SOFTBLUE [SBE] NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: sebaa321 » 09 cze 2020 20:38

Tak cos myslalem ze to dampapx na bankierze

REKLAMA


Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 09 cze 2020 20:39

Siema... nie byłem "na dołku" jak pisaliście tylko latałem na INNO-GENE a teraz wracam tu - nic nie pisałem bo GH05T latałby za mną wszędzie i naganiał tam "gdzie ja" na spadki bo mnie nienawidzi jak św.p. lapiego :roll: :roll: :roll:
widzisz a sebix pytał o ciebie kierula na czacie :mrgreen:
Serio ?! Czy se jaja robicie... ja rano w poniedziałek odsypiałem 24h służby :roll: :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 09 cze 2020 20:40

Tak cos myslalem ze to dampapx na bankierze
Pisałem dawno o moim nicku na bankierze i nie ukrywam się bo nawet jestem tam oficjalnie zalogowany :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: zenek69 » 09 cze 2020 20:40

Siema... nie byłem "na dołku" jak pisaliście tylko latałem na INNO-GENE a teraz wracam tu - nic nie pisałem bo GH05T latałby za mną wszędzie i naganiał tam "gdzie ja" na spadki bo mnie nienawidzi jak św.p. lapiego :roll: :roll: :roll:
widzisz a sebix pytał o ciebie kierula na czacie :mrgreen:
Serio ?! Czy se jaja robicie... ja rano w poniedziałek odsypiałem 24h służby :roll: :twisted:
jestes milicjantem czy strazakiem?

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: sebaa321 » 09 cze 2020 20:43



widzisz a sebix pytał o ciebie kierula na czacie :mrgreen:
Serio ?! Czy se jaja robicie... ja rano w poniedziałek odsypiałem 24h służby :roll: :twisted:
jestes milicjantem czy strazakiem?
Koreancem z holandi :lol:

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 09 cze 2020 20:43



widzisz a sebix pytał o ciebie kierula na czacie :mrgreen:
Serio ?! Czy se jaja robicie... ja rano w poniedziałek odsypiałem 24h służby :roll: :twisted:
jestes milicjantem czy strazakiem?
Pisałem już dawno że jestem cywilnym pracownikiem komendy wojewódzkiej pracujący jako entomolog sądowo-lekarski...
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: zenek69 » 09 cze 2020 20:45



Serio ?! Czy se jaja robicie... ja rano w poniedziałek odsypiałem 24h służby :roll: :twisted:
jestes milicjantem czy strazakiem?
Pisałem już dawno że jestem cywilnym pracownikiem komendy wojewódzkiej pracujący jako entomolog sądowo-lekarski...
to mam dwa pytania:

1. Co gość od badania owadów robi na milicji?

2 Ile płacą? :mrgreen:

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 09 cze 2020 20:53


jestes milicjantem czy strazakiem?
Pisałem już dawno że jestem cywilnym pracownikiem komendy wojewódzkiej pracujący jako entomolog sądowo-lekarski...
to mam dwa pytania:

1. Co gość od badania owadów robi na milicji?

2 Ile płacą? :mrgreen:
Kiedy lekarz prosektor ma zbyt mocno "zgniłe i zepsute zwłoki" żeby ocenić czas zgonu wtedy ja wkraczam do akcji i oceniając gatunki oraz stadia stawonogów (głównie owadów) to wkraczam do pracy... U prof. Szpili (jako jedyny) z tego miałem 5 z praktyki i 5 z teorii (Biologia medyczna na UMK)
Ostatnio zmieniony 09 cze 2020 20:56 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: sebaa321 » 09 cze 2020 20:56



Pisałem już dawno że jestem cywilnym pracownikiem komendy wojewódzkiej pracujący jako entomolog sądowo-lekarski...
to mam dwa pytania:

1. Co gość od badania owadów robi na milicji?

2 Ile płacą? :mrgreen:
Kiedy lekarz prosektor ma zbyt mocno "zgniłe i zepsute zwłoki" żeby ocenić czas zgonu wtedy ja wkraczam do akcji i oceniając gatunki oraz stadia stawonogów (głównie owadów) to ja wkraczam do pracy... U prof. Szpili z tego miałem 5 z praktyki i 5 z teorii (Biologia medyczna)
Wiec jak oceniasz ile bedzie się soft czasu rozkladal? :lol:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: zenek69 » 09 cze 2020 20:59



Pisałem już dawno że jestem cywilnym pracownikiem komendy wojewódzkiej pracujący jako entomolog sądowo-lekarski...
to mam dwa pytania:

1. Co gość od badania owadów robi na milicji?

2 Ile płacą? :mrgreen:
Kiedy lekarz prosektor ma zbyt mocno "zgniłe i zepsute zwłoki" żeby ocenić czas zgonu wtedy ja wkraczam do akcji i oceniając gatunki oraz stadia stawonogów (głównie owadów) to wkraczam do pracy... U prof. Szpili (jako jedyny) z tego miałem 5 z praktyki i 5 z teorii (Biologia medyczna na UMK)
fujjj to musisz mieć mocne nerwy :shock:

Napisz jeszcze ile płacą za taką fuche i czy jutro sofcik leci do gwiazd? I czy prawdą jest że zmusiłeś kierula żeby odebrał twoje akcje na umowe cywilno prawną w dobrej cenie bo takie chodza sluchy na miescie ... 8)

Cygan__
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2710
Rejestracja: 30 gru 2007 15:42

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Cygan__ » 09 cze 2020 21:01



Chodzi o pożyczkę
To na waciki czyli na bieżącą działalność.

Zasadniczy deal jest taki, że najpierw softblue wykłada 6 mln na nową emisję invention a później invention wykłada te same 6 mln na nową emisję softblue (no ewentualnie trochę mniej). I akcje zostają w rodzinie praktycznie bezkosztowo.
Moze dla invention mialoby to jakis sens ale dla softa jaki? Bez sensu bo to invention potrzebuje kasy
Softblue tez ma projekty na duza kasę. Softblue ma w kasie 6 mln + 2 mln pozyczka od prezesa. Za 6 mln kupuje nowa emisje z invention. Zostaje tylko z 2 mln pozyczki.
Invention ma 2 mln w kasie + 2 mln pozyczki + 6 mln z emisji od softblue.
To kto potrzebuje kasy? Raczej softblue. No to teraz invention kupuje nowa emisje z softblue za 4 mln.
I jedna i druga spółka ma po tym zagraniu po 6 mln i większy udział w kapitale.

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: Caius Cosades » 09 cze 2020 21:01


to mam dwa pytania:

1. Co gość od badania owadów robi na milicji?

2 Ile płacą? :mrgreen:
Kiedy lekarz prosektor ma zbyt mocno "zgniłe i zepsute zwłoki" żeby ocenić czas zgonu wtedy ja wkraczam do akcji i oceniając gatunki oraz stadia stawonogów (głównie owadów) to ja wkraczam do pracy... U prof. Szpili z tego miałem 5 z praktyki i 5 z teorii (Biologia medyczna)
Wiec jak oceniasz ile bedzie się soft czasu rozkladal? :lol:
Mówisz o "padlinie" homo sapiens czy T 1/2 czyli okres półtrwania ? 8)

Ja myślę że SBE po przejęciu 30% spółki z 3x większą C (od której będzie dostawać zlecenia)... będzie rosnąć... tylko nie wiem jak szybko :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: sebaa321 » 09 cze 2020 21:04



To na waciki czyli na bieżącą działalność.

Zasadniczy deal jest taki, że najpierw softblue wykłada 6 mln na nową emisję invention a później invention wykłada te same 6 mln na nową emisję softblue (no ewentualnie trochę mniej). I akcje zostają w rodzinie praktycznie bezkosztowo.
Moze dla invention mialoby to jakis sens ale dla softa jaki? Bez sensu bo to invention potrzebuje kasy
Softblue tez ma projekty na duza kasę. Softblue ma w kasie 6 mln + 2 mln pozyczka od prezesa. Za 6 mln kupuje nowa emisje z invention. Zostaje tylko z 2 mln pozyczki.
Invention ma 2 mln w kasie + 2 mln pozyczki + 6 mln z emisji od softblue.
To kto potrzebuje kasy? Raczej softblue. No to teraz invention kupuje nowa emisje z softblue za 4 mln.
I jedna i druga spółka ma po tym zagraniu po 6 mln i większy udział w kapitale.
Zakladasz ze do tego czasu w q2 i q3 soft nic nie zarobi? Moze zarobi te 4 mln i nie bedzie potrzebowalo emisji? Tego nie wiem i nie wiem co kombinuja

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: sebaa321 » 09 cze 2020 21:05



Kiedy lekarz prosektor ma zbyt mocno "zgniłe i zepsute zwłoki" żeby ocenić czas zgonu wtedy ja wkraczam do akcji i oceniając gatunki oraz stadia stawonogów (głównie owadów) to ja wkraczam do pracy... U prof. Szpili z tego miałem 5 z praktyki i 5 z teorii (Biologia medyczna)
Wiec jak oceniasz ile bedzie się soft czasu rozkladal? :lol:
Mówisz o "padlinie" homo sapiens czy T 1/2 czyli okres półtrwania ? 8)

Ja myślę że SBE po przejęciu 30% spółki z 3x większą C (od której będzie dostawać zlecenia)... będzie rosnąć... tylko nie wiem jak szybko :twisted:
Ja tam nie wiem ale jakos bardzo szybko zmienia sie Twoja perspektywa postrzegania tych emisji

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: SOFTBLUE [SBE] NewConnect

Postautor: zenek69 » 09 cze 2020 21:10

chciałem nieśmiało zaznaczyć że pytaliśmy na chacie z sebixem kierula czy bedzie emisja akcji softblue i oczywiscie nie odpowiedział


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości