POLNORD [PND] część VIII

wszystko na temat spółek publicznych
PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: PytonTrader » 06 gru 2019 12:08

Obiecująco wygląda wykres na dziennym, ktoś tu pogrywa jeszcze?
Kope lat. Gdzieś Ty był?

REKLAMA


cornollio
Podporucznik
Posty: 15748
Rejestracja: 27 sty 2006 18:12
Lokalizacja: poznań

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: cornollio » 06 gru 2019 12:10

Obiecująco wygląda wykres na dziennym, ktoś tu pogrywa jeszcze?
Kope lat. Gdzieś Ty był?
Gram non stop...ale forum zdechło więc mało zaglądam :)

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: PytonTrader » 06 gru 2019 12:13

Obiecująco wygląda wykres na dziennym, ktoś tu pogrywa jeszcze?
Kope lat. Gdzieś Ty był?
Gram non stop...ale forum zdechło więc mało zaglądam :)
Extra. Walcz i zerknij na Sonka

cornollio
Podporucznik
Posty: 15748
Rejestracja: 27 sty 2006 18:12
Lokalizacja: poznań

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: cornollio » 09 gru 2019 08:57

i już kicha.... mikołaj nie był łaskawy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: Julian11 » 09 gru 2019 11:41

i już kicha.... mikołaj nie był łaskawy
jak moze byc łaskawy jak tu zaczyna coraz mocniej bankructwem smierdzieć---ponad 100 Baniek czeka na wykup w grudniu a na nowe obligacje nie było chętnych , w sumie kto by ryzykował kase na mały kupin jak spółka od lat na takim dobrym rynku mieszkaniowym pokazuje *** wyniki. trzeba byc i*** zeby obejmowac obligacje spółki developerskiej ktora na rynku hossy mieszkaniowej sobie nie radzi :lol: 8) :lol:

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: Klakier17 » 09 gru 2019 11:51

moim zdaniem chca udoopic Habete za to ze probowala pokrzyzowac plany skarbu panstwa :lol:
faktycznie Poldek radzil sobie slabo no ale nie jest tak ze to wydmucha cos tam buduje grunty ma naleznosci od stolicy jakby sie kto zakrecil to po sprzedazy wszytskiego jeszxcze na dywidende by starczylo he he

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: Julian11 » 09 gru 2019 11:59

moim zdaniem chca udoopic Habete za to ze probowala pokrzyzowac plany skarbu panstwa :lol:
faktycznie Poldek radzil sobie slabo no ale nie jest tak ze to wydmucha cos tam buduje grunty ma naleznosci od stolicy jakby sie kto zakrecil to po sprzedazy wszytskiego jeszxcze na dywidende by starczylo he he
cos tam buduje I co z tego jak na stracie ciagną . teraz jak smród sie roznosi to i klientów bedzie mniej bo wielu nie bedzie chiało podpisywac umowy z deweloperam ktory smierdzi coraz bardziej ----w Tym roku podpisano ponad 400 umów z czego 200 anulowano...

te procesy z Warszawą tez sie ciagnał od lat..., jesli nie znajda finansowania to bedzie jak zawsze --- okaze sie że bedzie czyszczenie bilansów i pewnie jakies emisje ...liczba akcji sie drastycznie zwiekszy a wyceny aktywów drastycznie spadna i pozamiatane...

Klakier17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 332
Rejestracja: 09 paź 2017 18:04
Lokalizacja: Szikago / Żyrardów

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: Klakier17 » 09 gru 2019 12:02

moim zdaniem chca udoopic Habete za to ze probowala pokrzyzowac plany skarbu panstwa :lol:
faktycznie Poldek radzil sobie slabo no ale nie jest tak ze to wydmucha cos tam buduje grunty ma naleznosci od stolicy jakby sie kto zakrecil to po sprzedazy wszytskiego jeszxcze na dywidende by starczylo he he
cos tam buduje I co z tego jak na stracie ciagną . teraz jak smród sie roznosi to i klientów bedzie mniej bo wielu nie bedzie chiało podpisywac umowy z deweloperam ktory smierdzi coraz bardziej ----w Tym roku podpisano ponad 400 umów z czego 200 anulowano...

te procesy z warszawa tez sie ciagnał , jesli nie znajda finasowania to bedzie jak zawsze --- okaze sie że bedzie czyszcenie bilansów i pewnie jakies emisje licba kacji sie drastycznie zwiekszy a wyceny aktywów drastycznie spadna i pozamiatane...
moze po prostu wartosc Poldka sie urealni
po 3q jakies 13,40/akcja jakby poczyscili i przewietrzyli z polowa sie zrobi

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: dryniol » 09 gru 2019 20:33

Troszkę brzydko tutaj śmierdzi :oops:
Na Gancie swego czasu też była próba wypuszczenia obligacji, która nie doszła do skutku, tak jak tutaj.
Potem to już wiadomo......brak dokapitalizowania i niestety szybko poszedł do piachu :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: Nowy incoqnito » 09 gru 2019 20:45

Gant to był rozbój w biały dzień.
Tu podejrzewam, że będzie cena rzeźbiona pod wezwanie...

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: dryniol » 09 gru 2019 20:52

długoterminowo to wszyscy wiemy jak konczą "perły " na grajdole. rozchodzi sie o ugranie czegoś w krótkim/średnim terminie.

rkaem6 lepiej w kasynie poszukaj szczęścia, zamiast na GPW, to lepiej na tym wyjdziesz :roll: :oops:
Kupować potencjalnego bankruta, żeby w krótkim/średnim terminie liczyć na zyski, to trzeba naprawdę nie mieć zielonego pojęcia o bilansie spółek notowanych na giełdzie, publikujących co kwartał raporty :oops: :roll:
Ostatnio zmieniony 09 gru 2019 20:56 przez dryniol, łącznie zmieniany 1 raz.
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: Nowy incoqnito » 09 gru 2019 21:09

Gant to był rozbój w biały dzień.
Tu podejrzewam, że będzie cena rzeźbiona pod wezwanie...
czego wezwanie wez *** ja myslalem zy ty chlop co kuma patrzyles na wniki widziales ze nie maja na obligi ? ja je b ie mialem ci za kumatego goscia gant tez je bal z 200 na .... a o wezwaniu kto was struga ?
Easy tiger. Nie patrzyłem bo szkoda mi czasu. Teraz zerknąłem, faktycznie wyniki dramat. Laptop nie mierz innych swoja miarą, nie każdy to skoczek który zarobi 5% i ucieka. Zresztą widać ilu Was skoczków zostało na tym forumie. Luzuj bo w naszym wieku nerw nie wskazany :mrgreen:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8603
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: dryniol » 09 gru 2019 21:22

Gant to był rozbój w biały dzień.
Tu podejrzewam, że będzie cena rzeźbiona pod wezwanie...
czego wezwanie wez *** ja myslalem zy ty chlop co kuma patrzyles na wniki widziales ze nie maja na obligi ? ja je b ie mialem ci za kumatego goscia gant tez je bal z 200 na .... a o wezwaniu kto was struga ?
Easy tiger. Nie patrzyłem bo szkoda mi czasu. Teraz zerknąłem, faktycznie wyniki dramat. Laptop nie mierz innych swoja miarą, nie każdy to skoczek który zarobi 5% i ucieka. Zresztą widać ilu Was skoczków zostało na tym forumie. Luzuj bo w naszym wieku nerw nie wskazany :mrgreen:

Nowy incoqnito na takie rzeczy to ja zerkam już dużo wcześniej i nie chodzi tutaj tylko o zysk netto,
ale o cały bilans. Jeśli chodzi o skoczków, to obecnie zarobią 2 razy po 5%, a potem stracą 3 razy po 6%,
dlatego się szybko wykruszają :oops: :roll:
Idą powoli dobre czasy na inwestowanie w solidne spółki, a jednodniowe skoczki już są bez pieniędzy :P
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

banach
Starszy chorąży
Posty: 1175
Rejestracja: 21 sty 2007 02:13
Lokalizacja: Pisz Pan na Berdyczów

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: banach » 10 gru 2019 14:19

towar był po 1,4x można było ładnie uśrednić i wyjść...

PytonTrader
Chorąży
Posty: 841
Rejestracja: 12 lut 2019 11:22

Re: POLNORD [PND] część VIII

Postautor: PytonTrader » 10 gru 2019 14:59

Cieszy fakt, iż walor będzie rozgrywany w okresie Świat. Będzie co robić i brak pustych sesji


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 232 gości