MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

wszystko na temat spółek publicznych
azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: azbest » 12 kwie 2021 08:52

Kurcze, skąd wiedziałeś, że znowu o tobie myślałem?

REKLAMA


olimp.zeusowy
Starszy chorąży
Posty: 1199
Rejestracja: 28 mar 2020 10:12

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: olimp.zeusowy » 12 kwie 2021 08:55

Oj coś niezbyt uważnie czytasz to forum
Po wyjściu z cdr , razem z tauronem . Wspomniałem o tym
Po ile ...hm... wstyd się przyznać , że tak drogo

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 12 kwie 2021 09:15

Czekam na 341 z kupnem , dawaj fundziku nie badz taki niesmialy.. Przeciez wiem ze az sikasz zeby uwalic kursa :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

Pewien_nieznany_ktos
Sierżant
Posty: 52
Rejestracja: 27 mar 2021 21:00

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Pewien_nieznany_ktos » 12 kwie 2021 11:46

Czekam na 341 z kupnem , dawaj fundziku nie badz taki niesmialy.. Przeciez wiem ze az sikasz zeby uwalic kursa :mrgreen:
Teraz to już za późno.. przykro mi? Nieeee ;)

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: azbest » 12 kwie 2021 12:35

To może chłopaki spotkajcie się, ściągnijcie wszyscy portki, raz na zawsze ustalcie kto ma większego, a nie szczekacie jak burki przez ogrodzenie.

awaria_pociągu
Chorąży
Posty: 703
Rejestracja: 03 sie 2020 13:38

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: awaria_pociągu » 12 kwie 2021 13:27

To może chłopaki spotkajcie się, ściągnijcie wszyscy portki, raz na zawsze ustalcie kto ma większego, a nie szczekacie jak burki przez ogrodzenie.
Jest to jakiś pomysł na zabawę, ja jednak proponuję coś prostszego, np. rebusy!

Wiecie, że jak weźmiecie anagram z REMAK + TORPOL - POL, to wychodzi MERCATOR!

Daję z rozwiązaniem, bo jakby się okazało, że ktoś ma z tym problem, to byłoby niezręcznie.
Rosja atakuje ,NIESTETY

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7386
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: NiKtoś » 12 kwie 2021 15:04

Niektórzy wszystko sprowzadzaja do portek.. Prawdziwe nieszczescie gdy okazuje sie ze ma sie najwyzej srednia europejska. Wtedy delikwent wie ze przegral zycie i moze byc co najwyzje slawnym gender. 349 dalej ja czekam na 341 :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 12 kwie 2021 15:09

Pewnie jak w tym tygodniu papier po szacunkach nie ruszy, to masa osób się wysypie.
Może przy okazji szacunków w końcu coś powiedzą o tej strategii, której nie ma... :shock:

darianowski16
Sierżant sztabowy
Posty: 111
Rejestracja: 15 lut 2021 13:18

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: darianowski16 » 12 kwie 2021 15:22

Cóż za j....na sesja znowu SL puszczają, znowu zrzucają duże pakiety aby zdołować kurs. Dramat ! Najczarniejsze dni wróciły. Czy tutaj nie może być uczciwego handlu , PGE pozwane przez Czechy a kurs w kosmosie. Co za giełda. Jak się wybije nawet powyżej 3450 to zaraz sruuuuuu i w dół i 349 a zaraz niżej.

Gibajacy_gibon
Starszy chorąży
Posty: 1951
Rejestracja: 15 mar 2020 14:05

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Gibajacy_gibon » 12 kwie 2021 15:32

Ja co poniedziałek po weekendzie wezbrana fala nadziei i oczekiwań forumowych leszczy zderza się ze skalistym klifem kursu w karnecie.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
forumowy plugawy rynsztok KałOrdynator1

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: Pandziora » 12 kwie 2021 15:46

Pewnie jak w tym tygodniu papier po szacunkach nie ruszy, to masa osób się wysypie.
Może przy okazji szacunków w końcu coś powiedzą o tej strategii, której nie ma... :shock:
LESZCZ juz dawno wypiął się na prezesa. Zostały niedobitki. Dalej uwalają kurs na wzrostach indeksów i podbijają na spadkach. W ogrodzie agrest już wypuścił zielone listki, a tu czerwień jak zazwyczaj :twisted:

Z ciekawostek Millennium daje rekomendację dla Ambry na c/z=19. Ambra to spółka handlująca (tanim) winem. W tej chwili żeby mrc miał takie c/z, to musiałby zarabiać rocznie 179mln, czyli "niewidzialna ręka rynku" zakłada pięciokrotny spadek zysku (i że prezes przepije całą zarobioną kasę). Ale przecież nie w 2021, ani w 2022. To w którym?....
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: azbest » 12 kwie 2021 16:13

Wszyscy tu bierzemy udział w loterii, uprawiamy hazard. Kto mysli inaczej już przepadł.
Szukacie sprawiedliwości? Jesteśmy przecież tylko kolejnymi pionkami w grze i jak każdemu leszczowi wydaje się, że jest cwany i kupi tanio, a sprzeda drożej innemu leszczowi.
Prawda jest taka, że tanim kosztem chcemy wydymać innych z kasy, podczas gdy sami niejednokrotnie z tej kasy jesteśmy wydymani.
Kto się nie godzi z takim faktem nie wie w czym bierze udział.
Jedni mają farta inni nie i tak w koło macieju.
Doszukiwanie się tu sprawiedliwosci to hipokryzja. Sami tworzymy ten cyrk. :lol:

trance
Chorąży sztabowy
Posty: 4325
Rejestracja: 14 lut 2008 19:06

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: trance » 12 kwie 2021 16:37

hmm coś wyciągają na większych obrotach...

https://stooq.pl/q/?s=wig20&d=20210412& ... &b=0&r=mrc

wiadomo, espi po sesji szokiem nie będzie :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: pandorinium » 12 kwie 2021 17:29

Pewnie jak w tym tygodniu papier po szacunkach nie ruszy, to masa osób się wysypie.
Może przy okazji szacunków w końcu coś powiedzą o tej strategii, której nie ma... :shock:
LESZCZ juz dawno wypiął się na prezesa. Zostały niedobitki. Dalej uwalają kurs na wzrostach indeksów i podbijają na spadkach. W ogrodzie agrest już wypuścił zielone listki, a tu czerwień jak zazwyczaj :twisted:

Z ciekawostek Millennium daje rekomendację dla Ambry na c/z=19. Ambra to spółka handlująca (tanim) winem. W tej chwili żeby mrc miał takie c/z, to musiałby zarabiać rocznie 179mln, czyli "niewidzialna ręka rynku" zakłada pięciokrotny spadek zysku (i że prezes przepije całą zarobioną kasę). Ale przecież nie w 2021, ani w 2022. To w którym?....
no wiesz, a co jak prezes kupi 50 milionów butelek wina i przepije cały hajs spółki? :lol:

twojbyly
Chorąży
Posty: 740
Rejestracja: 19 sty 2021 17:55

Re: MERCATOR MEDICAL [MRC] start ku szczytom

Postautor: twojbyly » 12 kwie 2021 18:46

Dzisiaj na koniec typowa podbitka by jutro sypać z wyższych poziomów to co się nazbierało dzisiaj


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości