TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Pandziora » 18 cze 2019 09:58

Mówicie że poszedł w ślady pana Przemysława bez czekania na Chiny i następne gry? Ale faktycznie brzydko kurs zepchnęli. A zdawałoby się, że taka stabilna spółka dywidendowa... Porównując z Boombitem tamten lepiej się zachowuje, mimo że teoretycznie są gorsi i na ściemniaczy mi wyglądają.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 18 cze 2019 10:10

ladna, srac.ka

proponuje jeszcze emijse 100k po 0,01 gr dla znajomych:)
Czekam na alika, który napisze, że sprzedał dwa tygodnie temu, gdyż miał przeczucie, że jego perła na kilka lat z dywidendą, straciła wiele ze swego blasku, zarząd nie jest perspektywiczny i nie wierzy, że uda się zwiększyć przychody, bazując na jednej grze, której sukcesu już żadna inna nie powtórzy. Następnie postawi stolca i pogna dalej :lol:
ni9e sprzedałem i nie spzredam, spółka rozwijka sie świetnie monetyzacja gier jest COOl i to widac na bierząco a ze grubasy postanowiły sobie rysowac wykres To już inna sprawa. widac ze to spychanie jest na chama grubasy njie podstawiaja popytu spychaja kurs w Sobie tylko znanym celu coraz nizej.

Ja dobrych spółek nie spzredaję bo kurs to rzecz wtórna, sadze ze TSgames bedzie duzo duzo wiecej warty i tego się trzymam. :lol:

NIe kumam dlaczego takizjazdzaja z kursem na spółce w dodatku dywidendowej , jesli to nie ma logiocznego wypłumaczenia to Logiczne jest ze po prostu to rysowanie wykresu nalezy OLAĆ bo LOGIKA inwestowana na dobrych spółkach jest wazniejsza niz "emocje", jak nie wiadomo O CO CHODZI to zawsze chopdzi o PIENIADZE, lub akcje tak było np z 11 bit przy 70 PLN swego czasu.

za ok 2 tygodnie znowu bedzie komunikat jesli chdozi o przychody gruupy spodziewam sie ze nie bedzie mniej niz 45 MLN mln na kwartał ---jesli jakieś Durne pały chca zanizac kurs ICH sprawa. :lol: 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 18 cze 2019 10:22

ladna, srac.ka

proponuje jeszcze emijse 100k po 0,01 gr dla znajomych:)
nie rób z siebie DURNIA---pzrecież to nie o emiscje 16 K akcji chodzi. Widzę ze te spadki ryja dekle na maxa ludziom.

Ta emsija po 1 wsze jest mała po # jest realizacja programu motywacyjnego znanego od DAWANMA po 3 cie wiaże MOCNIEJ LUDZI z firma która działa w branzy wyssokiej rotacji . Jesli dzieki tym ludziom spółka osiaga taklie zyski przy takich kosztach to tzreba ludzi motywowac do tego zeby nie zmieniali firmy

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 18 cze 2019 21:13

a ja ponownie kupilem to cos
pojechli ze spolka jak z jakimis dziadostwem , zjechali chyba intra z 150 na 114 i jeszcze jada
ale sobie juz odkupilem

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 21 cze 2019 13:14

nie wiem po co i dlaczego zrobili taki zjazd, ale wiem jedno.

Spółka z roku na rok poprawia swoje wyniki , w tamtym roku pzrekroczyli 100 Baniek przychodu w tym roku bedzie znacznie lepiej a w gamedevie często jest tak ze jesli firma pokazuje progres to potem staje sie jeszce mocniejsza jeszcze lapsza z jeszce wiekszymi mozliwosciami operacyjno produkcyjno wynikowymi.

Własnie dlatego patrząc na rozwój dobrych spółek gamedevu jak techland cdr 11bit people can fly itp. sadze ze TSgames jest na poczatku swojej drogi rozwojowej i sadze ze za całkiem niedługi czas beda myslieli o tym zeby tworzyc BLOCKBUSTERY na mobilki na to czekam.

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: PytonTrader » 22 cze 2019 17:22

Zgrany temat. Szkoda strzepic ryja

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 24 cze 2019 10:16

Masz rację nie strzęp. 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 27 cze 2019 09:55

czy TSgames wybije sie z tego typu formacji i bedzie znowu kursowo rósł ?

Cóż Zobaczymy, ale całkiem niexle to wygląda.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 03 lip 2019 10:37

coś mi się zdaje że jutro powiini podac wstepne wyniki przychodów za 2 qw, one moga być motorem do budowania kolejnych wzrostów i byc moze testowania historycznych maxów na poziomie powyzej 140 PLN.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 05 lip 2019 07:45

wyniki przychodowe podali tak jak sie spodziewałem wczoraj tyle ze po sesji a myślałem ze podadzą wcześniej.

Przychody to prawie 50 mln PLN , przy czym tzreba podkreślic ze koszty marketingowe w kwietniu były o 3.5 mln mniejsze niż w marcu czyli o jakies 40... 50 proc mniejsze przy czym przychody w kwietniu były na porównywalnym poziomie . po wynikach za 2 qw zobaczymy czy w maju i czerwcu było podobnie z kosztami marketingowymi jak w kwietniu , jesli tak to znaczy ze ta kampania zwiekszanych koszt ow w marcu dała jednak porządany efekt.

reasumujac kurs obecnie jest na poziomie ok 130 PLN , w tamtym roku w lipcu sierpniu kurs wachał sie miedzy 100..12x PLN , w 1 połowie tamtego roku przychody TSgames wynoziły ponizej 40 mln PLN w tym roku to juz 95 mln pln i nadal czekamy na chiny dla FC oraz na wprowadzanie do obiegu kolejnych gier ktorych to debiuty sie z czasem zblizaja.

Ja dodatkowo czekam na ogłoszenie przez nich strategii na kolejne lata kiedy to bedzie czy po wynikach rocznych za 2019 rok czy wczesniej okaze sie . Jedno wydaje sie byc pewne TSgames to dobra rozwijajaca się spółka po wynikach widac ze moze byc to z czasem jeszcze lepsza i nadal rozwijajaca sie spółka tak jak to było z CDR czy TECHLANDEM.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/TEN-SQ ... 02551.html

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 05 lip 2019 10:15

Ja dodatkowo czekam na ogłoszenie przez nich strategii na kolejne lata kiedy to bedzie czy po wynikach rocznych za 2019 rok czy wczesniej okaze sie . Jedno wydaje sie byc pewne TSgames to dobra rozwijajaca się spółka po wynikach widac ze moze byc to z czasem jeszcze lepsza i nadal rozwijajaca sie spółka tak jak to było z CDR czy TECHLANDEM.
Przypuszczam, że ten kurs wynika z faktu, że wbrew temu co piszesz, oni nie rozwijają się. Zarabiają coraz więcej, ale sprzedając ten sam produkt (tak wiem, że są jeszcze mniejsze, ale ich znaczenie też dużo mniejsze), pompując w niego stale grubą kasę.
Zapowiedź kolejnej gry mobilkowej niewiele może zmienić, bo na tym poletku łatwo nie jest i często firmy nie potrafią powtórzyć sukcesu z inną grą. Dopiero sukces kolejnej będzie można dyskontować. Oczywiście zachowanie rynku może okazać się bardziej dla ciebie przyjemne, czego życzę.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 05 lip 2019 10:44

Twoje przypuszczenia osobiscie mało mnie obchodzą , ale jesli juz chcesz się tak bredzlować to oswieć mnie o swoich przypuszczeniach dotyczacych tego DLAczego 11 bit był po 70 PLN po debiucie TWOM a CDR po 20 PLN po debiucie W3?

Czy aby nie wynikało to z niezrozumiałego faktu niedowartosciowywania spółki przez rynek,?.:lol: 8) :lol:

Dla mnie nie liczy sie manipulacja rynkowa i o co chce wmówic innym , tylko To czy spólka sie rozwija i ma szanse sie jeszce bardziej rozwijac przy okazji płacąc coraz lepsze dywidendy czy nie.

KAzdy ma swoj rozum, niektórzy rzekłbym rozumek, JAkbym czytał LAPTOPA ktory podobnie produkowała sie na 11 bit w 2015 roku gdy latał po 70 PLN i miał WIELKA PODJARĘ że nie rosło tak jak powinien.. . :lol:

P.S zobaczymy jakie wyniki bedzie miał 11 BIT z tego swojego "NIE JEDNEGO PRODUKTU", Ten jeden produkt od wileu kwartałów pokazuje coraz wieksze przychody i zyski czego nie mozna powiedziec NP o FROSTPUNKU , FC przyniosł juz nim. 150 mln przychodów , czekamy na kolejne gry...4 kolejne maja debiutowac do końca przyszłego roku. :lol: 8) :lol:

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 05 lip 2019 11:11

Ja tu koledze życzę jak najlepiej, a ten mi pluje na rękę hehe
11bit i CDP nie rosły, bo wpisywały się w tradycję giełdy, czyli obie premiery rynek wycenił na tyle i koniec. Dopiero wyrwaniem się z marazmu dla obu były ich przyszłe projekty.
Nie obrażaj się, gdy człowiek zastanawia się, co masz na myśli pisząc o rozwoju TSG. Możesz coś napisać na ten temat? Co to za gry, co na to analitycy w rekomendacjach?
Na ten moment, to i dywidendzie powtarzalnej trudno mówić, bo ile jeszcze lat na jednym produkcie będą jechać?

Nie pisz o 11bit i Frostpunka, bo analitycy wyceniają konkretnie już kolejną ich grę, a kolejne pojawiać się będą coraz częściej i będą coraz większe. Pisz o TSG. Napisz czy kolejne projekty będą większe od ich hitu i napisz mi proszę ile on na ten moment kosztuje (z marketingiem oczywiście).

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 05 lip 2019 11:36

A co zmieni jeśli powiem że w 2021 powejsciu wszystkich gier przychody tsgames będą wynosiły np 500 mln PLN i zyski min 150 mln PLN. Inny może powiedzieć że najlepsze już za nimi, czego Wyniki i to jak fantastycznie monetyzują się ich MAŁE PRODUKCYJNE I KESZOWO gry nie potwierdzają.

Dla mnie sprawa jest o tyle prosta że widzę jak długo i stabilnie monetyzują się Lets Fish, widzę jak stabilnie i fantastycznie monetyzują się Fish Clash, osobiście nie mam wątpliwości że zrobią jakąś kolejną grę lepszą od Fish Clash że te wszystkie gry będą wpływały na wyniki na dywidendy na kapitalizacjęvw kolejnych latach. I tylko to się dla mnie liczy czas presją ma dużo mniejsze znaczenie bo stać mnie na to żeby móc sowi ie zarobić, nawet jeśli to potrwa.

Gierki rynkowe w tym temacie mają dla mnie niewielkie znaczenie, mądrzy zarabiają głupi nie i tyle mogę powiedzieć o Rynku.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 05 lip 2019 12:04

Możesz pisać co chcesz, ale jak rozumiem nie możesz mi podać żadnych analiz rynkowych, z których można by wyczytać przyszłość spółki. Jak wiesz, twoje zdanie, to chorągiewka, zatem jesteś zwykłym naganiaczem.
Możesz chociaż napisać ile do dzisiaj kosztowało to fantastycznie monetyzowane Fish Clash?

Osobiście poczekam na prezentacje przyszłych projektów, bo na ten moment widzę fantastyczne, ale jednak odcinanie kuponów.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 68 gości