XTB - księga I

wszystko na temat spółek publicznych
dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: XTB - księga I

Postautor: dusigrosz » 08 kwie 2021 21:04

Kazdy ma jakis pomysl na siebie. Niektorym wystarczy +10% i sie ***. Tak pewnie jest w tym wypadku.

Mnie zastanawia raczej czemu yanek uwaza, ze wycena xtb nie moglaby isc w xx mld zl?

REKLAMA


Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 08 kwie 2021 21:06

Kazdy ma jakis pomysl na siebie. Niektorym wystarczy +10% i sie ***. Tak pewnie jest w tym wypadku.

Mnie zastanawia raczej czemu yanek uwaza, ze wycena xtb nie moglaby isc w xx mld zl?
Bez przesady. Naprawdę cie interesuje opinia, każdego pisarza na forum?
Twoje pieniądze, miej swój rozum.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: XTB - księga I

Postautor: dusigrosz » 08 kwie 2021 21:12

Kazdy ma jakis pomysl na siebie. Niektorym wystarczy +10% i sie ***. Tak pewnie jest w tym wypadku.

Mnie zastanawia raczej czemu yanek uwaza, ze wycena xtb nie moglaby isc w xx mld zl?
Bez przesady. Naprawdę cie interesuje opinia, każdego pisarza na forum?
Twoje pieniądze, miej swój rozum.
Ja tu raczej obserwacyjnie na watku jestem... Moze kupie po odcieciu dywidendy :roll:

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: XTB - księga I

Postautor: yanek z hor » 08 kwie 2021 21:14

mikro b - typowy desant z bankiera

Cały czas zadaje pytanie - co wy macie w mózgach ??
Ktos ma inne zdanie od razu jakiś tępy atak jakies wycieczki osobiste
jakies bluzgi - masz problem bierz antydepresanty
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: XTB - księga I

Postautor: yanek z hor » 08 kwie 2021 21:19

Kazdy ma jakis pomysl na siebie. Niektorym wystarczy +10% i sie ***. Tak pewnie jest w tym wypadku.

Mnie zastanawia raczej czemu yanek uwaza, ze wycena xtb nie moglaby isc w xx mld zl?
bo to jest nierealne. Jezeli przy obecnych zyskach XTB nie cieszy sie popytem - brak mody ?- to jakos niewyobrazam sobie aby nagle wzrosnął o 500%. W 2021 bedzie walczył o powtorzenie wyniku z 2020 roku...

Najlepsze jest to że obecnie na Mercu i XTB bardzo dobrze gram w kasynie...
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2329
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: XTB - księga I

Postautor: Rif1977 » 08 kwie 2021 21:27

Po premierze Wiedźmina 3 kurs wiemy jaki był, a perspektywy powtórzenia wyników nikłe, kolejna gra może za jakies nad 5 lat. Też tak pisano, że z tej mąki chleba więcej nie będzie.
Według Janka XTB już najlepsze ma za sobą, a teraz już tylko zwijanie biznesu...

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 08 kwie 2021 21:28

mikro b - typowy desant z bankiera

Cały czas zadaje pytanie - co wy macie w mózgach ??
Ktos ma inne zdanie od razu jakiś tępy atak jakies wycieczki osobiste
jakies bluzgi - masz problem bierz antydepresanty
Desant to ty jesteś i to z Tworek :lol:
Do twojej informacji, na bankierze nie pisuje, a nawet nie czytam.
Żadne wycieczki osobiste, tylko próbuje ci wytłumaczyć, że trzeba mieć zryty beret, mieć spółki i nimi się chwalić w stopce, a publicznie pluc w ich kierunku.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2021 21:34 przez Mikro_B, łącznie zmieniany 1 raz.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 08 kwie 2021 21:30

Julianek smaruje posta o wycenie krupiera na poziomie XX miliardów i ktos sie mnie pyta w czym mam problem :shock:
Jakies mżonki, wymysły, pobozne życzenia i mam temu przyklasnąc i naganić jak neandertalczyk bo mam połowę XTB w portfelu ??? Gdzie jest rzeczywistośc gdzie sa realia ?
Bez tego typu pośredników ludzie nie mogliby inwestować na rynkach finansowych surowców i walut... Bo by ich nie było na to stać... Np pozycja instrumentu na złoto kosztuje na FX 175 k USD...

Obecnie czasy Masowego druku kasy spowoduje że ludzie będą kombinowali jak tu w takich warunkach próbować dobie radzić... Osobiście nie mam wątpliwości że rynki surowców.. walut.. Itp będą bardzo ciekawie się zachowywały i to będzie napędzać klientów do Brokerów... To już się dzieje od paru qw....To tylko kwestia czasu jak rynki będą zaczynały odpowiednio wyceniać owe spółki... Tak było z wieloma branżami że przychodził na nie czas... Z growy i spółkami z biotechnologia itp. Itd.... A XTB tak się składa że jest jednym z ważniejszych globalnych firm w tej branży... Więc jak przyjdzie czas na pompowanie tej branży to i XTB będzie miało zainteresowanie dużych podmiotów nie tylko z Poland...

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: XTB - księga I

Postautor: yanek z hor » 08 kwie 2021 21:38

mikro b - typowy desant z bankiera

Cały czas zadaje pytanie - co wy macie w mózgach ??
Ktos ma inne zdanie od razu jakiś tępy atak jakies wycieczki osobiste
jakies bluzgi - masz problem bierz antydepresanty
Desant to ty jesteś i to z Tworek :lol:
Do twojej informacji, na bankierze nie pisuje, a nawet nie czytam.
Żadne wycieczki osobiste, tylko próbuje ci wytłumaczyć, że trzeba mieć zryty beret, mieć spółki i nimi się chwalić w stopce, a publicznie pluc w ich kierunku.
nie jestes ??? to powinienes się tam znaleźć ...
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: XTB - księga I

Postautor: yanek z hor » 08 kwie 2021 21:42

Julianek smaruje posta o wycenie krupiera na poziomie XX miliardów i ktos sie mnie pyta w czym mam problem :shock:
Jakies mżonki, wymysły, pobozne życzenia i mam temu przyklasnąc i naganić jak neandertalczyk bo mam połowę XTB w portfelu ??? Gdzie jest rzeczywistośc gdzie sa realia ?
Bez tego typu pośredników ludzie nie mogliby inwestować na rynkach finansowych surowców i walut... Bo by ich nie było na to stać... Np pozycja instrumentu na złoto kosztuje na FX 175 k USD...

Obecnie czasy Masowego druku kasy spowoduje że ludzie będą kombinowali jak tu w takich warunkach próbować dobie radzić... Osobiście nie mam wątpliwości że rynki surowców.. walut.. Itp będą bardzo ciekawie się zachowywały i to będzie napędzać klientów do Brokerów... To już się dzieje od paru qw....To tylko kwestia czasu jak rynki będą zaczynały odpowiednio wyceniać owe spółki... Tak było z wieloma branżami że przychodził na nie czas... Z growy i spółkami z biotechnologia itp. Itd.... A XTB tak się składa że jest jednym z ważniejszych globalnych firm w tej branży... Więc jak przyjdzie czas na pompowanie tej branży to i XTB będzie miało zainteresowanie dużych podmiotów nie tylko z Poland...
Julianek ale obecnie te spółki sa pompowane. Robia rekord za rekordem - nie widzisz tego ?
Najpierw niech przekonaja hazardzistów że potrafia zarobic stabilne 80 mln na kwartał to wtedy juz nigdy nie zobaczymy 16pln tylko bedzie 2x pln
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

yanek z hor
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3747
Rejestracja: 25 lip 2017 08:40

Re: XTB - księga I

Postautor: yanek z hor » 08 kwie 2021 21:44

Po premierze Wiedźmina 3 kurs wiemy jaki był, a perspektywy powtórzenia wyników nikłe, kolejna gra może za jakies nad 5 lat. Też tak pisano, że z tej mąki chleba więcej nie będzie.
Według Janka XTB już najlepsze ma za sobą, a teraz już tylko zwijanie biznesu...
i dlatego kupiłem XTB :oops:
"bandyty nie ma" - Cymcyk
S EURO na M 4,59 S EURO na M 4,665 FW20 L 1928
1/4xtb - 16,0 PKN 1/4- 62,6 Mercator 1/4 282

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 08 kwie 2021 21:57

Obrazek
Ciekawe jak z łamaniem 24,70 pójdzie

Mikro_B
Młodszy chorąży
Posty: 562
Rejestracja: 20 sie 2020 21:09

Re: XTB - księga I

Postautor: Mikro_B » 08 kwie 2021 21:58



... że potrafia zarobic stabilne 80 mln na kwartał to wtedy juz nigdy nie zobaczymy 16pln tylko bedzie 2x pln
Jasne, bo ty o tym decydujesz, ile one będą warte.

Cyrk :lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: XTB - księga I

Postautor: Julian11 » 08 kwie 2021 22:00

Julianek smaruje posta o wycenie krupiera na poziomie XX miliardów i ktos sie mnie pyta w czym mam problem :shock:
Jakies mżonki, wymysły, pobozne życzenia i mam temu przyklasnąc i naganić jak neandertalczyk bo mam połowę XTB w portfelu ??? Gdzie jest rzeczywistośc gdzie sa realia ?
Bez tego typu pośredników ludzie nie mogliby inwestować na rynkach finansowych surowców i walut... Bo by ich nie było na to stać... Np pozycja instrumentu na złoto kosztuje na FX 175 k USD...

Obecnie czasy Masowego druku kasy spowoduje że ludzie będą kombinowali jak tu w takich warunkach próbować dobie radzić... Osobiście nie mam wątpliwości że rynki surowców.. walut.. Itp będą bardzo ciekawie się zachowywały i to będzie napędzać klientów do Brokerów... To już się dzieje od paru qw....To tylko kwestia czasu jak rynki będą zaczynały odpowiednio wyceniać owe spółki... Tak było z wieloma branżami że przychodził na nie czas... Z growy i spółkami z biotechnologia itp. Itd.... A XTB tak się składa że jest jednym z ważniejszych globalnych firm w tej branży... Więc jak przyjdzie czas na pompowanie tej branży to i XTB będzie miało zainteresowanie dużych podmiotów nie tylko z Poland...
Julianek ale obecnie te spółki sa pompowane. Robia rekord za rekordem - nie widzisz tego ?
Najpierw niech przekonaja hazardzistów że potrafia zarobic stabilne 80 mln na kwartał to wtedy juz nigdy nie zobaczymy 16pln tylko bedzie 2x pln
punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia....

W przypadku np XTB czy IGG...trudno nazwac ...pompowaniem --gdy cena obecnie jest w granicach 50-100% wyzej niz 6 lat temu....--od czasu ich debiutow rynkowych.... :lol: 8) :lol:

----Kazdy widzi to co chce widziec...moim zdniaem brokerzy sa poteznie niedowartosciowani vs..roznego rodzaju balony rynkowe...---Moim zdaniem czas brokerow DOPIERO nadchodzi....

Obrazek

WIKUS
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 05 maja 2020 23:05

Re: XTB - księga I

Postautor: WIKUS » 09 kwie 2021 14:04



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości