Creepy Jar NC

wszystko na temat spółek publicznych
Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 09:53

Widzę,że oprócz niezbyt rozumnego wklejania nieaktualnych prognoz, czytanie raportów również nie jest twoją mocną stroną.
Część osób nie pracuje full time, to pewne. Tymczasem koszty całkowite , łącznie z produkcją GH za pierwsze 6 miesięcy to ok. 1,5mln zł.
Dzieląc na 22 osoby masz ok.70k na twarz. No i jak się na to zapatrujesz , mądraliński?
Coś masz jeszcze błyskotliwego do dodania?
:lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 10:12

Widzę,że oprócz niezbyt rozumnego wklejania nieaktualnych prognoz, czytanie raportów również nie jest twoją mocną stroną.
Część osób nie pracuje full time, to pewne. Tymczasem koszty całkowite , łącznie z produkcją GH za pierwsze 6 miesięcy to ok. 1,5mln zł.
Dzieląc na 22 osoby masz ok.70k na twarz. No i jak się na to zapatrujesz , mądraliński?
Coś masz jeszcze błyskotliwego do dodania?
:lol: :lol: :lol: :oops: :oops: :oops: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :twisted:
Interesuja mnie FAKTY , a fakty sa zawarte w Raportach finansowych , w Poszczegolnych jasno napisanych Pozycjach, No chyba ze twierdzisz ze One nie sa prawdziwe. :lol: 8) :lol:

Wiec porównujac twoje czy kogos innego Pistolenie z jednej strony oraz z drugiej Faktami , to jednak wybieram Fakty , Wlasnie TO JA NA TO. 8)

a ty dalej mozesz udawac Cwaniaka ze Bos sie chowa i to *** , że Na OPLACANIE ludzi nie przeznaczyli 330 K pln w DWA qw 2019 roku a koszty operacyjne nie wyniosły 480 K PLN tylko 1.5 MLn ...Tyle tylo ze to nie ma nic wspolnego z Faktami jakie spolka podaje w OFICJALNYCH RAPORTACH FINANSOWYCH ,a jest po prostu zwyklym pier..do.le.niem leszcza. :lol: 8) :lol:

wiec jeśli chcesz nawijac o MITAch i swoich WIZJACH a nie o faktach , to w sumie to nie ma sensu i mozesz sobie darowac odpisywanie na moj post.

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 10:31

ale w raportach wszystko jest. Tylko nie można być analfabetą giełdowym. I to są fakty.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Koszty całkowite działalności CRJ w I półroczu 2019 wyniosły: 1,171mln nakładów na GH plus 0.48 mln kosztów operacyjnych.
:lol: :lol: :lol:
Zastanów się kto pitoli, a kto podaje fakty ... :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 10:57

fakty sa takie ze w raporcie wyszczegolnili poszczegolne pozycje , w tych pozycjach jest napisane Konkretnie ile wydali na place oraz na uslugi OBCE.

jesli chodzi natomiast o KOSZTY GH to jesli one faktycznie z jakiegos powodu tak puchna ( bynajmniej nie w zwiazku z placami ) to oznacza tylko ze te przychody ze spzredazy 6.5 mln PLN od debiutu do Konca 2 qw 2019 vs Koszty produkcji 4.3 na koniec na koniec 2 qw 2019 , są naprawde mikre Biorac pod uwage 150 MLn kapitalizacji. Zakladam ze pracujac cały czas nad Gra ona bedzie coraz wiecej kosztowała , takze ten Profit z zainwestowanego kapitalu jest jeszcze mniejsy niz by sie wydalo niektorym. :lol: 8) :lol:

po odliczeniu Kosztow gry z tego debiutu do konca 2 qw mieli 2 MLn PLN nadwyżki ( z zainwestowanego kapitalu w ta grę ) w 3 qwartaly i 1 miesiac , przy kapitalziacji 150 MLn PLN. BRAWO RYSIU.. :lol: 8) :lol:

Jka to sie ma np do TWOM ktory kosztował 2-3 MLN PLN , po debiucie ktorego 11 bit tez kosztował ok 150 MLn pln podczas gdy pzrez 1 wsze 1.5 miesiaca od debiutu mieli juz nadwyzke w przychodach ok 12 ..13 MLn PLN. odliczajac koszty TWom( czyli zainwestowanego kapitalu w grę) . :lol: :lol: 8)

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 11:12

Rozmowa z tobą nie ma sensu. Nie czytasz , nie rozumiesz. Żal patrzeć jak się miotasz i kompromitujesz. Podałem ci konkrety , a ty nadal w zaparte. Wiesz w ogóle jak się w gamedevie raportuje koszty? :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 11:23

Rozmowa z tobą nie ma sensu. Nie czytasz , nie rozumiesz. Żal patrzeć jak się miotasz i kompromitujesz. Podałem ci konkrety , a ty nadal w zaparte. Wiesz w ogóle jak się w gamedevie raportuje koszty? :lol: :lol: :lol:
wiem jak się ksieguje place. Rosnace koszty to koniecznosć spzredania wiekszej ilosci gier i wiekszych przychodow zeby w ogole ten biznes sie OPLACIŁ , poki co sie oplaca ale 2 MLN przychodu na czysto po pokryciu kosztow w kilka qw debiutu w EA przy kapitalizacji 150 MLN PLn to jest baloniasta wycena tego podmiotu na chwile obecną . wielu juz mnie przekonywało na niejednej społce np CG przy 30 PLn przy S3e , JJB przy 28 PLN przy Kursku , VVD przy 8 PLN przy debiucie RB2 itp itd wielu uwazalo ze Nie znam sie nie mam racji i ze te spolki nie były woczas Balonami. wtedy sie nie mylilem , czy w przypadku CRJ sie mylę? czas pokaze. :lol: 8) :lol:

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 11:26

ale już pokazał. Podobno przy 77zł się nabzdyczałeś ,że drogo. I co? :lol: :lol: :lol: :lol:
Za rok przy 600-700 zł też będziesz pisał,że balon i czas pokaże czy masz rację? :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 11:34

ale już pokazał. Podobno przy 77zł się nabzdyczałeś ,że drogo. I co? :lol: :lol: :lol: :lol:
Za rok przy 600-700 zł też będziesz pisał,że balon i czas pokaże czy masz rację? :lol: :lol: :lol:
to zle slyszałes to o czym pisał OOO było przy ok 150 -160 PLN , i jakies mam dziwne wrazenie ze po tych wszytkich miesiacach od debiutu CRJ w EA te 150 - 160 PLn jeszcze zawita na CRJ. czy tak bedzie zobaczymy.wtedy OOO pzrekonywał ze gra kosztuje 2 mln PLN teraz okazuje sie ze gra kosztuje juz ponad 4 mln PLN . a one beda rosly nie tylko gry ale i Operacyjne
jesli beda faktyznie chcieli sie rozwijac . 8)

P.S CRj moze byc dobrym deweloperem , ma zadatki tylko ze moim zdniaem obecnie jest duzo za drogi, Ale to moja opinia natomiast staram sie swoje opinie zawsze budowac na konkretach , czyli faktach dlaczego tak wlasnie myslę. Co nie znaczy ze sie z rynkiem czasami nie miajm i jest inaczej niz myslalem. jesli CRJ spadnie lub jesli pokaze naprawde ciekawe zyski Vs. ich kapitalziacja a nie rzedu c/z 40 i wiecej Po debiucie Flagowej gry to wowczas prawdopodobnnie zmienie zdanie , staram sie byc elastyczny na rynku bo od tego zalezy sukces Inwestycyjny od kupowania gdy uwaza sie ze papaiery sa tanie i spzredawania lub unikania ich gdy uwaza sie ze papaiery sa ZBYT drogie. To proste jak budowa cepa. 8)

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 11:51

ale już pokazał. Podobno przy 77zł się nabzdyczałeś ,że drogo. I co? :lol: :lol: :lol: :lol:
Za rok przy 600-700 zł też będziesz pisał,że balon i czas pokaże czy masz rację? :lol: :lol: :lol:
to zle slyszałes to o czym pisał OOO było przy ok 150 -160 PLN , i jakies mam dziwne wrazenie ze po tych wszytkich miesiacach od debiutu CRJ w EA te 150 - 160 PLn jeszcze zawita na CRJ.
Zaraz cię bratku ostatecznie zweryfikujemy, bo ooocreepyjar pisał wyraźnie o 77zł. :oops: :lol: :oops: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 12:11

weryfikowac to mozesz badania lekarskie 8) :lol:

natomiast z tego co pamietam to pisałem wlasnie w tych okolicach 150-160 PLN , ale przez ten czas duzo pisałem w tematach roznych spolek , takze moge sie mylic .

natomiast zaczalem pisać na CRJ bo OOO pisał na F51 namietnie , wiec jak sie okazalo ze mial CRj postanowilem sie przyjrzec tej spolce i troche na niej powyglaszać swoich opinii. 8)
Ostatnio zmieniony 10 wrz 2019 12:18 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 12:16

Już kręcisz mitomanie :lol: :oops: :lol:

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 12:20

Ok. Jest. :lol: :lol: :lol:
https://www.bankier.pl/forum/temat_re-r ... 67473.html
Zobacz wątki dotyczące Creepy Jar
Zobacz profil Creepy Jar
Autor: ~ciekawe [130.185.237.*] 2018-08-31 10:16Opublikowano przy kursie: 77,00 zł , zmiana od tamtej pory: 194,81%

ciekawe rzeczy tam wypisujesz przy :lol: 77zł
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ok,a skoro łżesz jak pies,to ja kończę z tobą rozmowę, mitomanie

:oops: :oops: :oops:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 12:22

Już kręcisz mitomanie :lol: :oops: :lol:
nie krece CRJ mnie by w ogole nie interesował gdyby nie OOO i jego nawijka przez dlugie miesiace w 2018 roku na F51 , jak sie skapnalem ze ma CRJ to postnowielem tam troche popisać. Kiedy to dokladnie bylo nie pamietam ale wydaje mi sie ze w okolicach wlasnie tych cen ktore podałem.

Co do mitomanstwa to jednak bardziej mi pasuje to ze wzrastajace Koszty gry ktore podali w tabelce nie pokrywaja sie z Bilansami i kosztami samej spolki. w tym 1 wszym polroczu 2019 roku. :lol: :lol: 8) :lol:

jesliby koszty spolki raportowane byly wieksze od narastajacych kosztow gry to OKEY ale w drugim przypadku hdy koszty gry rosna duzo moniej niz raportowane koszty spólki? to nie jest juz takie oczywiste. 8)

P.S z reszta ten OOO to jakis dziwny typ , pisal jakby mial personalne urazy do prezesow f51 , wydaje mi sie ze jest ze srodowiska Gamedevu i pracuje w tej branzy.

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Percances » 10 wrz 2019 12:38

akurat twoją bezrozumną nagonkę na F51 to śledziłem, bo uprawiałeś ją też tutaj. Nie dziwię się,że ktoś cię stopował, mitomanie.
I co z tego wyszło? To, czego wszyscy się spodziewali: nie potrafią.
:oops: :oops: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Creepy Jar NC

Postautor: Julian11 » 10 wrz 2019 13:18

akurat twoją bezrozumną nagonkę na F51 to śledziłem, bo uprawiałeś ją też tutaj. Nie dziwię się,że ktoś cię stopował, mitomanie.
I co z tego wyszło? To, czego wszyscy się spodziewali: nie potrafią.
:oops: :oops: :lol: :lol:
co wyszło? to ze zarobiłem w kilka miesiecy pokazny kupon od zainwestowanej kasy w F51 , Ba nawet ci co wchodzili w poniedzialek po premierze WW3 mogli ugrac jakis szmalec bo open był na 3x PLN a koniec sesji na 50 PLn z haczykiem.

To wlasnie wyszło. :lol: 8) 8) :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 181 gości