MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
twojbyly
Chorąży
Posty: 740
Rejestracja: 19 sty 2021 17:55

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: twojbyly » 24 mar 2021 11:55

dziś +20% i zamknięcie na 400 :lol:

REKLAMA


sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 24 mar 2021 12:17

Jak spadnie na 100to fajny 🖕 prezio narysuje na wykresie :lol: gibon przy ostatnim palcu z prawej sprzedasz ? :lol: w sumie dzisiaj też to rysują :lol:

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 24 mar 2021 12:30

Skoro nic już tu nie bedzie wracamy na 5 zł podajcie Sławkowi szczyt w tej podbitce niech chłopak sobie sprzeda znowu na minimach bedzie błyszczeć głupotą i radami teraz zabłyśnijcie .

Może sebik 2 coś tam zjadł zęby na Mercatorze powiedz gdzie jest szczyt w tej podbitce niech Sławek odda na lokalnym szczycie dawaj jeszcze dwa dni temu brylowałeś tutaj w analizach i zachowaniach przyszłych kursu jak był redzik i minus.

Widze że jak jest zielono to jak na morzu panuje odpływ w głupocie a jak jest czerwono przypływ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 24 mar 2021 12:35

Skoro nic już tu nie bedzie wracamy na 5 zł podajcie Sławkowi szczyt w tej podbitce niech chłopak sobie sprzeda znowu na minimach bedzie błyszczeć głupotą i radami teraz zabłyśnijcie .

Może sebik 2 coś tam zjadł zęby na Mercatorze powiedz gdzie jest szczyt w tej podbitce niech Sławek odda na lokalnym szczycie dawaj jeszcze dwa dni temu brylowałeś tutaj w analizach i zachowaniach przyszłych kursu jak był redzik i minus.

Widze że jak jest zielono to jak na morzu panuje odpływ w głupocie a jak jest czerwono przypływ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gadajacy_gam0niu pisałem że szczyt już dawna za MRC i pograć na parę procent sobie można ale to tyle . Przedstawiłem Ci wykres na którym szczyt jest przy środkowym palcu i pytanie moje jest takie : jak się czujesz mając go w d0pie??

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 24 mar 2021 12:43

Skoro nic już tu nie bedzie wracamy na 5 zł podajcie Sławkowi szczyt w tej podbitce niech chłopak sobie sprzeda znowu na minimach bedzie błyszczeć głupotą i radami teraz zabłyśnijcie .

Może sebik 2 coś tam zjadł zęby na Mercatorze powiedz gdzie jest szczyt w tej podbitce niech Sławek odda na lokalnym szczycie dawaj jeszcze dwa dni temu brylowałeś tutaj w analizach i zachowaniach przyszłych kursu jak był redzik i minus.

Widze że jak jest zielono to jak na morzu panuje odpływ w głupocie a jak jest czerwono przypływ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gadajacy_gam0niu pisałem że szczyt już dawna za MRC i pograć na parę procent sobie można ale to tyle . Przedstawiłem Ci wykres na którym szczyt jest przy środkowym palcu i pytanie moje jest takie : jak się czujesz mając go w d0pie??
Podaj lokalny w tym ruchu półgłowku tak tu się produkowałeś na minmach i porad udzielałes , jak przychodzi do konkretów to widze że jedyne co potrafisz to pi.erdnąć pod siebie jakiś choo.jowy pe.dalski post z doo.py czy o do.opie.

Pomóż Sławkowi oddać na lokalnym szczycie taki dwa dni temu na minimach był z ciebie dobry samarytanin p.a.jacu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 24 mar 2021 12:53

Skoro nic już tu nie bedzie wracamy na 5 zł podajcie Sławkowi szczyt w tej podbitce niech chłopak sobie sprzeda znowu na minimach bedzie błyszczeć głupotą i radami teraz zabłyśnijcie .

Może sebik 2 coś tam zjadł zęby na Mercatorze powiedz gdzie jest szczyt w tej podbitce niech Sławek odda na lokalnym szczycie dawaj jeszcze dwa dni temu brylowałeś tutaj w analizach i zachowaniach przyszłych kursu jak był redzik i minus.

Widze że jak jest zielono to jak na morzu panuje odpływ w głupocie a jak jest czerwono przypływ.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Gadajacy_gam0niu pisałem że szczyt już dawna za MRC i pograć na parę procent sobie można ale to tyle . Przedstawiłem Ci wykres na którym szczyt jest przy środkowym palcu i pytanie moje jest takie : jak się czujesz mając go w d0pie??
Podaj lokalny w tym ruchu półgłowku tak tu się produkowałeś na minmach i porad udzielałes , jak przychodzi do konkretów to widze że jedyne co potrafisz to pi.erdnąć pod siebie jakiś choo.jowy pe.dalski post z doo.py czy o do.opie.

Pomóż Sławkowi oddać na lokalnym szczycie taki dwa dni temu na minimach był z ciebie dobry samarytanin p.a.jacu.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Matki Teresy szukasz ?? :lol: nigdy nie gram i nie grałem na DT więc nie do mnie pytanie gam0niu to i Caritas to nie moja dziedzina :lol:

Samosa
Starszy plutonowy
Posty: 28
Rejestracja: 09 gru 2020 11:30

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Samosa » 24 mar 2021 13:48

Dzisiaj sesja fajnie się zaczęła. Nie ma presji podażowej. Jeszcze dwa dni temu już bylibyśmy po pierwszym sowitym zbieraniu SL. To dobrze wróży. Myślę że powoli trzeba pakować walizki bo pociąg ruszy i na stałe opuścimy te zaklęte rewiry.
Ja tam wczoraj sobie dokupiłem bo 4 z przodu niebawem

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 24 mar 2021 14:37

Tutaj robi się problem ponieważ jak wiadomo reklamy podprogowe są w Polsce zabronione natomiast wykres Merkatora do października patrząc od początku notowań wyglądał tak
👍
by na koniec wyglądac tak:
🖕
Przypadek?? Czy to podprogowa komunikacja prezia z drobnymi??

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 24 mar 2021 15:07

I juz do dziury spowrotem./.. Oddal wszystko co dzis mial :shock: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: smalec_alfa » 24 mar 2021 15:14

I juz do dziury spowrotem./.. Oddal wszystko co dzis mial :shock: :mrgreen:
wiesław ponoć wywala i zbiera akcje xtb, bo tam solidna dywidenda będzie :lol: :lol: :lol:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 24 mar 2021 15:16

Na mrc przestraszyli się lockdownu :lol:
ta giełda to jakieś nieporozumienie - Wiesiu by nam zrobił dobrze jakby się przeniósł do Londynu.

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: smalec_alfa » 24 mar 2021 15:19

Na mrc przestraszyli się lockdownu :lol:
ta giełda to jakieś nieporozumienie - Wiesiu by nam zrobił dobrze jakby się przeniósł do Londynu.
może i by się przeniósł, ale plotka chodzi, że tam ruch lewostronny, a on się boi lew.aków :lol:

sebaa321
Starszy chorąży
Posty: 1397
Rejestracja: 26 maja 2013 09:50

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: sebaa321 » 24 mar 2021 15:32

Zapytajcie Czens'a on wam powie co jest grane . Pewnie to wiedźmy z bankiera

smalec_alfa
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2019
Rejestracja: 17 sie 2020 23:46

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: smalec_alfa » 24 mar 2021 15:34

Zapytajcie Czens'a on wam powie co jest grane . Pewnie to wiedźmy z bankiera
mam uczulenie na fioletowy, także podziękuję :lol:

blah8760
Chorąży
Posty: 718
Rejestracja: 27 mar 2012 15:36

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: blah8760 » 24 mar 2021 18:23

http://biznes.pap.pl/espi/pl/reports/view/2,467385

W nawiązaniu do informacji nt. rekomendacji w sprawie przeznaczenia zysku netto za rok 2020 przekazanej w raporcie bieżącym nr 13/2021 z dnia 17 marca 2021 r., Zarząd spółki Mercator Medical S.A. _"Emitent"_ informuje, że podjął decyzję o rekomendowaniu Walnemu Zgromadzeniu Emitenta, aby cena nabycia akcji własnych w ramach rekomendowanego odkupu akcji nie była niższa niż 500,00 zł _pięćset złotych_ i wyższa niż 770,00 zł _siedemset siedemdziesiąt złotych_.
Podwyższenie rekomendowanej ceny minimalnej odkupu akcji wynika z uwzględnienia postulatów zgłaszanych w szczególności przez inwestorów indywidualnych.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości