CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

wszystko na temat spółek publicznych
Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Rif1977 » 19 sie 2019 16:13

DayZ zakazana w Australii za brutalność, sex, drags,itp, itd.

Czyżby powoli rozkręca ł się spirala ograniczeń growych.

https://gry.interia.pl/newsy/news-dayz- ... Id,3146954
Ogarnij się, bo strzelasz kapiszonami. W Australii od zawsze mają hopla na punkcie brutalności w grach. Nic nowego.

https://tvgry.pl/wideo.asp?ID=7072

REKLAMA


pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 19 sie 2019 16:55

jutro zapowiadam korekte :P ,135 wrózka masz swoje

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 19 sie 2019 16:58

DNB Asset Management AS lekko wszedl w esy...ja wiec dzis...

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 19 sie 2019 19:36

Ty paździoch od nie wiem kiedy mówisz:korekta i balon.
Ja teraz mówię: Google Stadia.

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: pazdzioch » 19 sie 2019 22:06

Ty paździoch od nie wiem kiedy mówisz:korekta i balon.
Ja teraz mówię: Google Stadia.
i jakos sie prawie zgadza ,sprawdz kiedt pisze o korekcie ,pisałem ze gram i gram i napisze ci ze bardzo dobrze na tym wychodze ,podziwiam włascicieli np dzisiaj zobaczyli ze jest info ze wzieli krótkie to zeby ratowac kurs juz dali infa ,byle jakie ale dali,dzisiaj sprzedalem teraz czekam ze beda wałkowac 20-35 ale moge sie mylic ,nie jestem znawca a ze balon to przeciez ty tez wiesz o tym ale na czym mozna innym grac w20 przy takiej plynnosci

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 19 sie 2019 22:38

Chlopie zastanów się trochę, widzę, że wiekszośc ludzi tutaj uważa, że CDR to typowa polska spółka na bananowej giełdzie.
Dali infa bo fundusz troche zwiększył krótką pozycję ? Please...
Dzisiejsza konferencja Google i targi gamescom były zaplanowane od miesięcy. Myślisz, że Redów obchodzi to, że DNB sobie dorzucił trochę drobniaków do krótkiej pozycji ? :D:D To znaczy, że sprzedali trochę akcji, a mimo tego nie powstrzymali wzrostów.

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 20 sie 2019 00:07

Pozdrawiam antywskaźnika dryniola. Pamiętaj, że nawet w twoim wieku nie jest za późno na naukę.

glowacki4 dzieciaku ja na giełdzie inwestuję długoterminowo i nigdy nie uczestniczę
w owczym pędzie (takim jaki mamy obecnie na grach)
Co do nauki dzieciaku, to porozmawiamy o niej za 5 lat (moja stopka widoczna)
Porównamy wykresy od 2019 roku, wspaniałych growych balonów,
z lipną (jak twierdzisz) energetyką.
To będzie dopiero dla Ciebie dzieciaku prawdziwa nauka z giełdy.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: glowacki4 » 20 sie 2019 00:30

Porozmawiamy za 5 lat ? :lol: :lol:
Za 5 lat to ty będziesz dalej opowiadał swoje legendy o Amice i pisał jak to skupujesz taniego Taurona.
Oj dziadzia, dziadzia...

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: dryniol » 20 sie 2019 00:49

Porozmawiamy za 5 lat ? :lol: :lol:
Za 5 lat to ty będziesz dalej opowiadał swoje legendy o Amice i pisał jak to skupujesz taniego Taurona.
Oj dziadzia, dziadzia...

glowacki4 dzieciaku, wtedy to Ty będziesz skupował drogiego Taurona, a ja Ci będę sprzedawał na górce, mając już w kieszeni z samych dywidend tyle, ile teraz płaci się
za jedną akcję, i będziesz wtedy opowiadał na forum jaka to wspaniała jest energetyka,
i jaki to ten dryniol jest głupi, że sprzedaje tak cudowne akcje :lol:...
...a o grach będziesz wtedy pisał; "jakie to dziadostwo", albo pójdziesz po prostu na łatwiznę jak wielu na tym forum, zmienisz się z głowacki4 na xxx i dalej będziesz udawał mądrego :roll:

oj dzieciaku, dzieciaku wiele lat nauki jeszcze przed Tobą na giełdzie :roll:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

drex1
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8598
Rejestracja: 10 cze 2005 15:47
Lokalizacja: Wrocław

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: drex1 » 20 sie 2019 12:25

dryniol weź już przestań farmazonić.

Fakty są takie ze od póltora roku kiedy naganiasz Tauron zleciał z 2.50 na 1.50, a Cdred urósł z 110 na 230.

Tyle lat na giełdzie i dalej nie rozumiesz ze uczestniczysz w owczym pedzie...... tylko po złej stronie rynku.
Na Cdredzie jest owczy pęd (Trend ) wzrostowy a na Tauronie, póki co owczy pęd (TREND) spadkowy i granie przeciwko tym PĘDOM jest ryzykowne..co widzisz po swoim portfelu.

Dałes *** i przyjmij to na klate a nie kompromituj sie bardziej

co bys powiedział tym którzy cie posłuchali i sprzedali balona cdred po 110 i za to kupili taurona po 2.50 ,że nie są Jasiami Kowalskimi?

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2331
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: Rif1977 » 20 sie 2019 14:00

dzieciaku, wtedy to Ty będziesz skupował drogiego Taurona, a ja Ci będę sprzedawał na górce, mając już w kieszeni z samych dywidend tyle, ile teraz płaci się
za jedną akcję,
Umarłem ze śmiechu. Ty zobaczysz dywidendę na Tauronie? Nie dożyjesz tego dziadku :lol: :lol: :lol:

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: oszo » 20 sie 2019 14:27

dzieciaku, wtedy to Ty będziesz skupował drogiego Taurona, a ja Ci będę sprzedawał na górce, mając już w kieszeni z samych dywidend tyle, ile teraz płaci się
za jedną akcję,
Umarłem ze śmiechu. Ty zobaczysz dywidendę na Tauronie? Nie dożyjesz tego dziadku :lol: :lol: :lol:
ten czlowiek nie rozumie ze tauron bedzie kosztował złoty dwadzieścia pięć...

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jarek111 » 20 sie 2019 14:39

dryniol pierniczy bez sensu .wytarczy poczytac jego posty z 2016 r .po trzech latach gdzie sa redzi a gdzie energetyka to kazdy widzi. oprocz tego drynio ma co roku dywidendy ze spolek energetycznych i z nich zyje :) kurcze mitoman nawet nie wie ze energetyka od kilku lat dywidendy nie placi i nic nie zapowiada na to ze zaraz zacznie placic :)


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7426
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: NiKtoś » 20 sie 2019 14:58

Tauronik kolne odpisy na aktywa wydobywcze.. Super kopalanie zatopia energetyke.. Czeka az pierwszy raz Energetykom sie odmowi kredytu albo nikt nie wezmie ich obligacji/.// Potem juz bedzi szybki krach..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: CD PROJEKT [CDR] księga XXXIII Minęła 100-tka

Postautor: jarek111 » 20 sie 2019 15:12

Tauronik kolne odpisy na aktywa wydobywcze.. Super kopalanie zatopia energetyke.. Czeka az pierwszy raz Energetykom sie odmowi kredytu albo nikt nie wezmie ich obligacji/.// Potem juz bedzi szybki krach..

a wszystko bylo jeszcze w miare ok jak energetyka placila dywidendy i nie kazali jej pieniedzmi ratowac kopalni . od tego czasu jest dolina i nic nie wskazuje ze to sie w najblizszym czasie to zmieni .ogolnie moze byc tez tak ze energetyke politycy doprowadza niechcacy do skrajnosci i potem np spolki paliwowe beda ratowaly energetyke jak ostatnio energetyki ratowaly kopalnie .masakra :(
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 210 gości