia w gore ,tak wkleiłem bo tu pisza ze pisze bzdury to nie bzdury a prawda ,a co do kursu nie wiem ile bedzie to kwestia grubasow tych co tutaj maja pozycje
A Ty się dalej kompromitujesz co zresztą widać po kursie. Ten pan co przytoczyłeś art to bzdury pisze, nie bierze wszystkich danych pod uwagę. Tyle.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Martins_57614 » 10 cze 2019 14:33

16.04.2020 z Keanu Reeves tego sie nie spodziewalem :)
Raczej mało kto się tego spodziewał. Jeszcze jak z LADY GAGĄ wystąpi to będzie... ;)
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 10 cze 2019 15:02

https://independenttrader.pl/cd-projekt ... a-gpw.html sciagniete z bankiera ,przeczytaj pan/i głowacki i jak widzisz inni CI CO SIE ZNAJA nie ja ,maja podobne zdanie ------------------zaznaczam nie wiem ile bedzie wynosił kurs ale jak sadze ma wzrosnac to i wszystkie wskazniki tu opisane sie zmienia w gore ,tak wkleiłem bo tu pisza ze pisze bzdury to nie bzdury a prawda ,a co do kursu nie wiem ile bedzie to kwestia grubasow tych co tutaj maja pozycje
A Ty się dalej kompromitujesz co zresztą widać po kursie. Ten pan co przytoczyłeś art to bzdury pisze, nie bierze wszystkich danych pod uwagę. Tyle.
tak sadzisz ze sie kompromituje -----------ile razy było 220-200 gdzie wtedy byles tez widziałes kurs , ile zarobiłes w tym czasie ,dzisiaj sprzedaj bo jutro sie ty skompromitujesz a moze oddałes przy zamykaniu dzisiaj luki :P ,po takiej euforii tylko 4-5 % a obroty gigant cos słabo na taka imprezke ,spokojnie ja gram ty inwestujesz ty zarabiasz ja tez ,spólka to najwiekszy balon i tyle ,jezeli ktos ma inne zdanie to go szanuj bo jak spada to siedzisz cicho

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 10 cze 2019 15:13

Sz_mata na kiju bujamy

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Martins_57614 » 10 cze 2019 15:20

tak sadzisz ze sie kompromituje -----------ile razy było 220-200 gdzie wtedy byles tez widziałes kurs , ile zarobiłes w tym czasie ,dzisiaj sprzedaj bo jutro sie ty skompromitujesz a moze oddałes przy zamykaniu dzisiaj luki :P ,po takiej euforii tylko 4-5 % a obroty gigant cos słabo na taka imprezke ,spokojnie ja gram ty inwestujesz ty zarabiasz ja tez ,spólka to najwiekszy balon i tyle ,jezeli ktos ma inne zdanie to go szanuj bo jak spada to siedzisz cicho
Ja tu siedzę od czasu jak jeszcze Boleń po mnie jechał sprawdź sobie kiedy to było i po ile.
Po drugie wklejasz teksy pseudo analityków to co się dziwisz. Gość nie ma elementarnej wiedzy na temat CDR. Ty za to pojawiałeś się zawsze kiedy są spadki i się mądrzysz dlatego skomentowałem co piszesz.
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 10 cze 2019 15:28

tak sadzisz ze sie kompromituje -----------ile razy było 220-200 gdzie wtedy byles tez widziałes kurs , ile zarobiłes w tym czasie ,dzisiaj sprzedaj bo jutro sie ty skompromitujesz a moze oddałes przy zamykaniu dzisiaj luki :P ,po takiej euforii tylko 4-5 % a obroty gigant cos słabo na taka imprezke ,spokojnie ja gram ty inwestujesz ty zarabiasz ja tez ,spólka to najwiekszy balon i tyle ,jezeli ktos ma inne zdanie to go szanuj bo jak spada to siedzisz cicho
Ja tu siedzę od czasu jak jeszcze Boleń po mnie jechał sprawdź sobie kiedy to było i po ile.
Po drugie wklejasz teksy pseudo analityków to co się dziwisz. Gość nie ma elementarnej wiedzy na temat CDR. Ty za to pojawiałeś się zawsze kiedy są spadki i się mądrzysz dlatego skomentowałem co piszesz.
bo gram nie inwestuje,nie wiem czy to pseudo czy nie wklejam bo ktos sie lepiej zna niz ja ,bo wg mnie to jest za droga spolka ale tez jak pisze nie wiem ile bedzie napompowana ,nigdy nie pisalem zebys sprzedal bo to balon to twoja kasa i decyzja , a jak piszesz siedzisz tutaj dlugo bo bolenia pamietam to zes milioner

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 10 cze 2019 15:30

od szczyt i zjazd prawie 10% kilka razy dalo duzo zarobic realnej kasy ,wiem tutaj wiekszosc ma miliony kupione po 1,5 od jakubasa ale gdyby sprawdzic to nikt nie trzymał tyle ,sprzedałem w piatek nie trzymałem na euforie w poniedziałek bo za duzo tego miałem a łykali jak pelikany pod pewny wzrost w poniedziałek ,jak bedzie to odkupie tanioej bo zrobia luke a jak nie to trudno za duzo tu was i na bankierze widzi tylko wzrost czego wam zycze ale taka euforia nie wrózy dobrze,tyle nie pisze tego do ciebie jako jakkis przeciwnik przeczytaj czy sie pomyliłem z luka

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 10 cze 2019 15:40

Sz_mata na kiju bujamy

Martins_57614
Podporucznik
Posty: 18987
Rejestracja: 14 gru 2005 16:19
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Martins_57614 » 10 cze 2019 15:43

https://www.youtube.com/watch?v=vY-2qli ... e=youtu.be

Taka ciekawostka panie paździoch 8) i proszę nie brać tego dosłownie... ale...
SUKCES JEST WYNIKIEM WŁAŚCIWEJ DECYZJI

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 10 cze 2019 16:03

wg mnie laika od gier -------po takich zapowiedziach,obiecywaniach ,euforii w mediach itd kurs jest bardzo slaby ,sadzilem ze bedzie wyzej a tutaj nie wiem ale wyglada to na realizacje zyskow jutro sie przekonamy,narka krytycy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 10 cze 2019 16:12

wg mnie laika od gier -------po takich zapowiedziach,obiecywaniach ,euforii w mediach itd kurs jest bardzo slaby ,sadzilem ze bedzie wyzej a tutaj nie wiem ale wyglada to na realizacje zyskow jutro sie przekonamy,narka krytycy
teraz bedzie odciecie, obrot zmniejszony kazdego dnia,a kurs wyzej, ff zapewne bardzo maly to maja czas i miejsce
Sz_mata na kiju bujamy

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 11 cze 2019 08:30

wg mnie laika od gier -------po takich zapowiedziach,obiecywaniach ,euforii w mediach itd kurs jest bardzo slaby ,sadzilem ze bedzie wyzej a tutaj nie wiem ale wyglada to na realizacje zyskow jutro sie przekonamy,narka krytycy
teraz bedzie odciecie, obrot zmniejszony kazdego dnia,a kurs wyzej, ff zapewne bardzo maly to maja czas i miejsce
ff akurat to tutaj zawsze sie znajdzie niewiadomo skąd...jak trzeba to zaraz dla marszala przygotują worek :)

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: seal6 » 11 cze 2019 18:48

The Witcher 3 Comes To Switch This Year

https://www.gameinformer.com/e3-2019/20 ... -this-year
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości