TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
KUGID
Starszy chorąży
Posty: 1114
Rejestracja: 05 mar 2016 16:40

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: KUGID » 08 paź 2019 18:35

Gratuluję “nosa” - świetny kwartalny wynik. Wszyscy zaskoczeni rezultatem ( P.M. „ Gazeta Giełdowa). Szacun.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 08 paź 2019 19:40

Gratuluję “nosa” - świetny kwartalny wynik. Wszyscy zaskoczeni rezultatem ( P.M. „ Gazeta Giełdowa). Szacun.
takich wyników to sie nie spodziewałem , ale chodziło mi bardziej o to że kolejne gry moga tez przyniesc mocne niespodzianki w kumulowaniu sumarycznego wyniku. FC co pokazują wyniki nie zwalnia tempa ta gra bedzie miałą długi cykl zycia podobny jak lets fish ktory jest juz ponad 6 lat na rynku. W tym czasie wypuszcą sporo gier o ich sumaryczne przychody mozna tylko zgadywać , jesli wsrod nich trafi sie kolejna perła lub Dwie jak Fish clash lub nawet wiecej ( blockbustery) to patrząc na to w tym roku przychody bedą wynosiły ponad 200 MLN PLn , to za np. 3 lata taka kwota moze byc X razy wieksza niz w tym roku.

wlasnie o tym mowie , piszac o TSG, nikt nie daje zadnej gwarancji ze bedzie kolejna gra typu FC lub lepsza, ale w TO celuja i do tego dazą chcac zrobic globalnego blockbustera ktorym Fish Clash nadal nie jest. Jest Duza szansa moim zdaniem na dalsze poprawianie i tak juz swietnych wyników wraz z kolejnymi grami ktore beda trafiały na rynek biorac pod uwage to ze FC bedzie miał wieloletnia bardzo efektywną monetyzację co juz widac po osiaganych wynikach do tej pory oraz co mozna porownac do ekektywnosci i stabilnosci w dlugim okresie generowania przychodów pzrez Lets Fish ( oczywiscie miesiecznie znacznie mniejsza niz Fish Clash ,ale ogolnie rozklad przychodów miesiecznych na pzrełomie kilku lat , tyle ze duzo wiekszych niz w Lets fish , powinien byc podobny jak w ich pierwszym evergreenie czyli Lets Fish).

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 paź 2019 08:36



Mam TSG pewnie niewiele mniej od ciebie, brane od 7x. Polski gamedev potrzebuje każdego sukcesu, żeby utrzymać opinię jedynej branży na tej polskiej dziadowskiej giełdzie, gdzie można coś zarobić. Dla mnie super
OOOOczywiscie Mitomanie .

Jestes zwykłym leszczem ktory siedzi zapakowany w 11 bit i ktory kazdy nie pasujacy ci post w temacie 11 bit traktujesz jak Atkak na niepodległosc i godnosc twoja i twojej rodziny. Tak zachowuja sie Typowe Leszcze ktorzy na słowa Polemiki reaguja frustracja , zólcia,schizą i wypisywaniem kretynizmów.

Wiec o Ile jasne jest że kisisz 11 bit i bronisz go bardziej niz CZCI zony ,corki czy matki . Dlatego też jasne jest LESZCZU ze nie posiadasz TSgames po 7x pln, bo mentalnosc Leszcza nie pozwoliłaby cie Srac we własne Gniazdo a raczej Wlaczyc na barykadzie " czci i godnosci " spółki ktora posiadasz.

Ty natomiast chcac szukac poklasku u innych akcjonariuszy 11 bit robiłes z siebie coraz wiekszego ***. Jesli bys miał TSgames po 7x to dawno zgniłku to bys wiedział ze Ta spółka nie zatrudnia paru kolesi ktorzy mieszcza sie w 4 pokojach . itp itd.

Obrazek

To napisałes ok 2 tygodni temu Faj.Fu.sie wyrażnie napoisałes JEGO a nie nasza LESZCZU nie wiedzac patałachu nawet ile spółka zatrudnia ludzi bo nie chciało ci sie nawet wejsc na strone TSGAMES . :lol: 8) :lol:

wiec *** rób z siebie dalej Kłamliwego *** ktory pisze pier.do.ly wyssane z palca zeby podbudowac sie psychicznie i swoje karłowate żałosne EGO.

A w tym czasie mozesz sobie obliczac i Porownywac Potencjał produkcyjno monetyzacyjny obu spółek TSgames vs 11bit---*** , o czym tak ochgoczo pisałeś kilkanascie dni temu. :lol: 8) :lol:

Ile TSgames ma przychodu ( obencie po 3 qw 140 MLN PLN...ile bedzie miał zysku i porównasz to z 11 bit) ile bedzie wypuszczał gier i jakie beda z tego wyniki.Ciekawie to dopiero bedzie w przyszłym roku jesli bedziemy porownywac te cyferki i nie bedzie chodzilo o to ze 11 bit bedzie miał posuchę, ale o to ze kolejne gry TSgames beda wchodziły na rynek. . :lol: 8) :lol:

Ale juz teraz moge ci powiedziec ze w 2018 roku TSgames był mocno porownywalny w 11 bit w tym roku to juz bedzie duza pzrewaga Tsgames w przyszłym to bedzie juz DUUŻŻŻA pzrepasć a jak bedzie w kolejnych latach ---to bedzie zalezało TEŻ od tego co stworzą ludzi z 11 bit i w jakim tempie to bedą robili. Oczywiscie wpływ bedą miały rowniez produkty TSGAMES jesli trafi im sie" kolejny monetyzacyjny FC" lub nawet wiecej -- BlockBuster to bedzie pozamiatane....bo pzrychody bedą wowczas powyzej 500 MLN PLn rocznie... :lol: 8)

Kumasz baze sfrustrowany ziejacy zółcią zgniłku ?....

bez odbioru Kłamliwy zgredzie. 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019 08:48 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 09 paź 2019 08:46

Alik, tak po ludzku, to z łbem masz mocno nie w porządku :roll:
Przypuszczam, że pedzisz samotny żywot zawistnika. Kto z kimś takim by spędził z własnej woli więcej niż 5 minut.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 paź 2019 08:55

Alik, tak po ludzku, to z łbem masz mocno nie w porządku :roll:
tak po ludzku to Niektorzy kretyni mysla ze w necie moga swirowac kogo chca, ale tak nie jest. Lem juz dawno stwierdził ze dopoki nie odkrył internetu nie wiedział ze tylu idiotów jest na swiecie. Owi i*** myśla ze są anonimowy i ze po ich wypowiedziach nie mozna namierzyć czy ich wypowiedzi sa spójne logiczne i analityczne ,i czy sa po prostu kłamliwymi kretynskimi wylewaniem swoich frustracji w sieci. :lol: 8) :lol:

dlatego tez nie rozumiem dlaczego do mnie sie zwracasz z takim postem , to raczej powinno byc skierowane do VON... :lol: 8) :lol:

ale rozumiem ze u ciebie z procesem myslowym tez cos nie TRYBI. Cóż to chyba taka przypadłosc niektorych akcjonariuszy 11 bit Klapy wam juz zaczynaja przyklejac sie do oczu. :lol: 8) :lol:

P.S.Twoje przypuszczenia , i procesy myslowe sa bardzo kiepskie dokladnie tak samo jak VONlichtensteina. Prostych faktów nie mozecie zkumac jak to było w przypadku np. TSgames( a starasz bawic sie w psychologa?? :lol: 8) :lol: ) . Teraz jak juz wam fakty napier.da.lają obuchem w Banie( wynikowe fakty ktorych nawet Kretyn nie moze ignorowac bo wiodac co sie moze tu jeszce kręcić...z czasem i z wydawaniem kolejnych gier) dopiero stwierdzacie ze jednak Najezdzanie na TSgames ( bo ja tu siedziałem)było chyba bez sensu....Dlatego Zostawiam cie z twoimi wizjami , imaginacjami i nezbyt trybiącym myśleniem sam na sam...Na zdrowie. :lol: 8)

własnie z tego powodu drobnym tak słabo idzie na GPW, zamiast Myślec kojarzyc fakty to , poddaja sie emocjom ktore zasłaniaja im poglad sytuacji , mysla krotkowzrocznie i krotkoterminowo idac pod Prad Logicznego myslenia. To cały czas jest aktualne jak Naskakujecie na spółki ktore mam np TSGames ....Rif, von, głowka i paru innych. Wasz problem wasz ból. :lol: 8)
Ostatnio zmieniony 09 paź 2019 09:09 przez Julian11, łącznie zmieniany 2 razy.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 09 paź 2019 09:08

tak po ludzku to Niektorzy kretyni mysla ze w necie moga swirowac kogo chca, ale tak nie jest. Lem juz dawno stwierdził ze dopoki nie odkrył internetu nie wiedział ze tylu idiotów jest na swiecie. Owi i*** myśla ze są anonimowy i ze po ich wypowiedziach nie mozna namierzyć czy ich wypowiedzi sa spójne logiczne i analityczne ,i czy sa po prostu kłamliwymi kretynskimi wylewaniem swoich frustracji w sieci. :lol: 8) :lol:
Wiesz, że miał na myśli ciebie? Dokładnie to co napisałeś jak ulał pasuje do twojej własnej charakterystyki :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 paź 2019 09:11

tak po ludzku to Niektorzy kretyni mysla ze w necie moga swirowac kogo chca, ale tak nie jest. Lem juz dawno stwierdził ze dopoki nie odkrył internetu nie wiedział ze tylu idiotów jest na swiecie. Owi i*** myśla ze są anonimowy i ze po ich wypowiedziach nie mozna namierzyć czy ich wypowiedzi sa spójne logiczne i analityczne ,i czy sa po prostu kłamliwymi kretynskimi wylewaniem swoich frustracji w sieci. :lol: 8) :lol:
Wiesz, że miał na myśli ciebie? Dokładnie to co napisałeś jak ulał pasuje do twojej własnej charakterystyki :lol:
moim zdaniem sie mylisz , z tej prostej przyczyny ze w wielu tematach i wypowiedziach sie mylisz...twoja radosna tworczosc poza niektorymi wpisami na 11 bit mozna określic jako Jedną wielką pomyłką, ale o dziwo sa jeszce gorsi na tym forum... :lol: 8) :lol:

Wiec kazdy normalny człowiek moze sam ocenić O KIM pisał LEM. :lol: 8) :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 paź 2019 09:19

A tymczasem Kurs zaczyna walczyc z oporem Czy tym razem go pokona i po konsolidacji bedzie sie tworzyła kolejna fala wzrostowa??

Coz wiele przesłanek za tym pzremawia ,Progres obecny wyników to jedno ale Druga ważniejsza rzecz ze ten proghres moze i w sumie powinien miec ciag Dalszy , rozbujanie FC w chionach i kolejne gry ktore w tym roku beda trafiały juz do Soft launch, po to żeby debiuty były w przyszłym roku... 8)

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: vonlichtenstein » 09 paź 2019 09:36

Tępy serdelu z czworaków, aż przed chwilą sprawdziłem ile mam tego Gamesa. Otóż ***, mimo że to niewiele znacząca, jedna z wielu spółeczek w moim portfelu, to mam tego 2250 sztuk, czyli za 325 tysi. I mówię ci to knurze, żebyś wiedział, że za każdym razem jak TSG będzie rosło, też będzie mi puchło w portfelu.
Nic tak nie działa na tego parszywego, zawistnego wsiocha jak to, że oprócz niego ktoś może zarabiać

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 paź 2019 09:59

Tępy serdelu z czworaków, aż przed chwilą sprawdziłem ile mam tego Gamesa. Otóż ***, mimo że to niewiele znacząca, jedna z wielu spółeczek w moim portfelu, to mam tego 2250 sztuk, czyli za 325 tysi. I mówię ci to knurze, żebyś wiedział, że za każdym razem jak TSG będzie rosło, też będzie mi puchło w portfelu.
Nic tak nie działa na tego parszywego, zawistnego wsiocha jak to, że oprócz niego ktoś może zarabiać
Jestes pryszczata morda, ktora wypisywała z Lubościa ( chcac sie przypucowac niektorym kolesiom z 11 bit) IDIOTYZMY na temat spółki ktorą rzekomo posiadasz, nie mając pojecia o podstawowych kwestiach jej dotyczacych --mowa tu o TSgames.

ten twoj sławetny Brecht i nowej siedziby w ktorej niby to mieli zajmowac 4 POKoje i brechanie sie ze tak ma wygladac zwiekszenie mocy operacyjnych , były kulminacją twojego ***. Tym bardziej ze spółka sama zwracała na ten fakt uwage iz przeprowadzka do nowej siedziby pozwoli jeszcze bardziej i mocniej zwiekszyc ich mozliwosci operacyjne, wiec dla nich to jest równiez istotny Fakt jak dla 11 bit ich przeprowadzka do nowej siedziby. A ty z tego chciałes zrobic *** posmiewisko Nie majac zielonego pojecia ze TSgames Juz zatrudnia wiecej ludzi niz 11 bit. :lol: 8)

Takie faj.fu.sy nie zasługuja nawet na krytyke tylko za zwykłe Olanie... :lol: 8)

wrzuc skan z tej pozycji zobaczymy czy faktycznie masz po 7x PLN zgniłku.

P.S I jeszce jedno *** niedawno w swoich probach wybadania mojego portfela smiales sie ze mam np." jakies Nedzne 2 banki PLN nie euro.." . Wczoraj napisaleś ze pewnie masz "niewiele mniej" TSgames niz JA , dzisiaj oswiadczasz z DUMĄ po tym jak opluwałeś spółke ze masz Kwitów za 325 K ( z srednia 7x PlN) . To rowniez pokazuje jaki jestes niezrownowazony Facio. Sam sobie zaprzeczasz w kolenych swoich Imaginacjach. Totalny bełkot bez Ładu i składu.... :lol: 8) :lol:

Rwij zelówy i pedź na szczaw z takim pie.rdo.leniem forumowym. 8)

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: vonlichtenstein » 09 paź 2019 10:41

Jak mówiłem, knur zaczyna się denerwować. Zawsze bełkocze, ale teraz to już chyba nie może tymi serdelowatymi paluszkami trafić w klawiaturę. Wystawić ci do arkusza te moje 2250 wsioku?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 paź 2019 10:53

Jak mówiłem, knur zaczyna się denerwować. Zawsze bełkocze, ale teraz to już chyba nie może tymi serdelowatymi paluszkami trafić w klawiaturę. Wystawić ci do arkusza te moje 2250 wsioku?
pochnales 11 bit *** i kupiiłes TSgames.

P.S. mam w pompie te 2 K akcji o ktorych piszesz sie sie nimi tak chwalisz ---Od wczoraj.. Pokaż skan ze masz średnia to 7x PLN co wczoraj oznajmiłeś ( to jest dla mnie istotniejsze).Pzrekonamy sie czy jestes zwykla kłamliwa gnidą czy... byłes takim kretynem po maxie że majac kwity tej spółki od miesiecy nie miałes Bladego pojecia o samej spółce , co obrazowały twoje *** ,wyśmiewcze ,wpisy na temat TSGAMES. :lol: 8) :lol:

blah8760
Chorąży
Posty: 718
Rejestracja: 27 mar 2012 15:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: blah8760 » 09 paź 2019 11:12

Fiuuu, fiuuu.

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: vonlichtenstein » 09 paź 2019 11:20

quote=Julian11 post_id=9278369 time=1570611209 user_id=1705962]
Jak mówiłem, knur zaczyna się denerwować. Zawsze bełkocze, ale teraz to już chyba nie może tymi serdelowatymi paluszkami trafić w klawiaturę. Wystawić ci do arkusza te moje 2250 wsioku?
pochnales 11 bit *** i kupiiłes TSgames.

mam w pompie 2 K kacji TSgames. Pokaż skan ze masz średnia to 7x PLN co wczoraj oznajmiłeś ( to jest dla mnie istotniejsze).Pzrekonamy sie czy jestes zwykla kłamliwa gnidą czy... byłes takim kretynem po maxie że majac kwity tej spółki od miesiecy nie miałes Bladego pojecia o samej spółce , co obrazowały twoje *** ,wyśmiewcze ,wpisy na temat TSGAMES. :lol: 8) :lol:
[/quote

Ta, sprzedałem wczoraj całego bita, żeby ci serdel do akcjonariatu wejść :lol:
No widać wsioku, że się wyczyściłeś na tych bitevilach i textilmarketach

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 09 paź 2019 11:24



Ta, sprzedałem wczoraj całego bita, żeby ci serdel do akcjonariatu wejść :lol:
No widać wsioku, że się wyczyściłeś na tych bitevilach i textilmarketach
nie pi.er.dol...nie podniecaj sie tym ze wszedłes wczoraj po extra wynikach za 3 qw o ktorych 11 bit moze poki co tylko pomarzyc jesli chodzi o generowanie/wyjmowanie kasy z kieszeni graczy.

Tylko konkret wklej skana ze twoja srednia TSgames to 7x PLn jak wczoraj pisałes.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości