TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 12 lip 2019 10:08

na moje oko zbliza sie całkiem fajny moment do tego żeby była próba wyrwania sie kursu z tych oporów. Czy tak bedzie zobaczyczymy w najblizszych kilku sesjach.

REKLAMA


Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 16 lip 2019 16:38

na moje oko zbliza sie całkiem fajny moment do tego żeby była próba wyrwania sie kursu z tych oporów. Czy tak bedzie zobaczyczymy w najblizszych kilku sesjach.
juz jest???? :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 lip 2019 16:56

na moje oko zbliza sie całkiem fajny moment do tego żeby była próba wyrwania sie kursu z tych oporów. Czy tak bedzie zobaczyczymy w najblizszych kilku sesjach.
juz jest???? :lol:
jeszcze nie na Uklady walenia w bambus przez finansowych nie ma rady. :lol: 8)

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 16 lip 2019 17:50

na moje oko zbliza sie całkiem fajny moment do tego żeby była próba wyrwania sie kursu z tych oporów. Czy tak bedzie zobaczyczymy w najblizszych kilku sesjach.
juz jest???? :lol:
jeszcze nie na Uklady walenia w bambus przez finansowych nie ma rady. :lol: 8)

tez uwazam ze finansowi , tylko po co?????? sie skaracja
ciekawe do ilu zwala 100zl?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 lip 2019 18:32

Moim zdaniem nie chodzi o skracanie itp. Tylko rysują wykres tak jak go chcą rysować. W obecnych czasach tylko finansowi rządzą na rynku to od ich widzi mi się i ich obgadanych kwestii zależy to jak kształtują się poszczególne kursy Akcji. Wiem jedno rozwijające się spółki które pokazują dobre wyniki płacą dywidendy i nie mają długów, wcześniej czy później będą odpowiednio docenione

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 16 lip 2019 21:30

Moim zdaniem nie chodzi o skracanie itp. Tylko rysują wykres tak jak go chcą rysować. W obecnych czasach tylko finansowi rządzą na rynku to od ich widzi mi się i ich obgadanych kwestii zależy to jak kształtują się poszczególne kursy Akcji. Wiem jedno rozwijające się spółki które pokazują dobre wyniki płacą dywidendy i nie mają długów, wcześniej czy później będą odpowiednio docenione
a co ma im dac rysowanie wykresu?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 lip 2019 21:47

A jaki był sens zjeżdżania na TSGames na 500 mln kapitalziacji , jesli w tym roku beda mieli np 50 MLN zysku to wyszłoby c/z 10, Fish Clash ciale sie bardzo stabilnie monetyzuje byc moze bedzie sie monetyzował tak stabilnie przez 7 lat jak to robi Lets fish . Tylko z tych 2 gier ciagna obencie 100 mln w 6 miechów moze byc wiecej , jak wejda inne gry bedzie ten wynik jeszcze sie podbijał do końca przyszłego roku ma być ich 4 . Wiec nie pytaj mnie czemu słuzy rysowanie wykresu, moze temu ze kapitał płynie od aktywnych do cierpliwych, moze dlatego sa spółki na giledzie tez takie które są niedowartosciowane. 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 17 lip 2019 11:31

mija 2 tygodnie 3 qw . Na podstawie pozycjonowanie Fish Clash mozna stwierdzic że 3 qw póki co zapowiada sie nawet lepiej niz rekordowy 2 qw ( jesli chodzi o przychody i generowanie kasy od graczy) , na androidzie Fish Clash jest w okolicach 110 miejsca US games . Jesli chodzi o IPhony tez jest lepiej , w prawdzie mie moga przebic szklanego sufitu w okolicach 130 miejsca ale "dołki sa mniejsze." W grach sportowych od wielu miesiecy sa w top 10 a ścieślej w okolicach 5 ..10 miejsca.

Podrowienia dla NIEKTORYCH GAMONI ...ANALÓW od REKO, jak tych od Vestora którzy prostych Kwesti nie potrafia Analizować. ....lub raczej NIE chcą ich tak Interpretować jak powinni tylko interpretują po wacku bo są częscią Układu i układzików ?, gdzie wszystko musi pasowac do Rysowanego wykresu. :lol: :lol:

Iphon.

Obrazek

android .

Obrazek

Osobiscie tez dziwie sie temu zachowaniu rynku szczegołnie ze jest niewielki wolumen tego kiszenia wora( od poczatku lipca), tak jakby nikt nikomu koło pióra nie chciał robić z tym Mieleniem . Dziwnie to wyglada na spółce która zapewne bedzie systematycznie poprawiac wyniki ze wzgledu na kolejne gry które bedzie wprowadzała , oraz na stabilna wieloletnia monetyzacji ich 2 evergreenów, przy okazji bedąc już spółka dywidendową.

Cóż na układy nie ma rady ...do czasu aż układ powie jedziemy z koksem. :lol:

P.S trzymam kciuki zeby w stanach FC wszedł na stałe do 100 najbardziej dochodowych gier (juz bardzo niewiele brakuje) i zeby w końcu otworzono chiny na na RYBKI.Osobiscie jestem pzrekonany ze ok 200 MLN przychodów wygenerowanych pzrez spółke od graczy w tym roku( bez chin) to dopiero poczatek ich mozliwosci kolejne gry beda sukcesywnie podbijały te wyniki bo FC juz widac ze jest gra Typu LEts FISH która bedzie się stabilnie monetyzwoała pzrez całe lata tylko na duzo wyzszym poziomie keszowym niz lets fish. Czekamy na kolejne tego typu gry wprowadzane na rynek.

indiana_jones
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3558
Rejestracja: 14 paź 2013 17:26
Lokalizacja: Kępno

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: indiana_jones » 18 lip 2019 23:55

Kto oprócz TSG wyróżnia się w segmencie gier mobilnych na GPW/NC?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 23 lip 2019 10:52

Fish Clash na IOS przebija właśnie szklany sufit.

na Iphony jest 114 Grą w US przynoszaca najwieksze dochody.

Obrazek

Na Ipady jest jezczcze lepiej wszedł do 100 najbardziej dochodowych gier na miejsce 89.

Obrazek


Jeśli kolejne miesiące będą podobne to 3 qw Okaze sie kolejnym historycznym kwartałem dla spółki ....Im FC dłuzej jest na rynku tym wiekszą kase od Graczy WYCIĄGA....I to to chodzi 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 23 lip 2019 10:53

Kto oprócz TSG wyróżnia się w segmencie gier mobilnych na GPW/NC?
boombit pisze o sobie ze jest jednym z najwiekszych deweloperów growych na mobile na świecie ....Ale wyniki tego nie potwierdzaja przy TSgames to wynikowo jest to po prostu po.pier.dół.ka

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 25 lip 2019 09:47

Naprawdę te zagrywki finansowych , chodzi tez o OBROTY mnie z jednej strony śmieszą z drogiej strony wpieniaja z trzeciej naprawde sie DZIWIĘ.

nie raz takie numery robili jak na 11 bit po 70 PLN po debiucie TWoM ( rżnac głupa) , CDR po 20 PLN po debiucie W3( rżnac głupa) itp.

TSgames moim zdaniem bedzie mobilkowym techlandem / CDR em za kilka lat.

Tylko i*** moze nie kumac że skoro obecnie z 2 evergreenów prawdopodobnie w rok wyjma ok 200 mln PLN od graczy to z kazdym rokiem powinno byc tylko lepiej , RYNEK gier mobilkowych mocno rosnie , oni beda wprowadzli do obiegu coraz wiecej gier typu evergreen a moze i typu Blockbusterów. Ich gry beda sie długo monetyzowac co widac po Lets Fish i Fish Clash. Można sie tylko domyslac ze skoro teraz TSgames będzie miało ok 200 MLN przychodów to ile moze mieć za kilka lat? jaki skumulowany kesz w Postaci dywidendy wpłynie na ich konta itp.

Powiem jeszcze jedno w Europie w np w Niemczech , rosjii czy Polsce FISH CLASH juz od dawna jest BLOCKBUSTEREM i nadal nie zwalnia tempa . Jaka inna spółka z Polski tego dokonała? przyszłosć naprawdę jest bardzo Interesujaca tej spółki przychody moga byc srednioroczne takie jak np obecnie techlanda , A RYNEK i FINANSOWI i w tym przypadku RŻNĄ głupa. :lol: 8) :lol:

w Polsce FC jest na 10 miejscu w przychodach na androida , w niemczech na 49 miejscu , u ruskich na 32 miejscu.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 26 lip 2019 16:26

Kolejny punkcik na Tak dla TSG. Wygląda na to że USD robi oRGR gdzie linia, szyii jest w okolicach 3.8. To obok wciąż systemaczycznych coraz lepszych pozycji monetyzacyjnych oraz tego że rynek mobilkowy zwiększa swoją wartość z miesiąca na miesiąc i roku na rok.

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: welts » 29 lip 2019 15:17

Angielska nazwa zobowiązuje, dalej, wio :!:

Acrobata
Starszy chorąży
Posty: 1824
Rejestracja: 24 lip 2017 08:37

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Acrobata » 29 lip 2019 15:44

banan znowu pokazuje siłe, dziadostw
a na ten caly czas ktos sypie, oddaje mimio ze cos sie po lewicy zbieraz to nie ma kopa i widac zmeczenie i zniechceceni i oddaja paier, jakos nie widac checi odskoku


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 161 gości