MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4767
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: hantar » 23 mar 2021 09:47

Naprawde nie szkoda wam zycia na takie ciagle bezproduktywne p.i.e.r.d.o.l.e.n.i.e i anonimowe obrzucanie sie g.o.w.n.e.m?

REKLAMA


pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pazdzioch » 23 mar 2021 09:48

jezeli dzisiaj nie odbije tylko skonczy nizej to test 300

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 23 mar 2021 09:51


Półgłowek przyszedł wczoraj i łapie ignora za ignorem po wymianie kilku postów co pokazuje że potencał jest ogromny i durniol w końcu doczekał sie godnego rywala.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
czego się cieszysz?

wg. mnie ma trochę racji, tym bardziej, że głowa świeża a nie zapatrzony w spółkę...

ale rozumiem, że twoja racja, jest lepsza od tych innych, zwłaszcza takich, które nie maja pokrycia z twoja?
Podoba ci sie to czytaj jego wyp.ierdy intelektu i kretynizmy możesz nawet klaskać pod jego postami ale nie oczekuj że wszysycy beda klaskać .

Teraz spada więc wiadomo łatwo jest przyjść i pi.erdolić jaka to spółka słaba , że za chwilę nic nie bedzie . Paru robi syfa żeby kupić na kółko i pewenie siedzi w karnecie na K i czeka na SL na tym nic nie bedzie.

Wiadomo że w dłuższej perspektywie pie.rdolenie na forumach nie ma znaczenia ale na krótki strzał im wiecej dur.niów od tego pi.erddolenia powystawia SL tym wiekśza szansa na głębsze tąpniecie wiec przychodzą i pie.rdolą taki jak ten półgłówek.I robią robote a dur.nie czytają i pisza o świeżym spojrzeniu że spółka wróci po pandemii do wycen z przed.

Wiechał na dzidzie jak szło na 50 zeta nawet nie wiedział co ma w portfelu półgłowek na zasadzie idzie to biore bo wtedy nikt nie wiedział przed wynikami za 2Q może poza nielicznymi wtajemniczonymi, skeszował sie pewnie 10 razy za szybko do tego co miał i teraz zgrywa wielkiego eksperta od Mercatora.
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 23 mar 2021 09:58


Półgłowek przyszedł wczoraj i łapie ignora za ignorem po wymianie kilku postów co pokazuje że potencał jest ogromny i durniol w końcu doczekał sie godnego rywala.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
czego się cieszysz?

wg. mnie ma trochę racji, tym bardziej, że głowa świeża a nie zapatrzony w spółkę...

ale rozumiem, że twoja racja, jest lepsza od tych innych, zwłaszcza takich, które nie maja pokrycia z twoja?
Podoba ci sie to czytaj jego wyp.ierdy intelektu i kretynizmy możesz nawet klaskać pod jego postami ale nie oczekuj że wszysycy beda klaskać .

Teraz spada więc wiadomo łatwo jest przyjść i pi.erdolić jaka to spółka słaba , że za chwilę nic nie bedzie . Paru robi syfa żeby kupić na kółko i pewenie siedzi w karnecie na K i czeka na SL na tym nic nie bedzie.

Wiadomo że w dłuższej perspektywie pie.rdolenie na forumach nie ma znaczenia ale na krótki strzał im wiecej dur.niów od tego pi.erddolenia powystawia SL tym wiekśza szansa na głębsze tąpniecie wiec przychodzą i pie.rdolą taki jak ten półgłówek.I robią robote a dur.nie czytają i pisza o świeżym spojrzeniu że spółka wróci po pandemii do wycen z przed.

Wiechał na dzidzie jak szło na 50 zeta nawet nie wiedział co ma w portfelu półgłowek na zasadzie idzie to biore bo wtedy nikt nie wiedział przed wynikami za 2Q może poza nielicznymi wtajemniczonymi, skeszował sie pewnie 10 razy za szybko do tego co miał i teraz zgrywa wielkiego eksperta od Mercatora.
Przejrzyj forum gam0niu i dokładnie pisałem kiedy kupowałem a kiedy sprzedawałem trzeba było brać a teraz masz ochłapy ekspercie :lol: typowa narracja *** " cały świat chce okraść Polskę " , "cały świat chce nas okraść z akcji Merkatora " :lol:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 23 mar 2021 09:59

Co by nie mówić to dryniol to przypadek kliniczny, pozostali są jeszcze do uratowania. :P
No nie wiem taki pojedynek gigantów durniola z tym sebusiem zakontraktowałbym PPV rozchodziły by sie jak świeże bułeczki.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 23 mar 2021 10:01

Co by nie mówić to dryniol to przypadek kliniczny, pozostali są jeszcze do uratowania. :P
No nie wiem taki pojedynek gigantów durniola z tym sebusiem zakontraktowałbym PPV rozchodziły by sie jak świeże bułeczki.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Śmiech przez łzy :lol: różnica między nami jest taka że ja tutaj jestem dla pieniędzy a Ty dla szukania kolegów i poklasku a przy okazji żeby inni mieli z ciebie polewkę

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 23 mar 2021 10:08

Co by nie mówić to dryniol to przypadek kliniczny, pozostali są jeszcze do uratowania. :P
No nie wiem taki pojedynek gigantów durniola z tym sebusiem zakontraktowałbym PPV rozchodziły by sie jak świeże bułeczki.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Śmiech przez łzy :lol: różnica między nami jest taka że ja tutaj jestem dla pieniędzy a Ty dla szukania kolegów i poklasku a przy okazji żeby inni mieli z ciebie polewkę
Poklask zaraz smalec pod twoimi postami powkleja a polewka już jest od wczoraj.

Zaraz zostane ci tylko ja tutaj u wszystkich innych bedziesz w ignorach wiec szanuj to co masz półgłówku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 23 mar 2021 10:11



No nie wiem taki pojedynek gigantów durniola z tym sebusiem zakontraktowałbym PPV rozchodziły by sie jak świeże bułeczki.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Śmiech przez łzy :lol: różnica między nami jest taka że ja tutaj jestem dla pieniędzy a Ty dla szukania kolegów i poklasku a przy okazji żeby inni mieli z ciebie polewkę
Poklask zaraz smalec pod twoimi postami powkleja a polewka już jest od wczoraj.

Zaraz zostane ci tylko ja tutaj u wszystkich innych bedziesz w ignorach wiec szanuj to co masz półgłówku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale ja mam to w d.. czy będzie ktoś tutaj że mną pisał czy nie rozumiesz to?? Kolegów mam i nie potrzebuje więcej a tutaj jestem dla kasy. Ty nie masz kumpli to musisz lizać każdemu. To forum powstało do wyrażania opinii niezależnie od tego czy są zgodne z Twoimi czy też nie bo na tym to polega a kto mądry to czyta i wyciąga wnioski a kto prezentuje Twoj poziom intelektualny to zrobił sobie tutaj plac zabaw dla szukania kolegów bo nie ma z kim gadać w domu
Ostatnio zmieniony 23 mar 2021 10:15 przez sebaa321, łącznie zmieniany 1 raz.

Zbyszek2
Chorąży
Posty: 732
Rejestracja: 27 kwie 2020 19:19

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Zbyszek2 » 23 mar 2021 10:14

To forum zamiast być polem do merytorycznej, kulturalnej rozmowy, to stało się takim ringiem, gdzie jest wiele błota... Musicie się nim tak drastycznie obrzucać?!? :cry:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 23 mar 2021 10:16


Śmiech przez łzy :lol: różnica między nami jest taka że ja tutaj jestem dla pieniędzy a Ty dla szukania kolegów i poklasku a przy okazji żeby inni mieli z ciebie polewkę
Poklask zaraz smalec pod twoimi postami powkleja a polewka już jest od wczoraj.

Zaraz zostane ci tylko ja tutaj u wszystkich innych bedziesz w ignorach wiec szanuj to co masz półgłówku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale ja mam to w d.. czy będzie ktoś tutaj że mną pisał czy nie rozumiesz to?? Kolegów mam i nie potrzebuje więcej a tutaj jestem dla kasy. Ty nie masz kumpli to musisz lizać każdemu
Słuchaj id.ioto samotny wilku od robienia kasy to ty wczoraj przyszedłeś i sie chwaliłeś jak to samotny współnie z wielebnym Robertem rozklimialście papier po 50 zł . Ja tu z nikim nic nie rozklimiam wiec kto tu komu liże półgłowku.

Zaczynasz mnie powoli nudzić półgłowku zaczynam powoli rozumieć decyzje o ignorach strasznie jesteś irytujący w dłuższym dialogu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2021
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: smalec_alfa » 23 mar 2021 10:17


Poklask zaraz smalec pod twoimi postami powkleja a polewka już jest od wczoraj.

Zaraz zostane ci tylko ja tutaj u wszystkich innych bedziesz w ignorach wiec szanuj to co masz półgłówku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ode mnie, to sie odtaguj.

napisałem, że seba dobrze pisze, bo mysle podobnie, ale widać nie po twojej linii, więc juz do mnie sie przyssałeś...

daj se luz, a nie awantury wszczynasz...

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 23 mar 2021 10:18



Poklask zaraz smalec pod twoimi postami powkleja a polewka już jest od wczoraj.

Zaraz zostane ci tylko ja tutaj u wszystkich innych bedziesz w ignorach wiec szanuj to co masz półgłówku.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale ja mam to w d.. czy będzie ktoś tutaj że mną pisał czy nie rozumiesz to?? Kolegów mam i nie potrzebuje więcej a tutaj jestem dla kasy. Ty nie masz kumpli to musisz lizać każdemu
Słuchaj id.ioto samotny wilku od robienia kasy to ty wczoraj przyszedłeś i sie chwaliłeś jak to samotny współnie z wielebnym Robertem rozklimialście papier po 50 zł . Ja tu z nikim nic nie rozklimiam wiec kto tu komu liże półgłowku.

Zaczynasz mnie powoli nudzić półgłowku zaczynam powoli rozumieć decyzje o ignorach strasznie jesteś irytujący w dłuższym dialogu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bo ja po 50 już ten papier dawno miałem a Ty g0lasie ubrałes sie po 500 :lol: Fluidek kupił dom a ja kasę zainwestowałem a Ty co z tego masz???? Ile w plecy :lol: aaa zapomniałem masz kolegów z internetu :lol: gadający_gam0niu od początku roku moje wpisy na KSGagro , bioton , skotan , 06magna , ipods zobacz po ile pisałem żeby brać a po ile są teraz . Pokaż mi typy Twoje i Twoich "kolegów"
Ostatnio zmieniony 23 mar 2021 10:26 przez sebaa321, łącznie zmieniany 1 raz.

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 23 mar 2021 10:24


Ale ja mam to w d.. czy będzie ktoś tutaj że mną pisał czy nie rozumiesz to?? Kolegów mam i nie potrzebuje więcej a tutaj jestem dla kasy. Ty nie masz kumpli to musisz lizać każdemu
Słuchaj id.ioto samotny wilku od robienia kasy to ty wczoraj przyszedłeś i sie chwaliłeś jak to samotny współnie z wielebnym Robertem rozklimialście papier po 50 zł . Ja tu z nikim nic nie rozklimiam wiec kto tu komu liże półgłowku.

Zaczynasz mnie powoli nudzić półgłowku zaczynam powoli rozumieć decyzje o ignorach strasznie jesteś irytujący w dłuższym dialogu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bo ja po 50 już ten papier dawno miałem a Ty g0lasie ubrałes sie po 500 :lol: Fluidek kupił dom a ja kasę zainwestowałem a Ty co z tego masz???? Ile w plecy :lol: aaa zapomniałem masz kolegów z internetu :lol:
Dlaczego po 500 a nie 700 teraz to mnie troche zasmuciłeś myslałem głąbie że wyżej mnie cenisz.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 23 mar 2021 10:34

zenek, w selgrosie jest fajna okazja na lego, z lubisz składać to łap. https://www.pepper.pl/promocje/lego-tec ... d-comments

Plus selgros rozdaje bon 50 zł dla wybranych. :P

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 23 mar 2021 10:50

zenek, w selgrosie jest fajna okazja na lego, z lubisz składać to łap. https://www.pepper.pl/promocje/lego-tec ... d-comments

Plus selgros rozdaje bon 50 zł dla wybranych. :P
to nie Duplo ???

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 169 gości