True Games Syndicate [TGS] księga I NewConnect

wszystko na temat spółek publicznych
arabaktus
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 maja 2021 08:31

True Games Syndicate [TGS] księga I NewConnect

Postautor: arabaktus » 01 wrz 2021 00:24

Dzień dobry,
Chciałbym rozpocząć dyskusję na temat spółki TGS czyli dawnego K&K Herbal które zakończyło działalność operacyjną a spółka zyskała nowe życie.

Dzisiejszego dnia został opublikowany długo wyczekiwany plan połączenia spółek True Games S.A. oraz True Games Syndicate S.A.
W wyniku połączenia dla obecnych akcjonariuszy True Games S.A. zostanie wyemitowanych 7.300.000 akcji. Po tak atrakcyjnej emisji połaczeniowej spółka posiadać będzie 14 705 718 akcji.
Kapitalizacja przy obecnej cenie akcji to ~26 mln zł co przy prognozach przychodów na 2022 rok na poziomie 25 milionów stawia spółkę w bardzo atrakcyjnym świetle. Fair Value dla gamingu to 8 (8 x przychód roczny daje nam wycenę godziwą). Do prognozy przychodów pod uwagę wzięte były tylko 4 gry z 6.
:arrow: Bardzo ważnym aspektem na który warto zwrócić uwagę jest udział Pana Jakuba Władysława Trzebińskiego – Wiceprezesa Zarządu PlayWay w akcjonariacie TG S.A posiadającego 4 tysiące akcji.
Takie zaangażowanie osoby dobrze znającego realia rynku gamingowego może świadczyć o dobrej ocenie perspektyw stojących przed True Games Syndicate.
Akcjonariat po połączeniu wygląda następująco(źródło: biznesradar, raporty spółek): Movie Games 37.7 %, Wojciech Sosnowski -Sokół 4.46 %, Władysław Trzebiński - Wiceprezes zarządu PlayWay 1.98 %,
Mateusz Wcześniak 2.48 %, Maciej Nowak 4.89%, Mateusz Miłaszewski 1.5 %, Krzysztof Miłaszewski 2.38 %, Kamil Gaworecki 2.51 %, Klaudia Sitarz 0.78 %, Artur Dudek 0,499 %, Pozostali z TG S.A 2.97 %, Free float wynosi ~ 37.8 %. Warto pamiętać, że rzeczywisty FF może się radykalnie różnić z powodu ulokowania dużych ilości akcji w stabilnych portfelach.

▶ Spółka pracuje obecnie nad sześcioma produkcjami a mianowicie: Night Club Manager: Violet Vibe, Gangster Simulator, Project Castle (Prison Life), Dirty Cop Simulator, Asteroid Impact Survival, Turbulence: Airplane Survival Simulator.

:arrow: Kolejnym czynnikiem wyróżniającym True Games Syndicate jest kampania która będzie prowadzona dla gry Gangster Simulator jako pierwsza na platformie Raisemana. Raisemana.com to platforma crowdfundingowa której głównym partnerem strategicznym jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie pioniersko wykorzystująca technologię blockchain, za pomocą której firmy / studia gamingowe mogą pozyskać finansowanie na produkcję konkretnych gier. Wspierając konkretny projekt, otrzymujesz bonusy oraz określony udział w przychodach netto z jego sprzedaży (przez okres 1 roku). Debiut platformy który promowany będzie między innymi przez GPW jako partnera strategicznego to przeprowadzenie pierwszej kampanii dla gry projekt Castle produkcji TGS co pozwoli zwiększyć rozpoznawalność gry jak i samej spółki TGS. 8)
Kampania wystartuje zaraz po wakacjach, a jej cel opiewa na 600 tys. zł.
Kwota zostanie przeznaczona na projekt Castle gdzie bohater gry dzięki kreatywności, wewnętrznym układom oraz znajomości więzienia będzie musiał wydostać się z niego i ocalić swoje życie. Gra będzie wykonana w technice FPP pozwalającej na odgrywanie scenariuszy, które mogą się wydarzyć „za kratkami”.
Gra łączy różne gatunki, takie jak: arcade, adventure, roguelike czy RPG.
Prace nad projektem Castle ruszają 1 pazdziernika 2021.
Umowa przewiduje 8 etapów prac nad Castle, pierwszt Milestone ma zostać dostarczony do 29.10.2021
Koszt gry to 420k i 10% prowizji od zysku netto(kwota pomniejszona o koszt produkcji, dystrybucji, marketingu).
Wzorzec graficzny oparty na grze GTA 4, wzorzec rozgrywki oparty na podobnych rozwiązaniach jak w przypadku gier: Internet Cafe Simulator, A Way Out.
Projekt Castle to gra o nazwie Prison Life która realistycznie oddaje realia życia w więzieniu wykonana w kamerze pierwszosobowej.
Użycie technologi motion-capture pozwoli na zaawansowaną animację postaci wewnątrz gry.

:arrow: Jeżeli chodzi o pierwszy projekt który zostanie wydany a mianowicie Night Club Manager: Violet Vibe. 10 etapów prac (milestone) za które w sumie zapłacone zostanie 516 tys zł.
Wykonawcy przysługiwać będzie dodatkowe wynagrodzenie w wysokości 10% zysku netto ze sprzedaży gry (zysk netto to kwota pomniejszona o koszty produkcji - 516k)
Głównym założeniem gry jest możliwość realostycznego prowadzenia stripclubu oraz przeprowadzenie gracza przez wszystkie etapy takiego przedsięwzięcia, od bardzo skromnych początków po luksusowe wnętrza, modele tancerek, dekoracje i przedmioty kosmetyczne.
Realizm gry wzbogacony będzie przez warstwę sim/tycoon. Gracz sam będzie mógł układać menu klubu, dobierać tancerki, szkolić je, wybierać dekoracje, rozbudowywać lokal, wynajmować ochroniarzy i ustawiać im kryteriia selekcji gości.
Użycie zaawansowanej technologii motion-capture i doświadczenia Flint w tworzeniu hiperrealistycznych modeli postaci pozwoli na postawienie na walory estetyczne rozgrywki. Warto podkreślić tutaj, że Flint Tech zostało Gepardem Biznesu i Światową Firmą Worldwide Company 2021.
Według harmonogramu ruszają prace nad 6 z 10 etapem prac który zostanie ukończony do 30.09.2021. Ostatni zaś 10 kamień milowy oddany ma być w terminie 31.01.2022.

:arrow: Kolejna z gier to Asteroid Impact Survival Simulator: Budujemy schron, zdobywamy żywność, polujemy aby przetrwać, mamy na to 30 dni. Szersze informacje na temat projektu zostaną udzielone po planie połączenia.
Trailer dostępny na steam. Tematyka jaką porusza gra odnosiła już sukcesy, przykładowo Mr.Prepper w 72h po premierze sprzedaż 61 tys. sztuk. Koszty produkcji I marketingu zwróciły się w 12h. Jest to jeden z hitów grupy PlayWay.
Ta produkcja wygląda w mojej opinii zdecydowanie bardziej atrakcyjnie, proponuję zobaczyć trailery aby porównać.

Pierwsza premiera już w 1q 2022. Jak Wasze odczucia co do spółki?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: czaszek, TwojąMamę i 44 gości