11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Julian11 » 19 wrz 2019 23:11

Prezes jest bardzo zadowolony z CoM, tak bardzo że wspomina jednak parę spraw związanych debiutem.

Czyli to że debiut nie wyglądał jednak imponująco, tłumacząc to Preorderami.
To że kiepsko wstrzelili się w terminy (trudniejszy rynek) gorzej niż z moonligterem jego zdaniem

To że ma nadzieję że na konsolach będzie lepiej. Uważa że jest bardziej konsolowy gra CoM niż na PC. Zobaczymy..

Co do FP na konsole to patrzy raczej realistycznie oczekuje że na konsole sprzeda 20% tego co na, PC. Wyjaśnia że ten gatunek nie jest konsolowy i że 1.5 roku po debiucie na PC to trudno ta grę nazwać nowością.

Jeśli chodzi o DLC i to trochę sciemnił z tym zadowoleniem, FP Season Pass nie sprzedał się tak dobrze na, tle kapitalizacji spółki żeby być zadowolonym. No ale PR trzeba robić i robić dobrą minę do złej gry.

https://m.bankier.pl/wiadomosc/11-bit-s ... 41079.html

REKLAMA


Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Pandziora » 19 wrz 2019 23:41

Sprzedaż Season Passa to nie jednorazowe wydarzenie. Bedzie się poprawiała wraz z kolejnymi dodatkami. Później się dowiemy czy planują coś więcej, czy też powstanie wydanie kompletne z pełną wersją gry.

Jest jeszcze mowa o 5% podatku od IP Box czyli z własnych produkcji. Będą zapewne musieli księgować osobno przychody z każdej gry i każdego sklepu, bo ta ulga nie dotyczy wydawnictwa. Potencjalnie kilka milionów mogą zaoszczędzić.

I nie ma wysokich oczekiwań co do konsol, więc negatywnych zaskoczeń być nie powinno.
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: vonlichtenstein » 20 wrz 2019 06:27

Pastuchu, ile byś nie popiardywał z tego tłustego zada to i tak nie masz najmniejszego wpływu na to, czy 11bit urośnie o 100% czy o 50 spadnie. Ale rozumiem, że musisz popuścić gazy po tej lastminutowej paszy dla biednych Angoli

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Julian11 » 20 wrz 2019 08:19

Buraku fajnie jest patrzyc na twoja frustracje i zalewajacą cię żółć. aq teraz do rzeczy:

1.W kwestii po.pie.rdy.wa.nia to miej pretensje do Miecha bo to jego słowa z jego wywiadu , jesli uważasz ze to sa brzydkie bączki to to sa brzydkie bączki prezesa nie moje. Kumasz bazę Zgniłku? 8)

2. W kwestii wpływu na kurs , No *** odkrycie roku "nie mam wpływu na kurs 11 bit" , skad sie biora takie Bystrzaki to nie wiem ale kumulacja ich w akcjonariacie 11 bit jest wyjatkowa ( Ty , Głowka i paru innych YNTELIGENTÓW forumowych)

3. W kwesti tych fotek , to nie było zadne last minutes tylko tam spedzam kilka miesiecy wakacji rok w rok bo w tym miejcu mam kupione mieszkanie, inne wyjazdy zaliczam miedzy wakacjami. W tym roku i przyszłym bedzie tak samo juz mkam zaplanowane pare wypadów np. na poczatku przyszłego roku do Singapuru bo nigdy w tym miescie nie byłem ( chcoacia byłem blisko w Malezji i tajlandii) . pojadę sobie zobaczyc to miasto państwo i przy okazji looknac na ich odpałowy nowy terminal lotniczy.

4. Reasumując : wbrew twojemu zwrotowi jednak ty NIC nie rozumiesz , Ciemny jestes jak czarna dziura od tej frustracji i złych emocji ktore zalewają twój BANIAK . :lol: 8)

P.S ciekawe kiedy P8 wejdzie na rynek bo Prezes cos strasznie asekuracyjnie mowi o debiucie a juz zblizamy sie do 4 qw 2019 roku , tak mowił CDR o CP 2077 jak puscił trailer jego w 2011 roku ," Wejdzie na rynek jak bedzie gotowy". A patrząc na to jak dlugo robili mniejsze gry a potem jak długo bujali sie z samymi portami na konsole do TWoM i FP , to chcąc wypuscic P8 na wszystkie platformy jednocześnie , to nie zdziwiłbym sie gdyby nawet w 2021 mieli problemy z wyrobieniem sie z debiutem. :roll:

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: vonlichtenstein » 20 wrz 2019 09:07

***, zrozum, jesteś skompromitowanym ***, nikt nie czyta tych twoich śmierdzących pier dów, chyba że dla beki. Co do frustracji, jak ja zarabiam na boku na śmieciach typu bloober to ty w tym czasie sadzisz dziesiątki bąków jak to wyłącznie twój TEN ma fundamentalne prawo urosnąć. Teraz też mam 2 parchy, na których jestem po 50-70% do przodu w 3 miesiące a ty tłusty zawistny prostaku codziennie po parę godzin udowadniasz jaki to skarb masz w portfelu, tyle że nikt coś tego nie rwie. Nie powiem ci co mam, żebyś zapocony knurze nie przyszedł i nie zasmrodził po tym tanim tajskim żarciu :lol: Adios Serdel

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Julian11 » 20 wrz 2019 09:18

***, zrozum, jesteś skompromitowanym ***, nikt nie czyta tych twoich śmierdzących pier dów, chyba że dla beki. Co do frustracji, jak ja zarabiam na boku na śmieciach typu bloober to ty w tym czasie sadzisz dziesiątki bąków jak to wyłącznie twój TEN ma fundamentalne prawo urosnąć. Teraz też mam 2 parchy, na których jestem po 50-70% do przodu w 3 miesiące a ty tłusty zawistny prostaku codziennie po parę godzin udowadniasz jaki to skarb masz w portfelu, tyle że nikt coś tego nie rwie. Nie powiem ci co mam, żebyś zapocony knurze nie przyszedł i nie zasmrodził po tym tanim tajskim żarciu :lol: Adios Serdel
Twoja frustracja mowi same za siebie. Wierze ci na słowo ze masz minimum 2 parchy i nie chodzi o żadne spółki , smierdziuszku :lol: 8) :lol:

A teraz lec na podwórko do piaskownicy pochwal sie kolegom jaki jestes Kozak giełdowy. Bo akurat mnie nie rajcuja juz od dawna jakies Procenty mnie rajcuje tylko HAJS jaki moge zarobic. Jestem juz na takim etapie ze procenty maja mniejsze znaczenie liczy sie to jakie keszowo mam wzrosty na swoim portfelu . Ale jesli nie skumasz o czym mówie to sie nie zdziwię. :lol: 8) :lol:

dlatego smiesza mnie texy gdzie ludzie sadzą ze pisze na danym walorze a im sie to nie podoba twierdzac ze tak pisze " nie załapałem sie na jakas podbitke". W D*** mam podbitki dla mnie wazniejsze jest bezpieczeńswto a inwestowac obecnie lubie w WARTOSC , jesli w ogole wiesz o czym mowie. :lol: 8) :lol:

dlatego np. inwestuje w TSgames , dlatego wziałem sobie tez z deczka cormaya czy PEM czy DAta jakis czas temu czy od jakiegos czasu inwestuje w srebro, zaczynam powoli interesowac sie ropą itp itd, troche roznych pozycji mam w swoim portfelu



P.S ja nie twierdzę że wyłacznie TEn ma prawo fundameltalnie urosnac . Twierdzę że patzrąc na perspektywy spzredazowe w tym przyszłym i pozniejszych latach TEN jest jedna z najbardziej perspektywicznych spółek do fundamentalnych wzrostów (wyników vs kapitalziacja, wyplacanych dywidend itp ) z gamedingu. A mysle tak na podstawie pewnych faktów ktore juz sa ( wyceny roznych społek vs ich wyniki ) i ktore nalezy sie spodziewać w kolejnych qw w innych spółkach Gamedevu vs TSgames i porownujac to do ich obecnych kapitalziacji.

Twierdze ze na obecnym rynku wiele spółek gamingowych jest po prostu Napompowanych na fali tego ze praktycznie tylko gamedev jako branza sie zachowuje duzo lepiej niz niz słaby BANAN i wiele spółek i spekulantów to wykorzytuje, pompujac na tym ogolnie słabym naszym rynku wyceny duzo mocniej niz pokazuja to w wynikach. I nie mowie tu o 11 bit .

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: vonlichtenstein » 20 wrz 2019 09:40

A ile ty pastuchu masz w tej swojej perle?Milion? Dwa? To czym tu się chełpisz prostaku, szwagrowi przy grillu możesz tym zaimponować :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Julian11 » 20 wrz 2019 09:58

A ile ty pastuchu masz w tej swojej perle?Milion? Dwa? To czym tu się chełpisz prostaku, szwagrowi przy grillu możesz tym zaimponować :lol:
Ile mam tyle mam , to moja sprawa i mojej rodziny i nikogo wiecej. natomiast na rynku najwazniejsze zawsze jest jak mocno jestes w stanie powiekszyc swoje aktywa, starajac sie ograniczyc ryzyko. Zawsze własnie o to chodzi jesli chodzi o RYNEK i o to zeby ta kase wykorzytywac do spedzania zycia tak jak chcesz i jak ci pasuje bo NIGDY nie wiesz kiedy bedzie THE END. Dlatego własnie moje zycie jak i i inwestycje wygladaja tak a nie inaczej. Staram sie czerpac z niego maximum przy zachowaniu zdrowego rozsadku i mozliwie duzego bezpieczenstwa. i raczej jestem Pewien tego co robie bo ufanie samemu sobie jak do tej pory wychodziło mi mocno na PLUS , także te twoje załosne wypociny , wulgaryzmy i próba obrazania chcac wywotorzyc jakas załosna presje na mojej osobie i na to co robie na forum ....to mozesz sobie w du.pcie włozyc, bo jest skazana na niepowodzenie a przy okazji to TOBIE i twoim emocjom, frustracji , zołci ..szkodzi. :lol: 8) :lol:

P.S Pozatym tu juz ne chodzi tylko o hajs , dzikuje Bogu ze mialem szanse tak spedzic za.je.fajnie zycie jak spedziłem do tej pory i mam nadzieje ze bedzie mi dane jeszcze sporo na tym swiecie żyć. Natiomiast inwestowanie gielda rynki to moja pasja i hobby i dlatego jestem taki aktywny hajs, jest niejako tylko " skutkiem ubocznym" moich zainteresowan( moze dlatego wlasnie idzie mi lepiej w LONG TERM niz nie jednemu kolarzoi ktorego celem jest tylko wyrwanie jakis procencikow TU i TERAZ ) ktore wcale z biegiem czasu sie nie osłabiaja a wrecz pogłebiaja to całe kombinowanie myslenie rozkminianie ronych kwesti w roznych sprawach itp itd.Rajcuje mnie to i lubie spedzac walsnie tak sporo swojego czasu.

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: vonlichtenstein » 20 wrz 2019 10:39

Chełpisz się prostaku tą kasą, tymi Tajlandiami, tymi fotkami znad smrodliwych wybetonowanych kanałków to i cię pytam, czy masz w swoim flagowym papierze z milion euro, czy jesteś kmiotem z 2 milionami PLN wszystkiego do kupy

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: pandorinium » 20 wrz 2019 10:43

Nie ogarniam ludzi, którzy z własnej woli chcą rozmawiać z ***.

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: vonlichtenstein » 20 wrz 2019 10:45

Ja sam siebie nie ogarniam :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Julian11 » 20 wrz 2019 12:23

Ja sam siebie nie ogarniam :lol:
Wiekszosc twoich postów jest naznaczona frustracja , wq.rwieniem i hejtem , wylawa sie z nich zółc i złe emocje. Ta twoja załosna próba sądowania wielkosci mojego portfela i ten wymuszony, udawany i sztuczny sarkazm z moich wypadow czy tez tych "baniek" o ktorych sam piszesz tylko dopełnia obraz twojej frustracji ....GOLASIE :lol: 8) .

Faktycznie normalnym zdrowym rozumem ciezko jet ogarnac tego typu SYF emocjonalny w ktorym zyjesz i ktorym na forum epatujesz. Tu nie ma co ogarniać jestes jaki jesteś i wytwarzasz w sobie i wokól siebie to cale *** mentalne zgniłku . oTO cała filozofia.

Najsmieszniejsze jest to że takim wqurwieniem i nienawiscia reagujesz prawie na moj kazdy post( w temacie 11 bit) , twierdząc ze robisz to dla FUNu ,oznacza to ze jesteś jakims Wyjatkowym zwyrodnialcem w połaczeniu z byciem kompletnym kretynem, ktory wylewane na forum takie poklady złosci nazywa FUNEM i zgrywem. :lol: 8) :lol:

Targaj nachy ***. Kiedyś ogladałem taki serial LUTHER na HBOGO , tam w jednym odcinku było o takim hejterze ziejacym szambem w necie ze swojej jamy. Marnie żył ten zjeb i równie marnie skończył. 8)

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: vonlichtenstein » 20 wrz 2019 12:55

Tłusty knurze, jednak jesteś gołodupcem z 1,5 bańki na koncie, to widać, słychać i czuć :lol:

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: vonlichtenstein » 20 wrz 2019 13:01

A widzieliście, jakie fotki biurowca, gdzie jego perła wynajęła 4 pokoje, wkleił ten tłusty de bil? Podobno skokowo zwiększy to potencjał zespołów produkcyjnych :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: 11 BIT STUDIOS [11B] księga XXIV akumulacja

Postautor: Julian11 » 20 wrz 2019 13:06

Tłusty knurze, jednak jesteś gołodupcem z 1,5 bańki na koncie, to widać, słychać i czuć :lol:
nie wazne ile mam ale dla czystej spekulacji : zakladajac nawet ze Tak jest , to mowisz tylko o luźnym hajsie ulokowanym na gieldzie Zgniłku. Poza gielda jest też inny swiat inne aktywa ( w tym nieruchomosci) itp, oraz co najwazniejsze przyjemnosci zycia ktorych sobie nie oszczedzam( np bardzo liczne wyjazdy w ciagu tych wszytkich lat i zwiedzanie tej naszej małej/duzej planety i tych wszytkich fantastycznych miejsc póki jeszcze jestem Tu na ziemi i póki jeszcze w ogole istnieja TE miejsca na naszej planecie) . Jak wspomniałem Hajs dla mnie nie jest najwazniejszy to tylko narzedzie, srodek co celu , ktorym jest po prostu za.je.bi.ste Pzrezycie zycia wraz z rodziną na swoich własnych warunkach. Wiec kombinuj zgniłku ile wlezie , ja mam to totalnie w pompie ja robie co robie mam ile mam zyje jak zyje i jest fantastico. Kiedys dawno temu do pały by mi nie przyszło ze moge miec taki fajny Żywot. 8)

Mam w pompie też tzw. "wyscig szczurów" ja zyje dzieki Bogu na swoich wlasnych zasadach wychodzi to poki co naprawde po byku i to mi odpowiada po maxie. :lol: 8) :lol:

p.S I tak sie nie dowiesz jakim kapitałem operuje na rynku. :lol: 8) :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości