Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

wszystko na temat spółek publicznych
|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 06 sie 2019 15:56

Rocky z cały szacunkiem, jesteś demagogiem, zabarwionym obrazem że otacza Cię "faszyzm".
Mylisz się w ocenie. Żadnego faszyzmu nie widzę.
Widzę za to zapędy polityków próbujących na siłę przekonać mnie co ich mniemaniu jest dla mnie najlepsze, a co złe.
"Faszyzm" - ta władza jest zbyt nieudolna, żeby mówić o faszyzmie. Czego się nie dotkną, to zaraz spierniczą.
Aaaa, "dali" 500+. No faktycznie. Sukces. Z moich i Twoich pieniędzy ten sukces zbudowali.
CZK, wskaż mi kilka innych pozytywów. Może mnie oświecisz.

Za tej władzy pierwszy raz widzę że nad Wisłą nie mieszkają przypadkowi ludzie co przypadkowo mówią po polsku.

A generalnie to jest przerażony jak masz sformatowany umysł nawet kulturowo parafrazując Młynarskiego, przebój na TVN.

Gdyby myślał jak Ty, generalizując a W-wa by była kobietą i były klasy, gwardzistki, mewy i gruzowianki to by była tą ostatnią. Nigdy tej "wsi" nie trawiłem, pustoty.

REKLAMA


AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: AdmiralPiett » 07 sie 2019 11:06

Czy 11 zeta juz było, a moze sie szybko zblizamy

czy to byla tylko obietnica wyborcza ??

:mrgreen:
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

polimex
Sierżant sztabowy
Posty: 154
Rejestracja: 26 lip 2019 13:51

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: polimex » 07 sie 2019 14:50

Idźcie na bankiera ponaganiać na tę obiecaną 1zł czy 2 zł

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 07 sie 2019 15:20

dzień dobry

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 07 sie 2019 16:54

i znowu psychopaci się bawią na fixingu.

Muł_roboczy
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2018 08:50

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Muł_roboczy » 08 sie 2019 07:32

Witam ponownie.
Widzę, że spekuła pięknie wam przebrała tutaj szeregi. Ilu zostało na pokładzie ? bo z tego co widziałem Aero wczoraj odpuścił wasze szeregi. Ja nie ukrywam też trochę popuściłem.
Nie daje mi jednak spokoju wczorajsza sesja (nadwyraz mocna w tak kiepskim otoczeniu na WIGu)
Przypadkiem zacząłem się zastanawiać jaki wpływ na Polimex może mieć taniejąca stal (pręt żebrowany fi 12 tańszy o prawie 40% od roku ubiegłego), zapewne za chwilę taniejący dolar (na razie jeszcze dosyć drogi i pozwalający dzięki temu na piękne zabawy na GPW - dla nich to u nas musi byc 3 świat z takimi wycenami) no i tanieje również ropa. Interesuje mnie wpływ tych czynników na ryzyko kursowe Polimka.
Na bankierze mogę pomarzyć o sensownej odpowiedzi więc wpadłem do was :)

Muł_roboczy
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2018 08:50

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Muł_roboczy » 08 sie 2019 07:42

Niewiarygodne ale byliście kiedyś prężną i zorganizowaną grupą, a teraz widzę samych niedobitków z morale powieszonym gdzieś na haku. Spekuła z nami wygrała, aczkolwiek po tym co widziałem -automaty i programy których używają, zrobienie mega śmietnika na najbardziej poczytnym forum bankiera, dogłębne zrycie psychiki- powiem wam, że szanse mieliśmy znikome a SEO Figat nas w tej walce nie wspierał.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 08 sie 2019 08:06

Niewiarygodne ale byliście kiedyś prężną i zorganizowaną grupą, a teraz widzę samych niedobitków z morale powieszonym gdzieś na haku. Spekuła z nami wygrała, aczkolwiek po tym co widziałem -automaty i programy których używają, zrobienie mega śmietnika na najbardziej poczytnym forum bankiera, dogłębne zrycie psychiki- powiem wam, że szanse mieliśmy znikome a SEO Figat nas w tej walce nie wspierał.


ale zawsze morale :)

Muł_roboczy
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 30 cze 2018 08:50

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Muł_roboczy » 08 sie 2019 08:24

Tak między nami cz-k, doskonale spekuła papier przygotowała. Broniliśmy zaciekle Polimka na dwóch frontach, niestety przewaga przeciwnika była rażąca. Wielu wróciło do domów i liże teraz rany. Nawet ja odstąpiłen wczoraj część swoich udziałów. Przypuszczam, że będą chcieli dobić pozostałych dlatego zakopałem trochę broni i trzeba się przenieść do wojny partyzanckiej.
Papier wkrótce będzie idealnie przygotowany pod kolejną hiperbolę, trzeba wskoczyć do walki gdy zmienią zasady gry

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Inwestor2010 » 08 sie 2019 16:28

Niewiarygodne ale byliście kiedyś prężną i zorganizowaną grupą, a teraz widzę samych niedobitków z morale powieszonym gdzieś na haku. Spekuła z nami wygrała, aczkolwiek po tym co widziałem -automaty i programy których używają, zrobienie mega śmietnika na najbardziej poczytnym forum bankiera, dogłębne zrycie psychiki- powiem wam, że szanse mieliśmy znikome a SEO Figat nas w tej walce nie wspierał.
kieeedys to najbardziej poczytnym forum to było Parkietu,

a z chlopakow z bankiera to sie nawet nasmiewano !

eeech

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 08 sie 2019 16:33

Tak między nami cz-k, doskonale spekuła papier przygotowała. Broniliśmy zaciekle Polimka na dwóch frontach, niestety przewaga przeciwnika była rażąca. Wielu wróciło do domów i liże teraz rany. Nawet ja odstąpiłen wczoraj część swoich udziałów. Przypuszczam, że będą chcieli dobić pozostałych dlatego zakopałem trochę broni i trzeba się przenieść do wojny partyzanckiej.
Papier wkrótce będzie idealnie przygotowany pod kolejną hiperbolę, trzeba wskoczyć do walki gdy zmienią zasady gry

A kto Ci powiedział że obcy, równie dobrze energetycy mogą to robić.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 08 sie 2019 16:38

kieeedys to najbardziej poczytnym forum to było Parkietu,

oj tak, 15 stron o Petrolinvest w jeden dzień :)) ale początek to Elektrim :)

Inwestor2010
Podporucznik
Posty: 12800
Rejestracja: 15 maja 2010 23:20

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Inwestor2010 » 08 sie 2019 16:39

kieeedys to najbardziej poczytnym forum to było Parkietu,

oj tak, 15 stron o Petrolinvest w jeden dzień :)) ale początek to Elektrim :)
Nie mowie o spolce spekulacyjnej (tej nr 1), ale o normalnych spolkach, gdzie ludzie dzielili sie wiedza,
spostrzezeniami i opiniami itp

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 08 sie 2019 16:41

... SEO Figat nas w tej walce nie wspierał.

CEO K. Figat

Figat jest skuteczny i wygrywa to co jest spójne i rentowne, patrz na Rafako tam brali co popadło kupowali art. w mediach i cały PR.

Bronić mają energetycy i ME a tego nie robią i obawiam się że to oni mają tyle akcji i im się opłaca bo mają po 2zł. To sabotaż we własnych szeregach a Tchórzewski nie kontroluje.

|Czarne.Koszula|
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2270
Rejestracja: 10 gru 2017 20:21

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: |Czarne.Koszula| » 08 sie 2019 16:42

kieeedys to najbardziej poczytnym forum to było Parkietu,

oj tak, 15 stron o Petrolinvest w jeden dzień :)) ale początek to Elektrim :)
Nie mowie o spolce spekulacyjnej (tej nr 1), ale o normalnych spolkach, gdzie ludzie dzielili sie wiedza,
spostrzezeniami i opiniami itp

Pisałem o Rafako i Polimex na przykład, ale na Rafako była istna cenzura.. jak za komuny.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości