BIOMED LUBLIN [BML] księga I

wszystko na temat spółek publicznych
NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: NiKtoś » 01 wrz 2020 17:55

Nasze innowacyjne i znane na cały swiat spółki zrabały sie kolejna sesje z rzedu mimoze na swiecie zielono. Czy to ekipa z Bankiera za tym stoi ? :mrgreen: :lol:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

REKLAMA


GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 01 wrz 2020 18:19

Nasze innowacyjne i znane na cały swiat spółki zrabały sie kolejna sesje z rzedu mimoze na swiecie zielono. Czy to ekipa z Bankiera za tym stoi ? :mrgreen: :lol:
To bozek
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 01 wrz 2020 23:33


WRÓŻKA ZĘBUSZKA (czyli pazdzioch w fazie sterowania wzrostem kursu Biomedu Lublin) napisał:
Zwyczajnie patrze na wykres) zaczynalem tu na forum, uczylem sie, potem fx i wyszliwowalem oko do perfekcji i czucie tego co bedzie na rynkach, nie ma znaczenia gdzie, bo technika wszedzie jest ta sama.
Teraz to moze wydaje sie dla mnie proste, dla innych nie do osiagniecia, ale wszystko ma swoja cene, a mase czasuto zajelo, ba 2 grzywny za wspolprace z Falenta dostalem, mimo iz 70mln z Hawe zgarnal, Zwg 26 i inne zrzuty, czyli ze 130-140mln. Oczywiscie to byly jego pieniadze, ale nie dotrzymal slowa
Widac wiec, ze pasja, ktora z forumowicza zaprowadzila mnie do Falenty, bo sam zaprosil mnie na spotkanie, mozna rzec wyszla bokiem, ale ja uparte bydel jestem i jeszcze sie naprostuje. Sam sie czesto diwie, ze jestem tak precyzyjny a analize moze 1-2 minuty robie plus wazenie wszystkich okolicznosci na swiecie w glowie, aczkolwiek jestemsmy tylko ludzmi nie robotami i ciezko trafiac zawsze.
Co do 2 pytania nie wiem, pewnie zmieniono wartosc w trakcie

Nie mam licencji na doradztwo, za to dostalem grzywne min pierwsza, druga za manipulacje intrumntami fnansowymi, bo 183 mln na Hawe obrytu zrobilem, minmo iz obrotu miedzy soba tylko niecaly 1% byl i jak to mowi pan Braun z Konfederacji



Szczesc Boze Mafie Sluzby Loze
a i pozdrawiam sluzby i KNF co czytaja forum :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=3CPK_cc_QJs


Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 25 lip 2020 09:31¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

√ ¶¶¶¶¶
a mnie złota kula mówi ze bedzie atak na szczyt czyli 380 a ona sie nie myli jak i mi mowiła zebym pupil po 287 w piatek troszka drobnych,w poniedzialek z ranca spojrze jeszcze raz na kuyle i porozmawiam z zlota rybka jak bede na rehabilitacji w tworkach,



viewtopic.php?f=1&t=198250&p=9339784&hi ... a#p9339784

GHOST TO PRZEPOCZWARZONA WRÓŻKA ZĘBUSZKA, która przyznała:


Nie mam licencji na doradztwo, za to dostalem grzywne min pierwsza, druga za manipulacje intrumntami fnansowymi, bo 183 mln na Hawe obrytu zrobilem, minmo iz obrotu miedzy soba tylko niecaly 1%
Wystarczy w polu "szukam" wpisać: Biomed Lublin, a w polu postautor: WRÓŻKA ZĘBUSZKA i sterowanie kursem mamy na tacy. :arrow:
Inne klony równie łatwo wpadają w tę sieć 8)

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 01 wrz 2020 23:39

WPISY znanego nam OSZUSTA, KRYJĄCEGO SIĘ POD NICKAMI: pazdzioch, Eselition


Postautor: pazdzioch » 27 sie 2020 16:37

to jutro biomed w w20


Natomiast z mojego postu o następującej treści:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Postautor: Czens » 31 sie 2020 11:29


SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...

osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Oszust BOŻEK pod nickiem Eselition USUNĄŁ Z MOJEGO WPISU


osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/


I OSZUST ESELITION WKLEIŁ TYLKO nagłówek i porąbany komentarz
----------------------------------------------------------------
Postautor: Eselition » 31 sie 2020 16:50

SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...
Niestety akcje BML potencjału już nie mają. A to ten ewentualny potencjał ludzi interesuje
----------------------------------------------------------------

TO POKAZUJE JAKI TO porąbany OSZUST I MANIPULANT!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jak mówiłem, uwielbiam lekkomyślność przeciwnika... :mrgreen:

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 01 wrz 2020 23:46

Niktoś napisał:
Nasze innowacyjne i znane na cały swiat spółki zrabały sie kolejna sesje z rzedu mimoze na swiecie zielono. Czy to ekipa z Bankiera za tym stoi ? :mrgreen: :lol:
W OBECNEJ SYTACJI NAJBARDZIEJ ROZSĄDNE JEST

WYCOFAĆ WSZYSTKIE STOP LOSSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banda bankierowska próbuje przestraszyś akcjonariuszy, żeby oddali im akcje.

Jeżeli posuną się w swoich zagraniach do metod opisanych przez wróżkę zębuszkę zostanie powiadomiona KOMENDA GŁÓWNA POLICJI Z ZAŁĄCZONYMI WZNANIAMI WRÓŻKI ZĘBUSZKI I WPISAMI BANDY BANKIEROWSKIEJ NA TYM FORUM. Ten syf próbuje oszukać za wszelką cenę jak Lukaszenka na Ukrainie.
"jak Łukaszenka na Ukrainie" ten bon mot przejdzie do historii
ANTYCHRTYST, JAKI TY JESTEŚ NAIWNY... Ta Ukraina to była specjalnie, żeby sprawdzić jak uważnie przestępcy czytają złe wieści...
A TERAZ PODSUMOWANIE ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

WRÓŻKA ZĘBUSZKA czytała ten tekst 2 razy (co najmniej )

ANTYCHRYST, czytał tak uważnie i w takich emocjach, aż wytknął "jak Łukaszenka na Ukrainie"

A Niktoś zdenerwowany i nie mogący z tego wszystkiego spać o godz. 2:30 w nocy jeszcze to czytał i żeby się uspokoić napisał:
Postautor: NiKtoś » 24 sie 2020 02:30 <------- ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

Mi sie pomysl z komenda policji podoba. Zamkna cala bande bankierowska wreszcie biomed pojdzie na 100 pln

MI SIĘ TEN POMYSŁ TEŻ PODOBA :P

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 02 wrz 2020 08:02

Niktoś napisał:
Nasze innowacyjne i znane na cały swiat spółki zrabały sie kolejna sesje z rzedu mimoze na swiecie zielono. Czy to ekipa z Bankiera za tym stoi ? :mrgreen: :lol:
W OBECNEJ SYTACJI NAJBARDZIEJ ROZSĄDNE JEST

WYCOFAĆ WSZYSTKIE STOP LOSSY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Banda bankierowska próbuje przestraszyś akcjonariuszy, żeby oddali im akcje.

Jeżeli posuną się w swoich zagraniach do metod opisanych przez wróżkę zębuszkę zostanie powiadomiona KOMENDA GŁÓWNA POLICJI Z ZAŁĄCZONYMI WZNANIAMI WRÓŻKI ZĘBUSZKI I WPISAMI BANDY BANKIEROWSKIEJ NA TYM FORUM. Ten syf próbuje oszukać za wszelką cenę jak Lukaszenka na Ukrainie.
"jak Łukaszenka na Ukrainie" ten bon mot przejdzie do historii
ANTYCHRTYST, JAKI TY JESTEŚ NAIWNY... Ta Ukraina to była specjalnie, żeby sprawdzić jak uważnie przestępcy czytają złe wieści...
A TERAZ PODSUMOWANIE ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

WRÓŻKA ZĘBUSZKA czytała ten tekst 2 razy (co najmniej )

ANTYCHRYST, czytał tak uważnie i w takich emocjach, aż wytknął "jak Łukaszenka na Ukrainie"

A Niktoś zdenerwowany i nie mogący z tego wszystkiego spać o godz. 2:30 w nocy jeszcze to czytał i żeby się uspokoić napisał:
Postautor: NiKtoś » 24 sie 2020 02:30 <------- ¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶¶

Mi sie pomysl z komenda policji podoba. Zamkna cala bande bankierowska wreszcie biomed pojdzie na 100 pln

MI SIĘ TEN POMYSŁ TEŻ PODOBA :P

CZENSIK TAM JUZ NA KOMENDZIE CZEKAJA, MAJA MIEJSCA W CELACH NA CALA BANDE BANKIERA A DLA BOZKA KARCER NA 5 LAT WARIACIE

OGARNIJ SIE, ZALOZ TE LEPSZE GUMIAKI I WSIADAJ W CIERPA I LECISZ NA STOLICE, TYLKO KLINA RANO NIE PRZYJMUJ
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 02 wrz 2020 10:27

GHOST, UDERZ W STÓŁ A NOŻYCE SIĘ ODEZWĄ....

Eselition
Starszy plutonowy
Posty: 33
Rejestracja: 19 maja 2020 17:52

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Eselition » 02 wrz 2020 19:14

WPISY znanego nam OSZUSTA, KRYJĄCEGO SIĘ POD NICKAMI: pazdzioch, Eselition


Postautor: pazdzioch » 27 sie 2020 16:37

to jutro biomed w w20


Natomiast z mojego postu o następującej treści:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Postautor: Czens » 31 sie 2020 11:29


SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...

osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Oszust BOŻEK pod nickiem Eselition USUNĄŁ Z MOJEGO WPISU


osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/


I OSZUST ESELITION WKLEIŁ TYLKO nagłówek i porąbany komentarz
----------------------------------------------------------------
Postautor: Eselition » 31 sie 2020 16:50

SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...
Niestety akcje BML potencjału już nie mają. A to ten ewentualny potencjał ludzi interesuje
----------------------------------------------------------------

TO POKAZUJE JAKI TO porąbany OSZUST I MANIPULANT!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jak mówiłem, uwielbiam lekkomyślność przeciwnika... :mrgreen:
CZENS weź no ty się chłopie odpiernicz łaskawie ode mnie, przestań ubliżać i w swoje gierki personalne wciągać. Chcesz mamić i oszukiwać to rób to w swoim prywatnym ogródku i nie mierz wszystkich swoją miarą. A jak już to zrobisz to skorzystaj z poniższego linki i znajdź sobie jakiegoś psychiatrę nim nie jest jeszcze zbyt późno

https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/Przychod ... alistyczne

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: BIOMED LUBLIN [BML]

Postautor: welts » 02 wrz 2020 19:27

Kurs zawisł w połowie hiperboli i nie wie co dalej robić :lol:

welts
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7425
Rejestracja: 02 mar 2013 19:36
Lokalizacja: MACD

Re: BIOMED LUBLIN

Postautor: welts » 02 wrz 2020 20:38

56gr-32,80zł-13,85zł :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 02 wrz 2020 21:11

WPISY znanego nam OSZUSTA, KRYJĄCEGO SIĘ POD NICKAMI: pazdzioch, Eselition


Postautor: pazdzioch » 27 sie 2020 16:37

to jutro biomed w w20


Natomiast z mojego postu o następującej treści:
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
Postautor: Czens » 31 sie 2020 11:29


SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...

osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/


^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

Oszust BOŻEK pod nickiem Eselition USUNĄŁ Z MOJEGO WPISU


osoby starsze zaszczepione „BCG miały 75% mniej infekcji dróg oddechowych niż osoby starsze zaszczepione placebo”.

https://virus.com.gr/anamenatai-axiolog ... -covid-19/


I OSZUST ESELITION WKLEIŁ TYLKO nagłówek i porąbany komentarz
----------------------------------------------------------------
Postautor: Eselition » 31 sie 2020 16:50

SZCZEPIONKA BCG MA OGROMNY POTENCJAŁ...
Niestety akcje BML potencjału już nie mają. A to ten ewentualny potencjał ludzi interesuje
----------------------------------------------------------------

TO POKAZUJE JAKI TO porąbany OSZUST I MANIPULANT!!!!!!!!!!!!!!!!
Tak jak mówiłem, uwielbiam lekkomyślność przeciwnika... :mrgreen:
CZENS weź no ty się chłopie odpiernicz łaskawie ode mnie, przestań ubliżać i w swoje gierki personalne wciągać. Chcesz mamić i oszukiwać to rób to w swoim prywatnym ogródku i nie mierz wszystkich swoją miarą. A jak już to zrobisz to skorzystaj z poniższego linki i znajdź sobie jakiegoś psychiatrę nim nie jest jeszcze zbyt późno

https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/Przychod ... alistyczne
PRAWDA TAK BOLI..... TO ESELITION BĘDZIESZ MUSIAŁ BRAĆ ŚRODKI PRZECIWBÔLOWE ZE WZGLĘDU NA TWOJE BRUDNE GIERKI... WYSTARCZY POCZYTAĆ TWOJE KŁAMSTWA I MANIPULACJE... TOTALNE ***...

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 02 wrz 2020 21:23



Tak jak mówiłem, uwielbiam lekkomyślność przeciwnika... :mrgreen:
CZENS weź no ty się chłopie odpiernicz łaskawie ode mnie, przestań ubliżać i w swoje gierki personalne wciągać. Chcesz mamić i oszukiwać to rób to w swoim prywatnym ogródku i nie mierz wszystkich swoją miarą. A jak już to zrobisz to skorzystaj z poniższego linki i znajdź sobie jakiegoś psychiatrę nim nie jest jeszcze zbyt późno

https://zip.nfz.gov.pl/GSL/GSL/Przychod ... alistyczne
PRAWDA TAK BOLI..... TO ESELITION BĘDZIESZ MUSIAŁ BRAĆ ŚRODKI PRZECIWBÔLOWE ZE WZGLĘDU NA TWOJE BRUDNE GIERKI... WYSTARCZY POCZYTAĆ TWOJE KŁAMSTWA I MANIPULACJE... TOTALNE ***...
Czensik tylko Ty tu kłamiesz i manipulujesz
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Czens
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2314
Rejestracja: 09 kwie 2020 09:18

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Czens » 02 wrz 2020 23:45

GHOST, czyli klon moderatora z Bankiera.pl, siedlska zakłamania i fałszu. Bożek, Z TEGO TWOJEGO CIĄGŁEGO KŁAMSTWA, TWOJE NOTORYCZNE KŁAMSTWO STAŁO SIĘ DLA CIEBIE PRAWDĄ. JESTEŚ TOTALNIE POKRĘCONY I PORĄBANY I POWINIENEŚ UDAĆ SIĘ NAJPIERW NA INTENSYWNĄ PSYCHOTERAPIĘ. Od tego ciągłego kłamania dostałeś już demencji i masz już miejscami w tym zakutym otumanionym łbie poważne pustki i NIE PAMIĘTASZ JUŻ NAWET SWOICH OSTATNICH WREDNYCH KŁAMSTW I OSZUSTW. Wprowadzasz *** swoje kolejne klony, żeby nadać sobie wielokrotne ”życie" po kolejnych kompromitacjach fikcyjnych postaci. Urządziłeś sobie na Bankierze.pl swój prywatny teatrzyk i myślałeś, że i tutaj ci się uda, ale niestety jesteś za mało inteligentny, a będzie z tobą coraz gorzej...

GH05T
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3808
Rejestracja: 29 wrz 2017 08:10

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: GH05T » 03 wrz 2020 06:58

GHOST, czyli klon moderatora z Bankiera.pl, siedlska zakłamania i fałszu. Bożek, Z TEGO TWOJEGO CIĄGŁEGO KŁAMSTWA, TWOJE NOTORYCZNE KŁAMSTWO STAŁO SIĘ DLA CIEBIE PRAWDĄ. JESTEŚ TOTALNIE POKRĘCONY I PORĄBANY I POWINIENEŚ UDAĆ SIĘ NAJPIERW NA INTENSYWNĄ PSYCHOTERAPIĘ. Od tego ciągłego kłamania dostałeś już demencji i masz już miejscami w tym zakutym otumanionym łbie poważne pustki i NIE PAMIĘTASZ JUŻ NAWET SWOICH OSTATNICH WREDNYCH KŁAMSTW I OSZUSTW. Wprowadzasz *** swoje kolejne klony, żeby nadać sobie wielokrotne ”życie" po kolejnych kompromitacjach fikcyjnych postaci. Urządziłeś sobie na Bankierze.pl swój prywatny teatrzyk i myślałeś, że i tutaj ci się uda, ale niestety jesteś za mało inteligentny, a będzie z tobą coraz gorzej...
Kłamiesz polglowku hehe
TO JEST WODA NA MLYN DLA xtb

WSZYSTKO CO PISZE NIE JEST REKOMENDACJA

***** SZERYFA PO STOKROC

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: BIOMED LUBLIN [BML] księga I

Postautor: Julian11 » 03 wrz 2020 07:17

https://www.medonet.pl/koronawirus-pyta ... 48437.html

AstraZeneka przewiduję już w tym roku wprowadzić szczepionkę na rynek. W przyszłym roku mają wyprodukować 2 mld dawek szczepionki która da odpowiedź immunologiczną organizmu na covid 19.

Także tak.. Sprawy wyglądają a mówimy tu tylko o jednej firmie...


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 156 gości