Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

wszystko na temat spółek publicznych
Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 20 sie 2020 23:10

.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2020 15:30 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

REKLAMA


gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: gruz » 20 sie 2020 23:26

Ale ten temat założyłeś, tylko po to by zorientować się czy będzie miał większą widownię niż temat ministra. Założyłeś go kilka godzin temu. Jeśli chodzi o dziewczynę to wydaje się przeciętna,Bez szans na zwycięstwo. Co do ministra. No cóż. Takich wałków najstarsi górale nie pamiętają. To już dla PiS było za dużo. Można kraść ale nie tak bezczelnie.

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 20 sie 2020 23:47

Nie ! Pytam się szczerze bo mnie to interesuje*... z nikim nie konkuruję o nic, pomyślałem że jak założę temat na forum gdzie ~90% to faceci to dostanę więcej opinii... po cho.oja mi to ile mam wyświetleń ?! Za jakiegoś gimbusa mnie masz, jak dzienne studia ukończyłem w 2006 ? Uwierz mi jak piszę że naprawdę interesuje mnie tylko to co napisałem w temacie/poście i tyle.

*masz do wyboru kilka opcji, laska jest dla mnie:

1. Najlepszą koleżanką
2. Dziewczyną
3. Narzeczoną
4. Żoną
5. Kuzynką
6. Siostrą

Jedno jest prawdziwe, ale nie zgadujcie bo czy trafisz czy nie i tak nie odpowiem czy zgadłeś czy nie... chyba że chcesz mnie powqrwiać Panie GRUZ tylko dlatego że wg Ciebie mam zupełnie inne preferencje od Ciebie i po sobie pewnie myślisz że też jestem fanatykiem... zresztą nawet nie wiem jakie masz preferencje polityczne, ale po poście orientuję się że zupełnie inne i powiedz mi co to ma wspólnego z tym że ta ważna dla mnie kobieta startuje w konkursie piękności (wystartowała dla zwały, jednak dostała się do ćwierć finału) i chce obadać jakie ma szanse i TYLE !!
Ostatnio zmieniony 21 sie 2020 09:04 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 2 razy.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: smalec_alfa » 20 sie 2020 23:58

Dostała się niedawno do ćwierćfinału, wiek 29 lat, mieszka w Toruniu... czy wg Was ma szanse na półfinał, finał albo nawet zwycięstwo ? Tutaj jej zdjęcie konkursowe na półfinał:

https://iv.pl/image/GtP2t3a
NIE MA

chyba, że to konkurs na laskę z największą lordozą :mrgreen:

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 00:00

Dostała się niedawno do ćwierćfinału, wiek 29 lat, mieszka w Toruniu... czy wg Was ma szanse na półfinał, finał albo nawet zwycięstwo ? Tutaj jej zdjęcie konkursowe na półfinał:

https://iv.pl/image/GtP2t3a
NIE MA

chyba, że to konkurs na laskę z największą lordozą :mrgreen:
To nie lordoza tylko duża dupcia :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

gruz
Starszy chorąży
Posty: 1427
Rejestracja: 22 sty 2016 20:50
Lokalizacja: z Gruzji

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: gruz » 21 sie 2020 00:07

Tak naskoczyłeś na mnie. Nie wiem jakim kryterium kieruje się komisja jury. Ta dziewczyna jest ładna, nie powiem. Ale to nie typ urody zwycięstwa.Dla mnie nie.Z tym, że wiesz...jednemu taka się wydaje piękna a drugiemu zupełnie inna. Nie zdziwi mnie jak wygra.

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 00:14

a co do polityki to wiedz że nie jestem miłośnikiem PO, ale niektórych członków w tym posłów tej partii bardzo szanuje, najbardziej szanuję od dawna do dziś Rokitę, choć wiem że już nie jest w PO ani aktywnie w polityce. Kopaczową szanuję baaardzo że nie dała sobie wcisnąć drogich, nieskutecznych a wręcz szkodliwych i nie przebadanych szczepionek... jak okazało się że miała rację jako chyba jedyny ważny polityk na świecie i zwykli ludzie tłumaczyli na wiele języków dla swoich współrodaków jej wystąpienie z Sejmu i komentowano to w największych zagranicznych serwisach że tylko Polska miała rację (Kopacz dokładnie wytłumaczyła dla czego nie kupi tego ście.rwa) a kiedy to wszyscy na świecie kupowali to kurła pękałem z dumy. Szanuje też 2 z 3 założycieli/tenorów PO Niestety ten jeden którego nie szanuje wykosił tamtych dwóch bo mu zagrażali politycznie np. w przywództwie partii itd itp

PS. Syriusza-Wolskiego też bardzo szanuje i szanowałem już wtedy kiedy był w PO lata wcześniej niż z niej odszedł... dla mnie to super-kompetentny, kulturalny, wykształcony, pełen szacunku nawet dla przeciwników tytan pracy.
Ostatnio zmieniony 21 sie 2020 01:58 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 3 razy.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 00:35

PS. I koniec polityki w tym wątku ok ? Wróćmy proszę do pierwszego postu i zapytania w tytule. Byłbym bardzo wdzięczny...
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

miki331
Podporucznik
Posty: 19837
Rejestracja: 02 maja 2006 13:08
Lokalizacja: Gliwice

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: miki331 » 21 sie 2020 00:42

Nie ma szans i skończmy ten temat, bo robi się mało przyjemnie
PS . Brałem udział w kilku imprezach tego typu kilkanaście lat temu (Miss Polonia, Miss Polski, na poziomie okręgowym) jako juror i wiem jakie kryteria przyjmuje sie przy naborze

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 00:47

Ale na co nie ma szans - półfinał, finał, podium w tym zwycięstwo ?

PS Na tym zdjęciu wygląda lepiej niż na poprzednim a mimo to na tamtym zdjęciu do ćwierćfinału się dostała...

Co to za kryteria ? Cycki miseczka D, ale jędrne i twarde jak B czyli sztuczne, albo wiek max 20 lat a ona skończy zaniedługo 30 i za stara jest ? ... :twisted:
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 01:12

Albo może musi powiedzieć że jej jedyną i wielką pasją jest charytatywna pomoc głodującym dzieciom z Afryki i zamierza kilka adoptować i/lub walczy o pokój na świecie i/lub uważa rasizm za najgorszą rzecz na ziemi a także mocno wspiera od życia płodowego i to już pierwszego trymestru LGBTQ ? :twisted:

A tak na serio to napisz mi na priva jakieś porady (skoro się znasz w tym temacie) na zwiększenie jej szans... to jej przekaże i daję słowo honoru przed całym forum że powiem to tylko jej... ok ? Byłbym bardzo wdzięczny za cokolwiek...

PS. Jej wzrost to 172 cm

PS2 Na tym zdjęciu ma tylko niedrogi i samodzielnie oraz umiarkowanie nałożony makijaż i nic nie zostało też poprawione komputerowo.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA

Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3121
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Nowy incoqnito » 21 sie 2020 05:52

Tak pomyślałem, że to w jakimś sensie bliska Ci osoba. Trudno powiedzieć czy ma szanse bez porównania do konkurencji bo o to chodzi w tych wyborach...
Figurę ma na 6+ natomiast twarz jest akurat nie w moim typie co nie znaczy że nie jest ładna bo jest.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: NiKtoś » 21 sie 2020 06:59

Ma szanse na Miss Anorektyczek , poza tym szans brak...Uroda a,la Szumowski , podkrazone oczy i nieproporcjonalby konski łeb , ale to wskazuje ze pewnie jest nieglupia i moze gra na gieldzie :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

TwojąMamę
Chorąży
Posty: 789
Rejestracja: 03 sie 2017 16:51
Lokalizacja: Moderator

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: TwojąMamę » 21 sie 2020 07:03

A ma jakieś normalne zdjęcie?
Takie bez miny, jakby wlasnie robiła kupę?

Caius Cosades
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2658
Rejestracja: 30 lis 2010 21:34
Kontakt:

Re: Czy ta laska ma, i jakie, szanse w konkursie miss lata 2020 ?

Postautor: Caius Cosades » 21 sie 2020 07:13

.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2020 15:30 przez Caius Cosades, łącznie zmieniany 1 raz.
SOFTBLUE [SBE] - dofinansowania, (tele)informatyka, oprogramowanie, drony antysmogowe i na termowizję, fotowoltaika, biotechnologia, walka z suszą oraz status CBR i członek ESA


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości