Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

luźne dyskusje inwestorów
szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: szumidło » 12 cze 2019 12:04

"Panie Prezesie, jest mi bardzo przykro. Liczyłem, że wielka sprawa, do jakiej się przyczyniłem, zostanie mi zapamiętana i po wygranych wyborach załatwiona niejako z urzędu. Zresztą taka była obietnica Panów z CBA.
Panie Prezesie, od kilku lat ludzie z Pana politycznego obozu mamią mnie obietnicami pomocy, ułaskawienia i amnestii. "

:twisted: :twisted: :twisted:

REKLAMA


galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: galileogalileo » 12 cze 2019 12:36

"Panie Prezesie, jest mi bardzo przykro. Liczyłem, że wielka sprawa, do jakiej się przyczyniłem, zostanie mi zapamiętana i po wygranych wyborach załatwiona niejako z urzędu. Zresztą taka była obietnica Panów z CBA.
Panie Prezesie, od kilku lat ludzie z Pana politycznego obozu mamią mnie obietnicami pomocy, ułaskawienia i amnestii. "

:twisted: :twisted: :twisted:
facet to ***** kompletne co to jest 2 lata ***** nigdy nie byl karany
za dobre sprawuni wyjdzie po roku
nawet niezauwazy ze byl pier d l u

krug2
Sierżant
Posty: 48
Rejestracja: 06 lut 2018 21:38

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: krug2 » 12 cze 2019 13:41

"Panie Prezesie, jest mi bardzo przykro. Liczyłem, że wielka sprawa, do jakiej się przyczyniłem, zostanie mi zapamiętana i po wygranych wyborach załatwiona niejako z urzędu. Zresztą taka była obietnica Panów z CBA.
Panie Prezesie, od kilku lat ludzie z Pana politycznego obozu mamią mnie obietnicami pomocy, ułaskawienia i amnestii. "

:twisted: :twisted: :twisted:
facet to ***** kompletne co to jest 2 lata ***** nigdy nie byl karany
za dobre sprawuni wyjdzie po roku
nawet niezauwazy ze byl pier d l u
Był skazany prawomocnym wyrokiem ale dostał w zawiasach.

szumidło
Młodszy chorąży
Posty: 685
Rejestracja: 14 lis 2018 10:05

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: szumidło » 12 cze 2019 14:21

No i teraz niezalezna* prokuratura sprawdzi te wiadomosci, o szostej rano wpadnie CBS i pisiorki pojda siedziec*

*(głupi) żart

:twisted:

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 12 cze 2019 21:32

"Panie Prezesie, jest mi bardzo przykro. Liczyłem, że wielka sprawa, do jakiej się przyczyniłem, zostanie mi zapamiętana i po wygranych wyborach załatwiona niejako z urzędu. Zresztą taka była obietnica Panów z CBA.
Panie Prezesie, od kilku lat ludzie z Pana politycznego obozu mamią mnie obietnicami pomocy, ułaskawienia i amnestii. "

:twisted: :twisted: :twisted:
facet to ***** kompletne co to jest 2 lata ***** nigdy nie byl karany
za dobre sprawuni wyjdzie po roku
nawet niezauwazy ze byl pier d l u
byl skazany za wyludzenie https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka ... ku/pq9rr8b
Sz_mata na kiju bujamy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 12 cze 2019 21:35

Niezle pojechali !

" za podsłuchami mógł stać ktoś inny niż Falenta, np. biznesmen który w sieci występuje jako "Wróżka Zębuszka". Okazuje się, że makler Falenty, Arkadiusz B. w internetowym serwisie branżowym GoldenLine występuje właśnie jako "Wróżka Zębuszka". "

To rzad obaliłes !
:mrgreen: zawsze, gdzie jest Wrozka sie cos dzieje, widzisz nawet trafic do Falenty a tu afera, trzeba miec na to szczescie :lol: :mrgreen:
Sz_mata na kiju bujamy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 12 cze 2019 21:36

No i teraz niezalezna* prokuratura sprawdzi te wiadomosci, o szostej rano wpadnie CBS i pisiorki pojda siedziec*

*(głupi) żart

:twisted:
do mnie raz 4 walilo w drzwi i ich nie wpuscilem :lol: pamietalem komedie " Co mi zrobisz jak mnie zlapiesz" :mrgreen:
Sz_mata na kiju bujamy

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 12 cze 2019 21:48

No już już POKEmony poszczekały a teraz do budy bo michy nie będzie :lol:
A ty pisiorku tak mózg zabity bredniami że wszystko łykasz jak misiek maciorze a jest grubo już parę nazwisk wystękał :twisted:


"Razem z polskimi służbami od kilkunastu lat tępiłem liczne przykłady rozkradania majątku państwowego. Mogą to potwierdzić liczni funkcjonariusze polskich służb, m.in. Panowie Jarosław Wojtycki, szef warszawskiej delegatury CBA, i pełnomocnik szefa CBA Artur Chudziński. O mojej patriotycznej postawie funkcjonariusze służby zeznawali jako świadkowie w sądzie, który mnie skazał" - cytuje dziennik.

W liście tym biznesmen miał też tłumaczyć, że ludzie służb lojalni wobec PiS odegrali ważną rolę w rozegraniu afery podsłuchowej za rządów PO-PSL. "Gdy odkryłem proceder nagrywania przez kelnerów (kelnerzy zeznali, że to Falenta namówił ich na rejestrowanie rozmów - "GW"), od początku przyszedłem z tymi informacjami, jeszcze przed aferą, do Pana byłego skarbnika Stanisława Kostrzewskiego, któremu jako pierwszemu pokazałem pozyskane nagrania u mnie w biurze. Zatrudniłem wtedy jego siostrzenicę" - przywołuje "GW".

"Potem spotkaliśmy się u Pana w siedzibie przy ul. Nowogrodzkiej. To on (Kostrzewski - PAP) skontaktował mnie z agentami służb CBA z Wrocławia i ABW z Katowic, którym otwarcie pokazałem, jaki materiał pozyskałem. Poprosili o kontynuację tej operacji, co też wykonałem. Wszystko jest dokładnie opisane w tajnych raportach CBA. W tajnej bazie operacyjnej CBA w okolicach Płocka uzgodniłem, że przekażę cały pozyskany materiał. Przekazanie nastąpiło poprzez wprowadzenie informacji z nagrań do systemu operacyjnego CBA przez agentów CBA z wykorzystaniem jako źródła Pana (tu pada pseudonim operacyjny - "GW")" - czytamy.

Falenta miał stwierdzić także, że - jak pisze "GW" - "miał świadomość, że przekazany materiał będzie ujawniony i wykorzystany" do wygrania wyborów przez PiS oraz prezydenta. Według "GW" Falenta na końcu listu załączył kopie tajnych meldunków CBA na dowód, że znalazły się w nich przekazywane przez niego informacje z podsłuchów.



Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-rz ... ign=chrome
ja jako jedyny chyba bylem za PiSem, bo raz Falenta do mnie ty za PiSem jestes powiedzial, przeca wiadomo, ze on byl za Po, jego ojciec wspolzalozyciel KLd, otoczenie senator Misiak PO, Oliwa Piotrowska i inni, raczej z Pisem nie mial do czynienia, pewnie przez lata i pomagal sluzbom jak pisal, ale za to pewnie dostawali dole lub sie podlaczali, nie tak latwo jest zrobic z 2tys majatek jak Falenta zrobil
A Wrozka Zebuszka jak pisalem z najwiekszego jego oredownika jest jego najwiekszym przeciwnikiem, bo nie dotrzymal slowa, pieniedzmi niech sie udlawi, kazdty ma to na co zasluzyl.
Przypomne 4.65 pakietowki 2 razy 15mln sztuk Hawe 70 mln tylko Zwg 26 mln i inne Wsio na Falenta Invetment na Cypr, a tu prosisz o pomoc a on w ciula wali, szlag mnie trafil, ale mial typowy styl zbywania, gasil slowem cacy pankracy
Ale sytuacja jest groteskowa, jak ja go o pomoc prosilem to do mnie czy wiesz, ile mnie gaz w mojej willi w Konstancinie kosztuje i przeciez nie pracujesz juz, telefonow nie odbieral, mial w D***, murzyn zrobil swoje spalony na drucie kolczastym, a teraz sam prosi a tu zonk, obaczym czy za niecaly mc pokaze kwity o ktorych pisal
Ku chwale ojczyzny 8)
Sz_mata na kiju bujamy

SHUN_TZU
Chorąży sztabowy
Posty: 4199
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: SHUN_TZU » 12 cze 2019 22:35

No już już POKEmony poszczekały a teraz do budy bo michy nie będzie :lol:
A ty pisiorku tak mózg zabity bredniami że wszystko łykasz jak misiek maciorze a jest grubo już parę nazwisk wystękał :twisted:


"Razem z polskimi służbami od kilkunastu lat tępiłem liczne przykłady rozkradania majątku państwowego. Mogą to potwierdzić liczni funkcjonariusze polskich służb, m.in. Panowie Jarosław Wojtycki, szef warszawskiej delegatury CBA, i pełnomocnik szefa CBA Artur Chudziński. O mojej patriotycznej postawie funkcjonariusze służby zeznawali jako świadkowie w sądzie, który mnie skazał" - cytuje dziennik.

W liście tym biznesmen miał też tłumaczyć, że ludzie służb lojalni wobec PiS odegrali ważną rolę w rozegraniu afery podsłuchowej za rządów PO-PSL. "Gdy odkryłem proceder nagrywania przez kelnerów (kelnerzy zeznali, że to Falenta namówił ich na rejestrowanie rozmów - "GW"), od początku przyszedłem z tymi informacjami, jeszcze przed aferą, do Pana byłego skarbnika Stanisława Kostrzewskiego, któremu jako pierwszemu pokazałem pozyskane nagrania u mnie w biurze. Zatrudniłem wtedy jego siostrzenicę" - przywołuje "GW".

"Potem spotkaliśmy się u Pana w siedzibie przy ul. Nowogrodzkiej. To on (Kostrzewski - PAP) skontaktował mnie z agentami służb CBA z Wrocławia i ABW z Katowic, którym otwarcie pokazałem, jaki materiał pozyskałem. Poprosili o kontynuację tej operacji, co też wykonałem. Wszystko jest dokładnie opisane w tajnych raportach CBA. W tajnej bazie operacyjnej CBA w okolicach Płocka uzgodniłem, że przekażę cały pozyskany materiał. Przekazanie nastąpiło poprzez wprowadzenie informacji z nagrań do systemu operacyjnego CBA przez agentów CBA z wykorzystaniem jako źródła Pana (tu pada pseudonim operacyjny - "GW")" - czytamy.

Falenta miał stwierdzić także, że - jak pisze "GW" - "miał świadomość, że przekazany materiał będzie ujawniony i wykorzystany" do wygrania wyborów przez PiS oraz prezydenta. Według "GW" Falenta na końcu listu załączył kopie tajnych meldunków CBA na dowód, że znalazły się w nich przekazywane przez niego informacje z podsłuchów.



Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-rz ... ign=chrome
ja jako jedyny chyba bylem za PiSem, bo raz Falenta do mnie ty za PiSem jestes powiedzial, przeca wiadomo, ze on byl za Po, jego ojciec wspolzalozyciel KLd, otoczenie senator Misiak PO, Oliwa Piotrowska i inni, raczej z Pisem nie mial do czynienia, pewnie przez lata i pomagal sluzbom jak pisal, ale za to pewnie dostawali dole lub sie podlaczali, nie tak latwo jest zrobic z 2tys majatek jak Falenta zrobil
A Wrozka Zebuszka jak pisalem z najwiekszego jego oredownika jest jego najwiekszym przeciwnikiem, bo nie dotrzymal slowa, pieniedzmi niech sie udlawi, kazdty ma to na co zasluzyl.
Przypomne 4.65 pakietowki 2 razy 15mln sztuk Hawe 70 mln tylko Zwg 26 mln i inne Wsio na Falenta Invetment na Cypr, a tu prosisz o pomoc a on w ciula wali, szlag mnie trafil, ale mial typowy styl zbywania, gasil slowem cacy pankracy
Ale sytuacja jest groteskowa, jak ja go o pomoc prosilem to do mnie czy wiesz, ile mnie gaz w mojej willi w Konstancinie kosztuje i przeciez nie pracujesz juz, telefonow nie odbieral, mial w D***, murzyn zrobil swoje spalony na drucie kolczastym, a teraz sam prosi a tu zonk, obaczym czy za niecaly mc pokaze kwity o ktorych pisal
Ku chwale ojczyzny 8)
abryś za parę lat dostaniesz Oscara za scenariusz :) trzymam kciuki
"Imagination is more important than knowledge"- A.Einstein

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 12 cze 2019 22:51



A ty pisiorku tak mózg zabity bredniami że wszystko łykasz jak misiek maciorze a jest grubo już parę nazwisk wystękał :twisted:


"Razem z polskimi służbami od kilkunastu lat tępiłem liczne przykłady rozkradania majątku państwowego. Mogą to potwierdzić liczni funkcjonariusze polskich służb, m.in. Panowie Jarosław Wojtycki, szef warszawskiej delegatury CBA, i pełnomocnik szefa CBA Artur Chudziński. O mojej patriotycznej postawie funkcjonariusze służby zeznawali jako świadkowie w sądzie, który mnie skazał" - cytuje dziennik.

W liście tym biznesmen miał też tłumaczyć, że ludzie służb lojalni wobec PiS odegrali ważną rolę w rozegraniu afery podsłuchowej za rządów PO-PSL. "Gdy odkryłem proceder nagrywania przez kelnerów (kelnerzy zeznali, że to Falenta namówił ich na rejestrowanie rozmów - "GW"), od początku przyszedłem z tymi informacjami, jeszcze przed aferą, do Pana byłego skarbnika Stanisława Kostrzewskiego, któremu jako pierwszemu pokazałem pozyskane nagrania u mnie w biurze. Zatrudniłem wtedy jego siostrzenicę" - przywołuje "GW".

"Potem spotkaliśmy się u Pana w siedzibie przy ul. Nowogrodzkiej. To on (Kostrzewski - PAP) skontaktował mnie z agentami służb CBA z Wrocławia i ABW z Katowic, którym otwarcie pokazałem, jaki materiał pozyskałem. Poprosili o kontynuację tej operacji, co też wykonałem. Wszystko jest dokładnie opisane w tajnych raportach CBA. W tajnej bazie operacyjnej CBA w okolicach Płocka uzgodniłem, że przekażę cały pozyskany materiał. Przekazanie nastąpiło poprzez wprowadzenie informacji z nagrań do systemu operacyjnego CBA przez agentów CBA z wykorzystaniem jako źródła Pana (tu pada pseudonim operacyjny - "GW")" - czytamy.

Falenta miał stwierdzić także, że - jak pisze "GW" - "miał świadomość, że przekazany materiał będzie ujawniony i wykorzystany" do wygrania wyborów przez PiS oraz prezydenta. Według "GW" Falenta na końcu listu załączył kopie tajnych meldunków CBA na dowód, że znalazły się w nich przekazywane przez niego informacje z podsłuchów.



Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-rz ... ign=chrome
ja jako jedyny chyba bylem za PiSem, bo raz Falenta do mnie ty za PiSem jestes powiedzial, przeca wiadomo, ze on byl za Po, jego ojciec wspolzalozyciel KLd, otoczenie senator Misiak PO, Oliwa Piotrowska i inni, raczej z Pisem nie mial do czynienia, pewnie przez lata i pomagal sluzbom jak pisal, ale za to pewnie dostawali dole lub sie podlaczali, nie tak latwo jest zrobic z 2tys majatek jak Falenta zrobil
A Wrozka Zebuszka jak pisalem z najwiekszego jego oredownika jest jego najwiekszym przeciwnikiem, bo nie dotrzymal slowa, pieniedzmi niech sie udlawi, kazdty ma to na co zasluzyl.
Przypomne 4.65 pakietowki 2 razy 15mln sztuk Hawe 70 mln tylko Zwg 26 mln i inne Wsio na Falenta Invetment na Cypr, a tu prosisz o pomoc a on w ciula wali, szlag mnie trafil, ale mial typowy styl zbywania, gasil slowem cacy pankracy
Ale sytuacja jest groteskowa, jak ja go o pomoc prosilem to do mnie czy wiesz, ile mnie gaz w mojej willi w Konstancinie kosztuje i przeciez nie pracujesz juz, telefonow nie odbieral, mial w D***, murzyn zrobil swoje spalony na drucie kolczastym, a teraz sam prosi a tu zonk, obaczym czy za niecaly mc pokaze kwity o ktorych pisal
Ku chwale ojczyzny 8)
abryś za parę lat dostaniesz Oscara za scenariusz :) trzymam kciuki
Wielu powie byles tam dla pieniadzy otoz nie inne powody, chlopak jak np Patryk Jaki z blokowiska z forum parkietu pisalem razem z wami, uczylem sie techniki tu, w domu, potem fx wymieszana wiedza stad, fx plus ciezka praca nad tym by doszlifowac to wszytko, potem konkurs XTB kto pamieta zrezygnowalem z Porsche Cajmana bedac pierwszym 5 dni przed koncem,a bylem na 20 dni 16 dni w rankngu 4 razy 2 i i 1. Zrezygnowalem, bo gralem na rachunku zony i wielu wiedzac, ze pisalem to na poczatku atakowalo mnie na forum itd, zreszta stwierdzilem, ze sam sobie go kupie kiedys. Ij ak powyzej wielu powie dla kasy, dla jakiej kasy, jak ja ze swojej dzialalnosci mialem wiecej>

Prezes Hawe Karney dostawal rocznie za dobre ***** w TV by dobrze ubierac slowami ludzi 50tys na garnitury tylko i 180 tys nierozliczonych faktur, a Witon w ramach rozliczenia dostal firmowe Porsche.
Ba dzien przed tym, jak zobaczylem priva na Goldenlinie, mowilem bratu i kolezance, ze cos sie wydarzy, moj 6 zmyl mowil mi, ze cos idzie, bo chodzilem podekscytowany, i mowilem im, ze zobaczycie, ze zrobie najlepsza spolke w historii na New Connect, a byl ten rynek dla mnie trupiarnia, i jak widac ZWg okazalo sie najbardziej plynna w historii
Po pakietowce na 70mln Falenta do mnie, ze przydala by ci sie jakas premia, przyjdz do mnie jak bedziesz mial czas i nigdy nie poszedlem, bo to nie w moim stylu prosic o pieniadze, zawsze sadzilem ze jak sie wykona dobrze prace to druga osoba sama da, nie jestem typowym biznesmenem, ktory dba o swoje interesy, potem stalem sie de facto zakladnikiem obrotu z trzeciego dnia pracy nie zamierzonym, po prostu bylo za duzo pieniedzy z ze sprzedazy IDM, sam myslalem co ja tu robie sprzedam i co dalej,a tu ZWg i hawe do maja 2012, Zwg do pazdziernka 2013, potem jeszcze ta zasrana afera podsluchowa i ja w centrum i mam co mam):
Spelilem swoje marzenia, co mialem w glowie,a kazdy z was co gra ma takie, wybujac cos, zobaczyc jak to jest, ale nie jest jak myslicie to cieza sprawa, ponad wasze sily, a trzeba byc technikiem, wyprzedac przyszlosc o miesiace, to ja Rybce powiedzialem jego szfagrowi, ze idzie minihossa od lutego 2012 i potrwa ze 3-4 mce, a byl grudzien i walneli na skup 15mln i petarda up poszla na 6,56. Ogolnie walili, bo umorzen bylo mase na leb od 2011 listopada do lutego i palenia gumy, ale taki byl rynek, teraz inny, brak plynnosci, dziury cenowe, ale kazdy rynek to inne zagrozenia i szanse

Ogolnie mam nadzieje, ze jeszcze wroce w innej roli za X lat, poki co Falenta mnie zawiodl, pokazalo mi to, ze nie ma co dla kogos robic, bo ci kopa w dupe da, obecnie nie ma mnie w kraju 8)



https://www.youtube.com/watch?v=vvf76YS ... V4&index=1
Ostatnio zmieniony 12 cze 2019 23:40 przez WRÓŻKA ZĘBUSZKA, łącznie zmieniany 4 razy.
Sz_mata na kiju bujamy

merlinxp
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3902
Rejestracja: 08 kwie 2006 12:41

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: merlinxp » 12 cze 2019 23:07

... obecnie nie ma mnie w kraju 8)
Falenty tyż nie było, a już jest! :twisted:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: Julian11 » 12 cze 2019 23:56

Patryk Jaki? Akurat mam paru ziomali z Opola, i coś o tych blokowiskach i potem układzikach rodzinnych Patryka wiem. Jak myślisz dlaczego z Opola nie startował tylko z Małopolski gdzie na każdej Wiosce była jego Facjata. :lol:

Nie pier.dol wróżka że to robisz spontanicznie, po pierwsze masz peniawe i chcesz puca walić po drugie masz Żal. A prawda jest taka że Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz tego farfocla Marka też mi nie żal, zamiast żyć na luzie chciał gó. wno spod siebie zeżreć żeby się jesze więcej nażreć i teraz KARMA Wraca.

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Chorąży
Posty: 848
Rejestracja: 28 paź 2018 15:21

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA » 13 cze 2019 00:09

Patryk Jaki? Akurat mam paru ziomali z Opola, i coś o tych blokowiskach i potem układzikach rodzinnych Patryka wiem. Jak myślisz dlaczego z Opola nie startował tylko z Małopolski gdzie na każdej Wiosce była jego Facjata. :lol:

Nie pier.dol wróżka że to robisz spontanicznie, po pierwsze masz peniawe i chcesz puca walić po drugie masz Żal. A prawda jest taka że Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz tego farfocla Marka też mi nie żal, zamiast żyć na luzie chciał gó. wno spod siebie zeżreć żeby się jesze więcej nażreć i teraz KARMA Wraca.
Czemu mam miec peniawe, wszystko zaczelo sie spontanicznie, zaprosil mnie na spotkanie, nawet nie wiedzialem kto to, sprawdzilem google, znalem Hawe, choc nigdy nie mialem, w portfelu, byla tam typowa spekula zanim sie tam pojawilem, byla to przygoda, spokojnie mam grzywne, mam swoja karme, bylem w sadach z 15 razy. Masz tu moja facjate prosto z Nullo Hawe, chyba nadal tam sa

tu masz karme:
https://www.youtube.com/watch?v=boRQXLv9SbI
Załączniki
13f554b13e.jpeg
13f554b13e.jpeg (12.67 KiB) Przejrzano 1063 razy
Sz_mata na kiju bujamy

Aero
Chorąży
Posty: 702
Rejestracja: 06 kwie 2018 12:59

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: Aero » 17 cze 2019 08:49

Patryk Jaki? Akurat mam paru ziomali z Opola, i coś o tych blokowiskach i potem układzikach rodzinnych Patryka wiem. Jak myślisz dlaczego z Opola nie startował tylko z Małopolski gdzie na każdej Wiosce była jego Facjata. :lol:

Nie pier.dol wróżka że to robisz spontanicznie, po pierwsze masz peniawe i chcesz puca walić po drugie masz Żal. A prawda jest taka że Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz tego farfocla Marka też mi nie żal, zamiast żyć na luzie chciał gó. wno spod siebie zeżreć żeby się jesze więcej nażreć i teraz KARMA Wraca.
Czemu mam miec peniawe, wszystko zaczelo sie spontanicznie, zaprosil mnie na spotkanie, nawet nie wiedzialem kto to, sprawdzilem google, znalem Hawe, choc nigdy nie mialem, w portfelu, byla tam typowa spekula zanim sie tam pojawilem, byla to przygoda, spokojnie mam grzywne, mam swoja karme, bylem w sadach z 15 razy. Masz tu moja facjate prosto z Nullo Hawe, chyba nadal tam sa

tu masz karme:
https://www.youtube.com/watch?v=boRQXLv9SbI
Czołem, a co Pan Panie Wróżko Zębuszko sądzi o dalszych losach Hawe?

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Falenta grozi że ujawni zleceniodawców !

Postautor: Inwestor2010 » 24 cze 2019 11:53

Patryk Jaki? Akurat mam paru ziomali z Opola, i coś o tych blokowiskach i potem układzikach rodzinnych Patryka wiem. Jak myślisz dlaczego z Opola nie startował tylko z Małopolski gdzie na każdej Wiosce była jego Facjata. :lol:

Nie pier.dol wróżka że to robisz spontanicznie, po pierwsze masz peniawe i chcesz puca walić po drugie masz Żal. A prawda jest taka że Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz tego farfocla Marka też mi nie żal, zamiast żyć na luzie chciał gó. wno spod siebie zeżreć żeby się jesze więcej nażreć i teraz KARMA Wraca.
Czemu mam miec peniawe, wszystko zaczelo sie spontanicznie, zaprosil mnie na spotkanie, nawet nie wiedzialem kto to, sprawdzilem google, znalem Hawe, choc nigdy nie mialem, w portfelu, byla tam typowa spekula zanim sie tam pojawilem, byla to przygoda, spokojnie mam grzywne, mam swoja karme, bylem w sadach z 15 razy. Masz tu moja facjate prosto z Nullo Hawe, chyba nadal tam sa

tu masz karme:
https://www.youtube.com/watch?v=boRQXLv9SbI
Czołem, a co Pan Panie Wróżko Zębuszko sądzi o dalszych losach Hawe?
i Solorza !


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości