SOFTBLUE [SBE] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 30 maja 2020 16:26

Sprawdziłem w jakim temacie GH05T jest najaktywniejszy:

memberlist.php?mode=viewprofile&u=1703694

I nie mogę uwierzyć... albo człowiek jest chory psychicznie (bo akcji nie ma a tylko pisał że nienawidzi spółki) albo jest jakimś tołdim grubasa co chce odleszczyć spółkę (najlepiej po taniości)... na 90% stawiam na to pierwsze... na drugie jest za głupi i cienki :lol: :twisted:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2020 16:42 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 30 maja 2020 16:42

Ja jestem *** a Ty tu wisisz kilka lat to kto jest większym *** xd I jeszcze piszesz że po 30 groszy się nachapales później że od pp wisisz a później sie okazuje że od debiutu na haku i jeszcze wilka z Wall Street grasz. A teraz po 1.6 szarpales bo się pucnales, spadło to mówisz że wiedziałeś że tak będzie. LOL? To chybaTy jesteś chory psychicznie jak wiesz że spadnie30% i kupujesz. XD musisz więcej pisać może ci kilku lamusow podbije o trzy grosze.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 30 maja 2020 16:48

Nie jesteś chorym zjebem - na głównym wątku poświęconym pamięci Lapiego napisałeś do podporucznika, tu cytat:
Dokładnie, a gałkę robiłeś?
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 30 maja 2020 16:55

I mówię ci jak do zje.ba najprościej można "Wyper... z mojego wątku" to ty chora ku*wo czynisz go swoim ulubionym wg twoich statystyk profilowych... nie rozumiesz zakłamana ku*wo że masz zamknąć mordę tak samo jak zrobiłeś to grzecznie na wiele dni jak latał kurs pod a nawet nad 2 zeta !?! :twisted: :twisted: :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 30 maja 2020 17:00

Ja pamięć wspaniałego laptasa szanuje na poziomie który on prezentowal xD poza tym go nie ma i nic go to nie boli tak jak go nie bolało zapewne jak go wyzywalem jak żył.
Są za to lajzy takie jak Ty czy podporucznik xd Ale Ty królem bajery na padace jestes więc pewnie zaraz będę najaktywniejszy tutaj ryjku.

Zrelaksuj się, jest weekend, od poniedziałku dalej w dół. Ale Ty powiesz że na szlugu jak byłeś to wszystkie akcje ci zeszły. A na tych dokupionych po 1.6 w przyszłym tygodniu będziesz miał -50% xd D E B I L U xd

Przepraszam, nie wiedziałem że to twój wątek, nic bym nie pisał.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: zenek69 » 30 maja 2020 17:02

Ptaszki cwierkaja że mają robic jakiś deal z damfem patrowicza co ma 10 mln wolnej gotówki na koncie i pożycza ja na dobry procent w perspektywiczne inwestycje...także jestem zalamany

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2710
Rejestracja: 30 gru 2007 15:42

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Cygan__ » 30 maja 2020 17:14

Czy jest jeszcze gdzieś w Internecie miejsce gdzie można merytorycznie pogadać o tym co się dzieje na giełdzie?

ANTYCHRYST
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3756
Rejestracja: 30 cze 2018 11:46

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: ANTYCHRYST » 30 maja 2020 17:16

tak, ktoś nagle dostał takiego parcia na akcje że aż mu zabrakło i sterroryzował prezia i jego brata żeby mu oddali :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Julian11 » 30 maja 2020 17:37

Czy jest jeszcze gdzieś w Internecie miejsce gdzie można merytorycznie pogadać o tym co się dzieje na giełdzie?

jak w całym internecie muszisz oddzielac szum informacyjny od istotnych kwestii----to uczy tez LOGICZNEGO myslenia...wiec spróbuj sam ogarnac co jest istotne a co zwykłym nic nie znaczącym gadaniem....

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 30 maja 2020 17:43

Czy jest jeszcze gdzieś w Internecie miejsce gdzie można merytorycznie pogadać o tym co się dzieje na giełdzie?

jak w całym internecie muszisz oddzielac szum informacyjny od istotnych kwestii----to uczy tez LOGICZNEGO myslenia...wiec spróbuj sam ogarnac co jest istotne a co zwykłym nic nie znaczącym gadaniem....
Ty Julian to jednak jesteś elegancki gosc, żebyś tylko coś z tymi wielokropkami i myslnikami zrobił;)
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: sebaa321 » 31 maja 2020 19:57

2.5 dnia plucia jadem na bankierze 1.5 dnia na parkiecie, tyle keszu poszlo żeby podniesc kurs na 2 zl zeby sprzedac akcje za 2 banki , co sie z tego urodzi? :roll:

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2710
Rejestracja: 30 gru 2007 15:42

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Cygan__ » 31 maja 2020 20:22

Czy jest jeszcze gdzieś w Internecie miejsce gdzie można merytorycznie pogadać o tym co się dzieje na giełdzie?

jak w całym internecie muszisz oddzielac szum informacyjny od istotnych kwestii----to uczy tez LOGICZNEGO myslenia...wiec spróbuj sam ogarnac co jest istotne a co zwykłym nic nie znaczącym gadaniem....
Próbowałem oddzielić szum informacyjny od istotnych kwestii na forum bankiera. Stwierdzam, że nie ogarniam tego. Nie wiem czy to uczy logicznego myślenia, ale na pewno uczy aby trzymać się z daleka od tego typu miejsc.
Nie wiem kto się tam wypowiada i chyba nawet nie chcę wiedzieć. Bo albo są to w większości zwykli i*** albo wyrachowani manipulatorzy. Smutne.

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 31 maja 2020 20:31

Będzie odleszczenie najsłabszych rączek i zwieraczy którzy wierzą w apokaliptyczne komentarze anonimów (którzy czują się tak bezkarni że piszą na kilka nicków i to samo IP...) na bankierze (najbardziej zaleszczone i manipulatorskie forum) a potem UP

Pewien ***/idioten co nie ma akcji straszy nawet Softa i posiadaczy akcji prokuraturą bo PZ pożyczy (w razie potrzeby spółki) 2 mln PLN na RRSO 106% kiedy to inflacja wynosi ~4% i tylko w Polsce nie spada i nie będzie spadać bo jak ktoś tam napisał stopy zbite do 0 a NBP dodrukowuje 100 mld dla PFR (który to wpompuje w rynek) i spadek PKB ma być najmniejszy (przynajmniej w UE) a Bruksela wpompuje w nasz kraj extra 64 mld Euro (4 prawie ex aequo 3 wynik w UE w poziomie pomocy "pandemicznej") czyli kolejny czynnik blokujący spadek inflacji

a ja czytałem też że NBP odkupuje dodatkowo za minimum kilkanaście mld obligacje z rynku wtórnego...

reasumując: 2 mln z RRSO 106% to śmiech na sali - PZ ledwo wyjdzie przez inflację powyżej 0... a "marian" (pewnie to GH05T w końcu ma zboczenie na punkcie softa bo to jego ulubiony wątek wg statystyk profilowych a nie ma akcji) idzie jutro do "płokułatuły" bo tak się o nią "martwi" tj o jej "dobro" :shock: :lol: :twisted:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-p ... 96047.html
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: sebaa321 » 31 maja 2020 20:40

Będzie odleszczenie najsłabszych rączek i zwieraczy którzy wierzą w apokaliptyczne komentarze anonimów (którzy czują się tak bezkarni że piszą na kilka nicków i to samo IP...) na bankierze (najbardziej zaleszczone i manipulatorskie forum) a potem UP

Pewien ***/idioten co nie ma akcji straszy nawet Softa i posiadaczy akcji prokuraturą bo PZ pożyczy (w razie potrzeby spółki) 2 mln PLN na RRSO 106% kiedy to inflacja wynosi ~4% i tylko w Polsce nie spada i nie będzie spadać bo jak ktoś tam napisał stopy zbite do 0 a NBP dodrukowuje 100 mld dla PFR (który to wpompuje w rynek) i spadek PKB ma być najmniejszy (przynajmniej w UE) a Bruksela wpompuje w nasz kraj extra 64 mld Euro (4 prawie ex aequo 3 wynik w UE w poziomie pomocy "pandemicznej") czyli kolejny czynnik blokujący spadek inflacji

a ja czytałem też że NBP odkupuje dodatkowo za minimum kilkanaście mld obligacje z rynku wtórnego...

reasumując: 2 mln z RRSO 106% to śmiech na sali - PZ ledwo wyjdzie przez inflację powyżej 0... a "marian" (pewnie to GH05T w końcu ma zboczenie na punkcie softa bo to jego ulubiony wątek wg statystyk profilowych a nie ma akcji) idzie jutro do "płokułatuły" bo tak się o nią "martwi" tj o jej "dobro" :shock: :lol: :twisted:

https://www.bankier.pl/forum/temat_re-p ... 96047.html
Jestem ciekawy jutrzejszej sesji

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: GH05T » 31 maja 2020 20:51

Muszę Cię zmartw ale to nie ja, aż tyle czasu nie mam.

Ty zaś się zdziwisz jak resztka blaznow w głównej mierze nagoniona przez Ciebie ogarnie że tu jest lipa to już nie będzie gdzie zrzucić takiego pakietu po 30k i będzie za późno hehe

Ale tak, to odleszczanie. Holendrzy, paszporty, rakiety na marsa. Szansa jak nigdy. I sypiacy prezes.
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 217 gości