Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

wszystko na temat spółek publicznych
dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: dusigrosz » 17 kwie 2021 06:36

https://streamable.com/ue9b1m

„Rosnące zarobki Polaków irytują Niemców” :lol:

„Drugi sezon z rzędu...”
Pomyślmy czemu w zeszłym roku i w tym nie chcieli....
W TVP chyba zapomnieli, ze mamy epidemie.

Ale tak swoją droga ....

https://wiadomosci.radiozet.pl/Polska/D ... -truskawek

https://gazetawroclawska.pl/brakuje-rak ... 1-14957040

Dramat polskich rolników. Gniją ich owoce. Nie ma kto zbierać truskawek


To co...
Kiedy widzimy kabaret, w którym będzie mowa, ze:
„Rosnące zarobki Ukraińców irytują Polaków”? I cały materiał poświęcony propagandzie sukcesu rzadu Ukraińskiego? :shock: :lol:

REKLAMA


dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: dochodzeniowy » 17 kwie 2021 13:49

To z tymi Niemcami to prawda.Znam takich co wyjezdzali i nie wyjeżdżają. Sytuacja w Polsce się poprawia na tyle że się nie opyla . Co innego 30 lat temu albo za rządów PO. Bieda dzieci głodne byly bite jak chciały jeść . Tusk bredził na wszystkich kanałach o zielonej wyspie . Propagandę uprawiali jak za komuny. Apanaże redaktorów im więcej kłamali tym były wyższe.

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: dusigrosz » 17 kwie 2021 14:48

To z tymi Niemcami to prawda.Znam takich co wyjezdzali i nie wyjeżdżają. Sytuacja w Polsce się poprawia na tyle że się nie opyla . Co innego 30 lat temu albo za rządów PO. Bieda dzieci głodne byly bite jak chciały jeść . Tusk bredził na wszystkich kanałach o zielonej wyspie . Propagandę uprawiali jak za komuny. Apanaże redaktorów im więcej kłamali tym były wyższe.
dzieci głodne byly bite jak chciały jeść

:shock: :shock: :shock:

karpecik
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9073
Rejestracja: 22 maja 2006 12:15
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: karpecik » 17 kwie 2021 15:55

To z tymi Niemcami to prawda.Znam takich co wyjezdzali i nie wyjeżdżają. Sytuacja w Polsce się poprawia na tyle że się nie opyla . Co innego 30 lat temu albo za rządów PO. Bieda dzieci głodne byly bite jak chciały jeść . Tusk bredził na wszystkich kanałach o zielonej wyspie . Propagandę uprawiali jak za komuny. Apanaże redaktorów im więcej kłamali tym były wyższe.
Kolejny raz dajesz popis bezdennej głupoty.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: zenek69 » 17 kwie 2021 19:55

To z tymi Niemcami to prawda.Znam takich co wyjezdzali i nie wyjeżdżają. Sytuacja w Polsce się poprawia na tyle że się nie opyla . Co innego 30 lat temu albo za rządów PO. Bieda dzieci głodne byly bite jak chciały jeść . Tusk bredził na wszystkich kanałach o zielonej wyspie . Propagandę uprawiali jak za komuny. Apanaże redaktorów im więcej kłamali tym były wyższe.
dzieci głodne byly bite jak chciały jeść

:shock: :shock: :shock:
Co wybaluszasz galy? Z tym biciem to może przesadził ale że masa dzieci za rudego chodziły głodne to jest fakt!

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: dusigrosz » 17 kwie 2021 20:14

To z tymi Niemcami to prawda.Znam takich co wyjezdzali i nie wyjeżdżają. Sytuacja w Polsce się poprawia na tyle że się nie opyla . Co innego 30 lat temu albo za rządów PO. Bieda dzieci głodne byly bite jak chciały jeść . Tusk bredził na wszystkich kanałach o zielonej wyspie . Propagandę uprawiali jak za komuny. Apanaże redaktorów im więcej kłamali tym były wyższe.
dzieci głodne byly bite jak chciały jeść

:shock: :shock: :shock:
Co wybaluszasz galy? Z tym biciem to może przesadził ale że masa dzieci za rudego chodziły głodne to jest fakt!
To się zgadzam, ze dzięki PiS poziom ubóstwa mocno zmalał.
Wg mnie to jedno z nielicznych a jednocześnie chyba największe osiągniecie PiS. Tematem jednak jest propaganda w TVP, która wręcz śmieszy.

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: zenek69 » 17 kwie 2021 20:18




:shock: :shock: :shock:
Co wybaluszasz galy? Z tym biciem to może przesadził ale że masa dzieci za rudego chodziły głodne to jest fakt!
To się zgadzam, ze dzięki PiS poziom ubóstwa mocno zmalał.
Wg mnie to jedno z nielicznych a jednocześnie chyba największe osiągniecie PiS. Tematem jednak jest propaganda w TVP, która wręcz śmieszy.
A za peło nie było propagandy? Różnica była taka że mieli wszystkie duże media za sobą....o transmisjach z defilad na placu czerwonym nawet nie wspominam

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: NiKtoś » 17 kwie 2021 20:30

jakis gosc stal na drodze. Chyba minister i mowi.. w ciagu 5 lat liczba autostrad i drog expresowych ..( tu zamienilem sie w sluch bo wielkosci ktore znam oficjalnie byly komicznie male chyba 30 km autostrad w tym roku ) o.. 40%:) i Uj nic mi to nie mowi oprocz tego ze duzo :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

dusigrosz
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3727
Rejestracja: 23 wrz 2020 19:32
Lokalizacja: 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱 🇵🇱

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: dusigrosz » 17 kwie 2021 20:30

Była.
Ale chyba chcemy zmieniać Polskę na lepsze, czyż nie?
Argumenty, ze za PO tez była propaganda, albo, ze za PO kradli więcej mnie nie przekonują.

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7412
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: NiKtoś » 17 kwie 2021 20:51

No przeciez zmienili na lepsze. Wtedy kradło PO a teraz PIS i jest sprawiedliwie :mrgreen: Dobra zmiana :!:
Była.
Ale chyba chcemy zmieniać Polskę na lepsze, czyż nie?
Argumenty, ze za PO tez była propaganda, albo, ze za PO kradli więcej mnie nie przekonują.
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3563
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: koordynator1 » 17 kwie 2021 20:54




:shock: :shock: :shock:
Co wybaluszasz galy? Z tym biciem to może przesadził ale że masa dzieci za rudego chodziły głodne to jest fakt!
To się zgadzam, ze dzięki PiS poziom ubóstwa mocno zmalał.
Wg mnie to jedno z nielicznych a jednocześnie chyba największe osiągniecie PiS. Tematem jednak jest propaganda w TVP, która wręcz śmieszy.



Mój znajomy opowiadał że taka kobieta z gachem i niepełnosprawnym dzieciakiem dostali mieszkanie opłacone przez MOPS to takie akcje były że ten jej gach jak popili to 50 kg ziemniaków z pierwszego piętra przez okno w kuchni wywalił,pewnie że może nie wszyscy tacy są no ale ile takich jest jednak to powinno być inaczej rozliczane takiego ewenementu tylko szkoda dzieciaka że jego kosztem to wszystko było a stara się bawiła :evil: :evil:

dochodzeniowy
Porucznik
Posty: 23908
Rejestracja: 01 maja 2006 16:06
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: dochodzeniowy » 17 kwie 2021 22:32

Jak byłem w wojsku za komuny to 19,30 było obowiazkowe ogladanie tvpzpr a jeszcze wczesniej kiedy mieszkałem z Państwowym internacie dziennik i po dzienniku GLOB , a co ten skrót oznaczał ?
Gierek lubi opowiadać bajki.
Także lata lecą bo to była koncówka lat 70 ubiegłego stulecia a w tvp NIC A NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO . Siermiężna propaganda . Lubie oglądać bo sie uzależniłem hehe od dawki codziennej z której potrafię wyciągać odpowiednie wnioski . Najbardziej mnie smieszy jak wyobrażam sobie Peowca o móżdżku kurczaczka nieopierzonego co tego móżdżku trzeba szukać z lupą . Jak on to POstrzega i jak mu się skóra na łebku marszczy z wysiłku . Te światełka stroboskopowe , te fale elektromagnetyczne i jakie to trudne do POjęcia ,ze nie masz POjęcia. :lol:

koordynator1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3563
Rejestracja: 10 lip 2014 14:35

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: koordynator1 » 17 kwie 2021 22:50

Jak byłem w wojsku za komuny to 19,30 było obowiazkowe ogladanie tvpzpr a jeszcze wczesniej kiedy mieszkałem z Państwowym internacie dziennik i po dzienniku GLOB , a co ten skrót oznaczał ?
Gierek lubi opowiadać bajki.
Także lata lecą bo to była koncówka lat 70 ubiegłego stulecia a w tvp NIC A NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO . Siermiężna propaganda . Lubie oglądać bo sie uzależniłem hehe od dawki codziennej z której potrafię wyciągać odpowiednie wnioski . Najbardziej mnie smieszy jak wyobrażam sobie Peowca o móżdżku kurczaczka nieopierzonego co tego móżdżku trzeba szukać z lupą . Jak on to POstrzega i jak mu się skóra na łebku marszczy z wysiłku . Te światełka stroboskopowe , te fale elektromagnetyczne i jakie to trudne do POjęcia ,ze nie masz POjęcia. :lol:
Nic mnie nie przekona że jednak jesteś yebanym ube-kiem napisz szm#ciarzu kiedy to było tylko rok że musiałeś oglądać pi-SStvp tylko rok :evil: :evil:

dryniol
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8591
Rejestracja: 19 paź 2006 21:05

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: dryniol » 18 kwie 2021 08:08

Proszę nie obrażać kabareciarzy :!: :evil: Na TVP1 PiS codziennie o 19:30 leci propaganda w czystej postaci z PRL-u,
dla tę.pych dochodzeniowych, yanków z hor, zenków69 i innych de.bilków inteligentnych inaczej, którzy nie mają zdolności do samodzielnego myślenia :oops:
9 przesadnie zdołowanych spółek w latach 2019/2021, kupionych na lata;
TPE, ENG, ENA, KGN, PKP, LWB, ATT, ZEP, RNK.
Która z nich da największy zysk, się zobaczy :)
Policzymy % po 2024 roku :P

Myers.
Młodszy chorąży
Posty: 633
Rejestracja: 03 paź 2019 05:40

Re: Kabaret na TVP1 codziennie o 19:30

Postautor: Myers. » 18 kwie 2021 11:52

ależ ta Holecka uzdolniona :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości