Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

wszystko na temat spółek publicznych
fefan
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 kwie 2019 09:38

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: fefan » 23 wrz 2019 14:27

Zima i święta, święta i zima.

REKLAMA


rocky_balboa
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 20 paź 2017 14:29

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: rocky_balboa » 23 wrz 2019 15:26

I mam moją poprawę sytuacji na wykresie...
Karawan nać, czarna duda się zrobiła.
Za chwilę nawet energetyki przestaną już być "zarobione" na akcjach Polimexu...

mjarek
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 04 lip 2018 12:37

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: mjarek » 24 wrz 2019 09:28

Witam Panów,

Czy orientujecie jak długo kontrakty będą funkcjonować?
Obawiam się że dopóki będą dopóty będzie marazm i zgrzytanie zębów.

Aero
Chorąży
Posty: 702
Rejestracja: 06 kwie 2018 12:59

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Aero » 24 wrz 2019 12:56

Budowlanka szoruje po dnie
Tomasz Gessner - EFIX Dom Maklerski
24 września 2019 12:36

https://stooq.pl/mol/?id=6209

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Kayak » 24 wrz 2019 13:35

Co tam budowlanka. W ramach odprężenia proponuję tematy:

droga kapusta z posłanką tzw. totalnej opozycji
https://www.tvp.info/44483407/gasiukpih ... d-drozyzny
:lol: :lol: :lol:
albo
gwałcenia krów z europosłanką od Biedronia
https://www.dorzeczy.pl/kraj/114676/kro ... ytapl.html

A ja myślałem że mi Petru będzie brakowało. A tu proszę, taki okazy :lol: :lol: :lol:

rocky_balboa
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 20 paź 2017 14:29

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: rocky_balboa » 24 wrz 2019 14:09

Co tam budowlanka. W ramach odprężenia proponuję tematy:

droga kapusta z posłanką tzw. totalnej opozycji
https://www.tvp.info/44483407/gasiukpih ... d-drozyzny
:lol: :lol: :lol:
albo
gwałcenia krów z europosłanką od Biedronia
https://www.dorzeczy.pl/kraj/114676/kro ... ytapl.html

A ja myślałem że mi Petru będzie brakowało. A tu proszę, taki okazy :lol: :lol: :lol:
Kayak, a o tym Banasiu z PiS-u, co gangsterowi od agencji towarzyskich kamienicę swoją na hotelik na godzinki wynajmował czytałeś? To jest dopiero numer jakie kadry PiS wrzuca na najwyższe stanowiska :-) Gość wybrany na prezesa Najwyższej Izby Kontroli nie wie, co się dzieje w jego kamienicy i przyznaje się do kontaktów z gangusami.

Oni w PiS to chyba za dużo w ogóle nie wiedzą. Mateusz nie wie, że jego działka jest warta kilka milionów, Marek nie wie, ze nie można sobie z samolotu taksówki robić, Zbyszek nie wie, że jego zastępca stoi na czele farmy troli...

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: galileogalileo » 24 wrz 2019 14:15

Co tam budowlanka. W ramach odprężenia proponuję tematy:

droga kapusta z posłanką tzw. totalnej opozycji
https://www.tvp.info/44483407/gasiukpih ... d-drozyzny
:lol: :lol: :lol:
albo
gwałcenia krów z europosłanką od Biedronia
https://www.dorzeczy.pl/kraj/114676/kro ... ytapl.html

A ja myślałem że mi Petru będzie brakowało. A tu proszę, taki okazy :lol: :lol: :lol:
Kayak, a o tym Banasiu z PiS-u, co gangsterowi od agencji towarzyskich kamienicę swoją na hotelik na godzinki wynajmował czytałeś? To jest dopiero numer jakie kadry PiS wrzuca na najwyższe stanowiska :-) Gość wybrany na prezesa Najwyższej Izby Kontroli nie wie, co się dzieje w jego kamienicy i przyznaje się do kontaktów z gangusami.

Oni w PiS to chyba za dużo w ogóle nie wiedzą. Mateusz nie wie, że jego działka jest warta kilka milionów, Marek nie wie, ze nie można sobie z samolotu taksówki robić, Zbyszek nie wie, że jego zastępca stoi na czele farmy troli...
autor tej nagonki to bertold kittel ten od urodzin hitlera
wiec dla mnie to malo wiarygodne wszystko jest
zreszta banas pozwal za to tvn - wiec musi miec ku temu jakeis podstawy

rocky_balboa
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 20 paź 2017 14:29

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: rocky_balboa » 24 wrz 2019 14:21

Co tam budowlanka. W ramach odprężenia proponuję tematy:

droga kapusta z posłanką tzw. totalnej opozycji
https://www.tvp.info/44483407/gasiukpih ... d-drozyzny
:lol: :lol: :lol:
albo
gwałcenia krów z europosłanką od Biedronia
https://www.dorzeczy.pl/kraj/114676/kro ... ytapl.html

A ja myślałem że mi Petru będzie brakowało. A tu proszę, taki okazy :lol: :lol: :lol:
Kayak, a o tym Banasiu z PiS-u, co gangsterowi od agencji towarzyskich kamienicę swoją na hotelik na godzinki wynajmował czytałeś? To jest dopiero numer jakie kadry PiS wrzuca na najwyższe stanowiska :-) Gość wybrany na prezesa Najwyższej Izby Kontroli nie wie, co się dzieje w jego kamienicy i przyznaje się do kontaktów z gangusami.

Oni w PiS to chyba za dużo w ogóle nie wiedzą. Mateusz nie wie, że jego działka jest warta kilka milionów, Marek nie wie, ze nie można sobie z samolotu taksówki robić, Zbyszek nie wie, że jego zastępca stoi na czele farmy troli...
autor tej nagonki to bertold kittel ten od urodzin hitlera
wiec dla mnie to malo wiarygodne wszystko jest
zreszta banas pozwal za to tvn - wiec musi miec ku temu jakeis podstawy
Aaa, no jasne. Tylko TVPinfo i dorzeczy są przecież wiarygodne :-)

Pewnych rzeczy nie zmienimy i zawsze będą ludzie, którzy gdy ktoś pluje im w twarz, mówią, że to deszczyk pada :-)

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Kayak » 24 wrz 2019 14:23

@rocky
Ogarnij się. Wrzuciłem cytaty i nagrany wywiad w ramach relaksu a ty mi tu lewacką brukową propagandę uskuteczniasz wyssaną z brudnego palucha. Wody z Wisły się opiłeś czy co ?
Twój Kukiz już w ZSLu, ciekawe na kogo tym razem będziesz głosował ?

rocky_balboa
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 20 paź 2017 14:29

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: rocky_balboa » 24 wrz 2019 14:30

Ogarnij się. Wrzuciłem cytaty i nagrany wywiad w ramach relaksu a ty mi tu lewacką brukową propagandę uskuteczniasz wyssaną z brudnego palucha. Wody z Wisły się opiłeś czy co ?
Twój Kukiz już w ZSLu, ciekawe na kogo tym razem będziesz głosował ?
Kayak, Ciebie to jakby stado jurnych junaków z młodzieżówki Jego Wysokości Prezesa na partyzanta wzięło w obroty przez całą noc, to twierdziłbyś, że spotkał Cię zaszczyt i schylając się do zasznurowania butów zaprosiłeś ich do wspólnej zabawy w "klepanego Kayaka".

Powtórzę: pewnych rzeczy nie zmienimy i zawsze będą ludzie, którzy gdy ktoś pluje im w twarz, mówią, że to deszczyk pada :-)
PS. Nigdy nie głosowałem na Kukiza ani na nikogo z jego listy.

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Kayak » 24 wrz 2019 14:51

Kayak, Ciebie to jakby stado jurnych junaków z młodzieżówki Jego Wysokości Prezesa na partyzanta wzięło w obroty przez całą noc, to twierdziłbyś, że spotkał Cię zaszczyt i schylając się do zasznurowania butów zaprosiłeś ich do wspólnej zabawy w "klepanego Kayaka".

Powtórzę: pewnych rzeczy nie zmienimy i zawsze będą ludzie, którzy gdy ktoś pluje im w twarz, mówią, że to deszczyk pada :-)
PS. Nigdy nie głosowałem na Kukiza ani na nikogo z jego listy.

To prawda, jesteś doskonałym przykładem takiej osoby. A co do wspomnianej młodzieżówki :shock:, każdy widzi świat przez pryzmat swoich doświadczeń gwiazdko. Było się nie przebierać za akumulator jak szedłeś na bal.
Pozostaje tylko współczuć.

rocky_balboa
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 20 paź 2017 14:29

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: rocky_balboa » 24 wrz 2019 14:59

Nie zrozumiałeś mojego wpisu. Ale jakoś mnie to nie dziwi. Tępą dzidę ciężko zaostrzyć.
Napisałem Ci łagodnymi słowami, że należysz do osób, które zgwałcone brutalnie od tyłu przez członków partii, która wyprała Ci mózg, ty skakał byś z radości, że spotkał Cię wielki zaszczyt.

Kończę tę jałową dyskusję z Tobą Kayaku, bo nie lubię konwersować z pustymi ***.

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Kayak » 24 wrz 2019 15:09

Nie zrozumiałeś mojego wpisu. Ale jakoś mnie to nie dziwi. Tępą dzidę ciężko zaostrzyć.
Napisałem Ci łagodnymi słowami, że należysz do osób, które zgwałcone brutalnie od tyłu przez członków partii, która wyprała Ci mózg, ty skakał byś z radości, że spotkał Cię wielki zaszczyt.

Kończę tę jałową dyskusję z Tobą Kayaku, bo nie lubię konwersować z pustymi ***.

Nooo chłopie weź przestań. "tempa dzida, brutalny gwałt przez członków partii, wyprany mózg"?
To ta nowoczesna mowa miłości, czy ten gwałt na krowach tak cię nakręcił ? :lol: :lol: :lol:

rocky_balboa
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 20 paź 2017 14:29

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: rocky_balboa » 24 wrz 2019 15:14

Nooo chłopie weź przestań. "tempa dzida, brutalny gwałt przez członków partii, wyprany mózg"?
To ta nowoczesna mowa miłości, czy ten gwałt na krowach tak cię nakręcił ? :lol: :lol: :lol:
I znowu nie zrozumiałeś. Nie chce mi się z tobą konwersować. O Twym poziomie intelektualnym świadczy to, jak napisałeś "tempa dzida" :-) :-)
Braki z podstawówki się kłaniają. Nawet moja jedenastoletnia córka wie, jak poprawnie piszemy przymiotnik "tępa".

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

Postautor: Kayak » 24 wrz 2019 15:30

No niestety, jesteś tempy i dajesz się łatwo prowokować, wystarczy drobiazg ci włożyć w tekst i z góry wiadomo co napiszesz. No bo co miałbyś napisać ? Ale sPOKO demokracja :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości