Kolejna walka PO z rozumem

wszystko na temat spółek publicznych
yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: yanek z hor » 28 mar 2021 10:17

:shock: :shock: :shock:
Nasz program składa się przede wszystkim z pierwszego ważnego elementu. To bilans zdrowia Polaków po covid. Przebadamy wszystkich Polaków, od najmłodszych, po seniorów. Proponujemy sieć 100 szpitali bezlimitowych, w których ci zdiagnozowani wcześniej i potrzebujący pomocy, znajdą ją niezwłocznie. To jest możliwe. Wymaga to olbrzymich wydatków, ale nie ma ważniejszej rzeczy niż zdrowie i życie Polaków. Wiemy, gdzie i jak zdobyć na to pieniądze - zapewnił Budka. - Mowa o dodatkowych 100 mld złotych.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/polska/ne ... ign=chrome

Ja mam inna propozycje niech Budka zrobi nowa konferencję i obieca wszystkim Polakom ze beda zdrowi młodzi piekni i bogaci - wydźwiek tego bedzie taki sam.... Intelektualny dramat PO.e.b.ów....
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

REKLAMA


pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: pandorinium » 28 mar 2021 10:21

budka nie może obiecać bo już pis obiecał ze Polacy wstaną z kolan, będą bogaci, piękni, młodzi. :lol: Wystarczyło 5 lat tej partii a już potrzebny nowy ład, bo kraj w ruinie. :P

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: NiKtoś » 28 mar 2021 10:30

Ja rozumiem ze mozna miec traume ale PO od dawna juz nie ma Janku... :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: pandorinium » 28 mar 2021 10:32

Ja rozumiem ze mozna miec traume ale PO od dawna juz nie ma Janku... :mrgreen:
jak to nie ma, przecież to wina po że nie badali wracających z anglii, to wina po, że nie było planu na wypadek 2 i 3 fali. PO jest tak silne, że pomimo nie posiadania władzy dalej tę władzę sprawuje. :lol:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: yanek z hor » 28 mar 2021 10:38

Ja rozumiem ze mozna miec traume ale PO od dawna juz nie ma Janku... :mrgreen:
...a ludzie cały czas ci sami .... - maja problemy z rozumem
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: Erudyta » 28 mar 2021 11:03

Yanku, pamiętam postulaty tych idiotiw z lewicy, platformy, pslu, holowni.... Wincyj testów. Pis wlasnie spełnia te postulaty....108 tys testów. Nowy rekord szukania bezobjawowych...

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2662
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: Erudyta » 28 mar 2021 11:05

budka nie może obiecać bo już pis obiecał ze Polacy wstaną z kolan, będą bogaci, piękni, młodzi. :lol: Wystarczyło 5 lat tej partii a już potrzebny nowy ład, bo kraj w ruinie. :P
Co by było, gdyby po rządziła? Testowali y nawet wiecej:))) a maski fpp2 to by rozdawali za tzw darmo od samego początku :lol:

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: zenek69 » 28 mar 2021 11:17

budka nie może obiecać bo już pis obiecał ze Polacy wstaną z kolan, będą bogaci, piękni, młodzi. :lol: Wystarczyło 5 lat tej partii a już potrzebny nowy ład, bo kraj w ruinie. :P
Co by było, gdyby po rządziła? Testowali y nawet wiecej:))) a maski fpp2 to by rozdawali za tzw darmo od samego początku :lol:
Tak by było tylko w niemczech z naszych pieniędzy z vatu które by wyprowadzali do raichu

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: yanek z hor » 28 mar 2021 11:32

budka nie może obiecać bo już pis obiecał ze Polacy wstaną z kolan, będą bogaci, piękni, młodzi. :lol: Wystarczyło 5 lat tej partii a już potrzebny nowy ład, bo kraj w ruinie. :P
Co by było, gdyby po rządziła? Testowali y nawet wiecej:))) a maski fpp2 to by rozdawali za tzw darmo od samego początku :lol:
Tak by było tylko w niemczech z naszych pieniędzy z vatu które by wyprowadzali do raichu
i z wyprowadznych zysków przedsiębiorstw w Polsce które tak namietnie PO.e.b.y sprzedawali
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: K.OSA » 28 mar 2021 11:39

budka nie może obiecać bo już pis obiecał ze Polacy wstaną z kolan, będą bogaci, piękni, młodzi. :lol: Wystarczyło 5 lat tej partii a już potrzebny nowy ład, bo kraj w ruinie. :P

piSS doprowadził Polskę do ruiny, przejadl i zmarnował najlepsze lata koniunktury gospodarczej A teraz ci sami ludzie z piSSu, niekompetentni, pazerni i bezczelni beda wprowadzali "Nowy Ład" :oops:
To jest jakaś paranoja i śmiech na sali

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: pandorinium » 28 mar 2021 11:45

budka nie może obiecać bo już pis obiecał ze Polacy wstaną z kolan, będą bogaci, piękni, młodzi. :lol: Wystarczyło 5 lat tej partii a już potrzebny nowy ład, bo kraj w ruinie. :P
Co by było, gdyby po rządziła? Testowali y nawet wiecej:))) a maski fpp2 to by rozdawali za tzw darmo od samego początku :lol:
i nagle by się okazało, że "chorych" jest 20 mln Polaków w tym kilkaset tysięcy ciężko i nic wielkiego się nie dzieje, a teraz mamy raban, że wielka pandemia niszczy wszystko. PO by robiło taki sam śmietnik, co teraz PiS. Różnica by była, że za po byłby stan wyjątkowy. Reszta bez zmian.

Natomiast powinno być badanie Polaków, coś na wzór Japonii, gdzie co roku idziesz na kontrolne badania. Ale lepiej jest bredzić, że szpitale powinny być pisowskie i to uzdrowi służbę zdrowia. Ah no i 14 emerytura polepszy zdrowie emerytów.

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: yanek z hor » 28 mar 2021 11:49

Jak wyliczył Budka, Krajowy Plan Odbudowy może stać się również planem odbudowy zdrowia Polaków. Drugim źródłem finansowania mógłby być NBP. Jego zyski powinny być przeznaczane na te cele. Trzecim źródłem pieniędzy dla 100 szpitali miałyby być dywidendy ze spółek skarbu państwa. - Trzeba skończyć z tymi oligarchami władzy, dla których spółki skarbu państwa są sposobem na życie. To wasze pieniądze. Należy też ciąż absurdalne koszty, jak imperium Rydzyka, zasilane ze Skarbu Państwa, tępa propaganda sączona z państwowych mediów i absurdalne inwestycje, które są tylko na papierze. Tego nie będzie - mówił szef PO.

NBp sredniorocznie - 5 mld
dywidendy - PO.e.by sprzedawali wszystko i bredza o dywidendach. Nie wiem czy Po.e.b Budka ma w ogóle pojecie ile akcji PKOBP PKN KGHM ma SP - średnio jakies 30% - 2mld
imperium rydzyka - 0,5 mld nie mam pojęcia zgaduje
TVP - 2 mld
absurdalne inwestycje - przekop mierzei ? - 1 mld, co jeszcze Po-e[b Budka ma na mysli ??

10,5 mld - tylko jest pewien problem zysk NBP trafia do budżetu, jakas tam dywidenda trafia do budżetu 0,5 mld
Czyli Po.e.b budka znalazł 5mld , a reszta 95 mld ma wziąść z UE zabierajac przedsiębiorca Polskim rolnikom itd

Według PO.e.b.ow służba zdrowia jest niewydolna bo jest za mało lekarzy (spadek po latach 2008-2015 :oops: ). Ludzie czekaja miesiącami za wizyta u lekarza a PO.e.b budka wymyslił ze nagle przebadaja 38 mln Polaków :shock:

Ja mam propozycję do PO.e.b.a Budki - niech założy własna TV z dekoderami w mieszkaniach WARZYW i tam robi programy gospodarcze dla własnego elektoratu, a nie obraza inteligencję 85% normalnych Polaków

PO to stan umysłu
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: pandorinium » 28 mar 2021 11:58

nie wiem czy yanku i zenku mi odpisujecie czy nie. Pamiętajcie, że mam was w ignorach i nie czytam bredni to daremny trud w odpowiadaniu. :lol:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: yanek z hor » 28 mar 2021 12:13

nie wiem czy yanku i zenku mi odpisujecie czy nie. Pamiętajcie, że mam was w ignorach i nie czytam bredni to daremny trud w odpowiadaniu. :lol:
jedna władza jeden wódz jeden przekaz jedna mysl - faszyzm stalinizm ...

Chwalisz sie swoja "inteligencja" ? Zabierasz głos, hejtujesz wypowiedzi a poźniej uroczyscie ogłaszasz że masz mnie w ignorach ??? Nierozumiem...
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Kolejna walka PO z rozumem

Postautor: pandorinium » 28 mar 2021 18:40

Wielu ekspertów uważa jednak, że kluczowa jest duńska strategia testowania. - Każdego dnia jesteśmy w stanie przebadać od pięciu do ośmiu procent populacji - mówi DW Jens Lundgren, profesor chorób zakaźnych na Uniwersytecie w Kopenhadze. - Kiedy widzimy mniejsze ogniska, od razu testujemy społeczność, w której występuje ognisko - dodaje. Dla porównania, podczas gdy Dania testuje ponad 300.000 osób dziennie (około połowa za pomocą PCR, druga połowa za pomocą szybkich testów antygenowych) przy populacji liczącej niespełna sześć milionów, Niemcy - z populacją liczącą ponad 80 milionów - przeprowadzają ostatnio tylko niecałe 200.000 testów PCR dziennie.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/r ... ign=chrome

No ale to nie pinokio z tym wyszedł to pomysł zły.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 93 gości