Szczepionka

luźne dyskusje inwestorów
I CO DALEJ
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2021 10:37

Re: Szczepionka

Postautor: I CO DALEJ » 08 kwie 2021 06:45

Ja w piątek zaszczepiłem się astrazenecą i nie Boję się zakrzepicy bo to w Anglii na 20 czy 30 milionów zaszczepionych tylko około 20 przypadków ale Anglicy raportują że jest inny problem po zaszczepieniu Astra a mianowicie stwierdzono że aż 2 460 osób zaszło w ciążę I dlatego nie Boję się zakrzepicy Tylko boję się że zajdę w ciążę
Obrazek

REKLAMA


fluidek
Chorąży sztabowy
Posty: 4525
Rejestracja: 20 wrz 2017 21:25

Re: Szczepionka

Postautor: fluidek » 08 kwie 2021 07:36

Ja w piątek zaszczepiłem się astrazenecą i nie Boję się zakrzepicy bo to w Anglii na 20 czy 30 milionów zaszczepionych tylko około 20 przypadków ale Anglicy raportują że jest inny problem po zaszczepieniu Astra a mianowicie stwierdzono że aż 2 460 osób zaszło w ciążę I dlatego nie Boję się zakrzepicy Tylko boję się że zajdę w ciążę
Ale jestes kozak. Podziwiamy cie.

I CO DALEJ
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2021 10:37

Re: Szczepionka

Postautor: I CO DALEJ » 08 kwie 2021 08:40

Ja w piątek zaszczepiłem się astrazenecą i nie Boję się zakrzepicy bo to w Anglii na 20 czy 30 milionów zaszczepionych tylko około 20 przypadków ale Anglicy raportują że jest inny problem po zaszczepieniu Astra a mianowicie stwierdzono że aż 2 460 osób zaszło w ciążę I dlatego nie Boję się zakrzepicy Tylko boję się że zajdę w ciążę
Ale jestes kozak. Podziwiamy cie.
Promocja Sputnika V służy Kremlowi do propagandowych ataków na świat Zachodu





https://www.onet.pl/informacje/onetwiad ... 5,79cfc278
Obrazek

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Szczepionka

Postautor: NiKtoś » 08 kwie 2021 08:47

A kto ty wlasciwie jestes ??? :roll:
Ja w piątek zaszczepiłem się astrazenecą i nie Boję się zakrzepicy bo to w Anglii na 20 czy 30 milionów zaszczepionych tylko około 20 przypadków ale Anglicy raportują że jest inny problem po zaszczepieniu Astra a mianowicie stwierdzono że aż 2 460 osób zaszło w ciążę I dlatego nie Boję się zakrzepicy Tylko boję się że zajdę w ciążę
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

I CO DALEJ
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 07 kwie 2021 10:37

Re: Szczepionka

Postautor: I CO DALEJ » 08 kwie 2021 08:51

A kto ty wlasciwie jestes ??? :roll:
Ja w piątek zaszczepiłem się astrazenecą i nie Boję się zakrzepicy bo to w Anglii na 20 czy 30 milionów zaszczepionych tylko około 20 przypadków ale Anglicy raportują że jest inny problem po zaszczepieniu Astra a mianowicie stwierdzono że aż 2 460 osób zaszło w ciążę I dlatego nie Boję się zakrzepicy Tylko boję się że zajdę w ciążę
zaszczepiony
Obrazek

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3556
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Szczepionka

Postautor: koordynator1 » 08 kwie 2021 09:53

A kto ty wlasciwie jestes ??? :roll:
Ja w piątek zaszczepiłem się astrazenecą i nie Boję się zakrzepicy bo to w Anglii na 20 czy 30 milionów zaszczepionych tylko około 20 przypadków ale Anglicy raportują że jest inny problem po zaszczepieniu Astra a mianowicie stwierdzono że aż 2 460 osób zaszło w ciążę I dlatego nie Boję się zakrzepicy Tylko boję się że zajdę w ciążę
Zobaczymy z czasem powiem czym śmierdzi albo pachnie 8) 8)

maniek.gieldowy
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 330
Rejestracja: 12 kwie 2019 20:59

Re: Szczepionka

Postautor: maniek.gieldowy » 09 kwie 2021 21:00

PolsatNews. O amantadynie. Teraz.

K.OSA
Chorąży
Posty: 965
Rejestracja: 28 paź 2020 18:11

Re: Szczepionka

Postautor: K.OSA » 10 kwie 2021 10:55

Koronawirus w Polsce przyczynił się do największej liczby zgonów w 2020 r. od czasów II wojny światowej. Dzisiejsze statystyki opublikowane przez Ministerstwo Zdrowia pokazują, że już do 10 kwietnia zanotowano więcej zgonów z powodu COVID-19 niż przez cały poprzedni rok. Wystarczyło sto dni.

Rekord największej liczby zgonów od początku pandemii padł w czwartek, gdy Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 954 zmarłych. Kolejnego dnia również ta liczba była wysoka i wyniosła 768 osób zmarłych, zakażonych COVID-19 - to drugi najwyższy wynik.

Wczoraj andrzej duda , powiedział:
"Sytuacja wygląda lepiej niż się spodziewano. Polacy mogą czuć się bezpiecznie"

adrian jak zwykle oderwany od rzeczywistości :oops: :oops: :oops: :oops:

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: Szczepionka

Postautor: Pandziora » 13 kwie 2021 14:56

https://www.rp.pl/Covid-19/210419829-Ko ... hnson.html

"Władze USA rekomendują "wstrzymanie" podawania szczepionki Johnson&Johnson do czasu zbadania doniesień o pojawieniu się rzadkich typów zakrzepów u osób, którym podano szczepionkę Johnson&Johnson. "

Czyli Astra i J&J do śmieci. Zostały dwie na mrna i na novavax na białku
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: Szczepionka

Postautor: pandorinium » 13 kwie 2021 15:25

Zaraz do śmieci. Polska przecież przyjmie wszystkie ilości żeby ogłosić sukces walki z wirusem, a że ludzie umierają na wirusa i po szczepionce to tylko skutki uboczne bez znaczenia.

śpiochu
Młodszy chorąży
Posty: 572
Rejestracja: 25 paź 2012 13:38

Re: Szczepionka

Postautor: śpiochu » 13 kwie 2021 15:41

Kolejna firma i problemy z efektami ubocznymi szczepionek. Obawiam się, że to dopiero początek.

Podejrzewam, że prawdziwą skalę efektów ubocznych poznamy dopiero za kilka lat.

młoddy
Podporucznik
Posty: 12565
Rejestracja: 12 wrz 2012 17:19

Re: Szczepionka

Postautor: młoddy » 15 kwie 2021 11:41

Efekty uboczne są oczywiste:
-przerwanie kontaktu umysłu z duszą
-opętanie
-choroby
https://www.youtube.com/watch?v=Cvgi3CN7DC8
:P :P :P :P :P :P
HELOŁ antyszczepionkowcy, sprawdźcie sobie teoretyczną podbudowę Waszych lęków. Ręce i nogi opadają. Czemu nie wszyscy giełdowcy są racjonalni? Czy chodzicie do wróżki wybierać akcje do portfela?

rkaem6
Starszy chorąży
Posty: 1510
Rejestracja: 17 paź 2015 11:43

Re: Szczepionka

Postautor: rkaem6 » 15 kwie 2021 16:37

tu nie chodzi o żadną szczepionkę, ale o przyuczenie masy do chodzenia po sznurku, jak się masa boi to nie będzie się sprzeciwiać. niepokornych już gwa.łci się psychicznie w mediach zarzucając im nieodpowiedzialność, a wręcz narażanie na śmierć innych ludzi. ile osób zamordowano zamykając szpitale?

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Szczepionka

Postautor: dusigrosz » 15 kwie 2021 16:45

a ile osob zamordowal premier kiedy mowil latem na wiecach wyborczych, ze epidemia jest w odwrocie, ze nie ma sie co bac tego wirusa. Ze jest mnostwo roznych wirusow, i ten jest taki jak inne.

Ok. Epidemia byla w odwrocie. Ale stwierdzenie, ze nie ma sie co bac, bo sa rozne wirusy i ten jest taki jak inne to stwierdzenie, ktore niezaleznie od nawrotu/odwrotu epidemii powoduje przekonanie, ze nie ma sie czego bac skoro to wirus taki jak inne.
W dodatku afiszowal sie bez maseczki czy spotykal w restauracji mimo zakazu, po czym tlumaczyl, ze nie byl na biezaco z restrykcjami. Premier RP. Tragedia i porazka.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7921
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Szczepionka

Postautor: zenek69 » 15 kwie 2021 17:59

a ile osob zamordowal premier kiedy mowil latem na wiecach wyborczych, ze epidemia jest w odwrocie, ze nie ma sie co bac tego wirusa. Ze jest mnostwo roznych wirusow, i ten jest taki jak inne.

Ok. Epidemia byla w odwrocie. Ale stwierdzenie, ze nie ma sie co bac, bo sa rozne wirusy i ten jest taki jak inne to stwierdzenie, ktore niezaleznie od nawrotu/odwrotu epidemii powoduje przekonanie, ze nie ma sie czego bac skoro to wirus taki jak inne.
W dodatku afiszowal sie bez maseczki czy spotykal w restauracji mimo zakazu, po czym tlumaczyl, ze nie byl na biezaco z restrykcjami. Premier RP. Tragedia i porazka.
A co miał mówić? Kurla wszyscy umrzymy pozabija nas hiper Piper wirus kladzta się do grobów!!! Wtedy byłbyś zadowolony?


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości