......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

luźne dyskusje inwestorów
Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 21 paź 2021 16:48

Żyć nie umierać...26 miejsce w Rankingu a zarobki lepsze niż w nie jednym kraju... :shock:


Pedro Tiba: „W Portugalii poza top4 piłkarz zarabia 3-4 tys euro, a w Polsce nikt nie ma mniej niż 15 tys”. Sekret mody na Portugalczyków w ESA nie jest skomplikowany. Tutaj mają sielankę. Poziom jest niski, a popyt nie gaśnie.

https://transfery.info/ekstra/felietony ... any/156461
Tiba i paru innych to jednak pewien poziom trzymaja !

:mrgreen:
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

REKLAMA


Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Kapsel100 » 21 paź 2021 18:32

Mateusz Kasa przybywa

"Niespodziewany zwrot akcji ws. Matty'ego Casha! Już w listopadzie może zagrać w kadrze

https://www.meczyki.pl/newsy/niespodzie ... e/175765-n

:mrgreen:
John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

Kapsel100
Chorąży sztabowy
Posty: 6893
Rejestracja: 01 mar 2014 16:10

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Kapsel100 » 21 paź 2021 18:34

Żyć nie umierać...26 miejsce w Rankingu a zarobki lepsze niż w nie jednym kraju... :shock:


Pedro Tiba: „W Portugalii poza top4 piłkarz zarabia 3-4 tys euro, a w Polsce nikt nie ma mniej niż 15 tys”. Sekret mody na Portugalczyków w ESA nie jest skomplikowany. Tutaj mają sielankę. Poziom jest niski, a popyt nie gaśnie.

https://transfery.info/ekstra/felietony ... any/156461
W Portugali bieda, w czasach Vasco da Gama to była potęga.

:mrgreen:
John McCain: "Rosja to mafijna stacja benzynowa udająca państwo"

Obrazek

Szczupak_Gieldowy
Chorąży sztabowy
Posty: 5746
Rejestracja: 22 sie 2015 22:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Szczupak_Gieldowy » 21 paź 2021 21:59

Żyć nie umierać...26 miejsce w Rankingu a zarobki lepsze niż w nie jednym kraju... :shock:


Pedro Tiba: „W Portugalii poza top4 piłkarz zarabia 3-4 tys euro, a w Polsce nikt nie ma mniej niż 15 tys”. Sekret mody na Portugalczyków w ESA nie jest skomplikowany. Tutaj mają sielankę. Poziom jest niski, a popyt nie gaśnie.

https://transfery.info/ekstra/felietony ... any/156461
W Portugali bieda, w czasach Vasco da Gama to była potęga.

:mrgreen:
Hiszpania, Portugalia i Polska były w XVI i pierwszej połowie XVII wieku potęgami

I wszyscy byli przekonani, ze to tak będzie trwało

A teraz to jednak jakby druga liga Europy, że o swiecie nie wspomne
Szacun wszystkim normalnym

Na pohybel nikczemnikom !

eryk7
Kapitan
Posty: 43022
Rejestracja: 06 cze 2006 12:36
Lokalizacja: Galicja,piękne strony!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: eryk7 » 21 paź 2021 22:34

KTOŚ WIE GDZIE MOŻNA TEN MECZ OBEJRZEĆ :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll:
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą.
Nie doradzam,mam swoje zdanie.
Kontrowersje są porównaniem ludzkich umysłów.
Nigdy nie wiesz co przyniesie los.
Polityka to syf !

3plus
Kapitan
Posty: 42128
Rejestracja: 09 kwie 2006 21:50

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: 3plus » 22 paź 2021 08:20

Legia w nieprawdopodobny sposób skarcona przez Napoli...Słupek i za chwilę 1-0...idealna sytuacja sam na sam i za parę sekund 2-0...Trzeciej to już nie widziałem... :shock:

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11793
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 22 paź 2021 09:10

Ciekawe ile jutro Napoli tej .sz..m.a.ci.e w.p..ie.r.d.o.li obstawiam 3.0 najmniejszy wymiar kary
Sprawdziło się 100 %uhaha

Uparciuch7
Chorąży sztabowy
Posty: 5650
Rejestracja: 31 mar 2009 22:36

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Uparciuch7 » 22 paź 2021 09:45

Nie ma się co cieszyć z przegranych POLSKICH drużyn w europejskich pucharach.

Lokalne sympatie czy antypatie są mniej ważne !

Martyr
Kapitan
Posty: 43775
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 22 paź 2021 12:06

Nie ma się co cieszyć z przegranych POLSKICH drużyn w europejskich pucharach.

Lokalne sympatie czy antypatie są mniej ważne !
Tej żydowskiej antyPolskiej kvrwie nie przetlumaczysz.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11793
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 22 paź 2021 17:45

Nie ma się co cieszyć z przegranych POLSKICH drużyn w europejskich pucharach.

Lokalne sympatie czy antypatie są mniej ważne !
To w Polsce legi nie nawidze ale już we Włoszech mam lubiec tak,? Buhaha

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11793
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 22 paź 2021 17:49

Nie ma się co cieszyć z przegranych POLSKICH drużyn w europejskich pucharach.

Lokalne sympatie czy antypatie są mniej ważne !
Tej żydowskiej antyPolskiej kvrwie nie przetlumaczysz.
Napisz coś jaki to wspaniały klub ta legia jakie oprawy są wspaniałe a oni potem wychodzą na murawę i pośmiewisko z siebie robią to jak to wygląda wobec kibiców tego klubu.?poza tym to nie moja wina że sobie wybrałeś tak qrewski klub. Zmień orientację na znicza Pruszków tam mniej wstydu.

Martyr
Kapitan
Posty: 43775
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 22 paź 2021 18:34

Nie ma się co cieszyć z przegranych POLSKICH drużyn w europejskich pucharach.

Lokalne sympatie czy antypatie są mniej ważne !
Tej żydowskiej antyPolskiej kvrwie nie przetlumaczysz.
Napisz coś jaki to wspaniały klub ta legia jakie oprawy są wspaniałe a oni potem wychodzą na murawę i pośmiewisko z siebie robią to jak to wygląda wobec kibiców tego klubu.?poza tym to nie moja wina że sobie wybrałeś tak qrewski klub. Zmień orientację na znicza Pruszków tam mniej wstydu.
I ty mówisz coś o wstydzie??????
0-9 w pucharach z Eintrachtem.
Ale to twój yebany żydzewski klubik tego wyczynu dokonał.
A Legia dzielnie się broniła do 75 minuty.
Zresztą potencjałów obydwu drużyn nie ma co porównywać, tym bardziej, że Napoli zagrało w podstawowym składzie.
PS1. Wczoraj taka Roma dostała 6-1 z Bodo, tym co go Legia wyeliminowała w walce o LE, ale co tam, ty po prostu z tej nieprawdopodobnej nienawiści, zupełnie oderwałeś się od realiów futbolu.
W klapkach na oczach kibicujesz szmatławcowi, co gra w II lidze (słownie drugiej), jakby to był jakiś PSG :lol: :lol: :lol: :lol:
Idąc za twoim głupim przykładem, przerzuć się na Włókniarza Pabianice :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
PS2. ty Legii nie nawidzisz, przybiegając tutaj z pianą na pysku pełnym epitetów przy każdym jej niepowodzeniu, jakby to była jakaś życiowa misja, powtarzając przy tym w kółko, jak to Legia nikogo poza Warszawą nie obchodzi (STOP - żydzewiaków jednak obchodzi i to zdecydowanie bardziej jak ich miejscowy wysryw) :lol: :lol: :lol: :lol: , a mnie np. ten twój śmieszny żydzew zupełnie koło uja lata, taka różnica.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11793
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 23 paź 2021 13:19

Ja tym bardziej mam twój parszywy klub w D.. u.pi.e kiedyś kiedyś był mecz widzew legia na którym byłem wypuścili to *** z Warszawy jakieś 1 5-2 tyś. I ci wspaniali kibice najpierw zaczęli rzucać kamieniami ,zebraliśmy te kamienie i odrzucilismy w ich stronę potem zaczęli rzucać wiesz czym legijna gnida ? Ziemniakami nabitymi zyletkami . Ludzie nie wiedzieli w którą stronę iść, wielu pocielo kurtki itd. Ja na szczęście uszedlem bez szwanku. Więc mi nie , p..i.er..d.o.l bo to parszywce i klub i kibice to jak mam takiemu qrestwu kibicować nawet na arenie międzynarodowej? Legia to ***

MACHINEMEN
Podporucznik
Posty: 11793
Rejestracja: 16 lip 2009 22:13
Lokalizacja: RTS-ŁÓDZKI WIDZEWEK -1910, HEYYA BANNANA!!!

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: MACHINEMEN » 23 paź 2021 13:24

Poza tym jak był jeszcze Cwks każdy wiedział że to klub faworyzowany bezasadnie w tv mediach ,wszedzie.. dlatego przez tyle lat legia narobila sobie wrogow w calej polsce i tak trwało długie lata. Teraz jest inaczej trochę bardziej obiektywnie trzeba sobie wykopać na murawie .ale smród i rana zostaje na lata z tym q.restwe. m zwanym legia a tfuuu

Martyr
Kapitan
Posty: 43775
Rejestracja: 16 cze 2007 15:52
Lokalizacja: Ł3

Re: ......PODŁOGOWA KRONIKA SPORTOWA.......!!!!!

Postautor: Martyr » 23 paź 2021 13:25

Nie no, wasze kvrewskie żydzewskie prostactwo to pewnie jak dzieci w przedszkolu grzeczne :lol: :lol: :lol: :lol:
Ja pjerdole, jakiś miekkim cho.ojem jesteś zrobiony czy co, bo jest tak, ze to kibice Legii są źli, a żydzewska banda de.bili nigdy nikomu nic nie zrobiła.....buahahahaha
Lepiej się żydowski pomiocie nie ośmieszaj takimi infantylnymi wywodami :lol: :lol: :lol: :lol:
A co do tego czy was qrwy Legia obchodzi czy nie, to sam sobie przeczysz, non-stop przybiegając z gębą pełną gó.wna i wylewając żale, gdy tylko Legii nie idzie :lol: :lol: :lol: :lol:
Więc skończ pjerdolić te dziecinne smutki, bo prawda wygląda zupełnie na odwrót.
Ja nigdy nie przyleciałem i nie przylecę PIERWSZY wypisywać smuty na żydzew, bo mi po postu ta padlina śmierdzi i koło ptaka lata :!: :!: :!: :!:


Takie to "grzeczne" żydzewskie KVRWY!!!!!!
Poczytaj do czego są zdolni.
Ale ty dalej żydowski śmi.eciu żyj w swojej alternatywnej rzeczywistości.
Nawet Łodzianie się do tych ści.erw nie przyznają :evil:
Rzucili kamieniem w jego głowę. Upadł na ziemię, wtedy trzech go dopadło. Kopali i tłukli pałkami. Nawet kiedy stracił przytomność, a z boku ktoś krzyczał: “Zostawcie, bo go zabijecie!”, nie przestawali. Mimo dwóch operacji 17-letni Roland, kibic piłkarskiego Śląska Wrocław, zmarł po tygodniu w sieradzkim szpitalu.

Polowanie na Śląsk

17 maja już na stadionie w trakcie piłkarskiego meczu Śląska w Bełchatowie rozeszła się plotka, że ktoś poluje na kibiców z Wrocławia. Ich autobus wyjechał z miasta w policyjnym kordonie. Zatrzymali się na parkingu w Walichnowach, by zjeść kolację. Wówczas nie wiedzieli jeszcze, że za nimi prywatnymi samochodami jedzie kilkudziesięciu z Łodzi. Ubrani w czerwone dresy szli w kierunku zaparkowanego autobusu z kamieniami i długimi pałkami, podobno mieli także noże. Walka trwała kilka minut, nim przyjechała policja. Po zabraniu kibicom Śląska Wrocław flag i szalików klubowych napastnicy uciekli.

– Zakatowali mi syna. Byłem ponownie w tym miejscu kilka dni temu, by zapalić znicze. Pamiętam, jak zabrałem go na pierwszy mecz. Od małego jeździł na spotkania piłkarskie. Śląsk Wrocław był jego ukochaną drużyną – mówi ojciec chłopaka.

Po bójce na parkingu do szpitala w Sieradzu trafiło trzech młodych wrocławian. Rolik, bo tak mówią o nim koledzy, był w najcięższym stanie. Przez cały czas leżał podłączony do aparatu podtrzymującego życie.

– Jego mózg obumierał. Z dnia na dzień lekarze dawali mu mniejsze szanse. Traciliśmy syna. Kiedy było już wiadomo, że nie przeżyje, zdecydowaliśmy, że oddamy nerki Rolanda do banku przeszczepów. Mogą uratować komuś życie – powiedział nam jego ojciec.


Walka bez sprzętu

Kiedy Rolik był w szpitalu, koledzy, z którymi chodził na mecze Śląska, zorganizowali zbiórkę krwi. Na stadionie zawisła biała flaga z napisem: “Roland, trzymaj się”. Jego przyjaciele nie tracili nadziei, że zasiądą jeszcze wspólnie w sektorze kibica na stadionie przy ul. Oporowskiej we Wrocławiu. Tydzień po bójce na parkingu Śląsk grał kolejny mecz we Wrocławiu. Przed spotkaniem do kibiców dotarła informacja, że Rolik nie żyje.

– Oby to się nigdy nie powtórzyło! Pamiętajcie! Walka bez sprzętu! – oto komentarze kibiców Śląska, którzy przed meczem wspólnie z piłkarzami uczcili minutą ciszy pamięć zmarłego.

– Zależy mi, aby jego koledzy przyszli na pogrzeb. On tę drużynę kochał. Weźcie szaliki i koszulki klubowe. Pożegnajcie go – ze łzami w oczach zachęcał ojciec Rolanda.

Ustaleniem nazwisk osób, które zjawiły się na parkingu, zajęła się prokuratura w Wieluniu. – Wiemy, że w bójce uczestniczyło ponad sto osób – mówi prokurator Jacek Otola z Prokuratury Rejonowej w Wieluniu. – Kibice z Wrocławia, którzy jechali tym autobusem, nie chcą nic mówić. Jedni twierdzą, że byli pijani i nic nie widzieli, drudzy, że obrażenia, jakich doznali, to efekt bijatyk sprzed kilku dni. Sprawdzamy także, czy ci kibice Śląska brali udział w bójce we Wrocławiu.

– Autobusem jechały dzieci, nastoletni chłopcy. A tamci wyrośnięci jak byczyska. Wyskoczyli na bezbronnych z pałkami, kamieniami i sztachetami – twierdzi ojciec.
Czytaj dalej:
https://www.tygodnikprzeglad.pl/smierc- ... wy-szalik/

https://sport.onet.pl/pilka-nozna/pucha ... em/33xqne2

Mocne kvrwy w grupie i przeciw dzieciom, ale jak po drugiej stronie stanie również mocna grupa, taka np. z kiboli Legii jak piszesz, to beczycie jak dzieci, beczycie jak ty żydowski śm.ieciu.

Jeszcze jeden wymowny komentarz:

Gość: ŁKS Łódź TRagedia IP: 80.48.116.* 26.05.03, 22:04
Jak takie by.dło w ogóle może istnieć, ale oni nie byli z Łodzi, oni
byli z Widzewa. Nie ma takich Łodzian.
Obrazek My ludzkie by.dło, ludzki gnój, z suteren i poddaszy, my chcemy herb mieć swój, na zgubę wrogom naszym.
https://www.youtube.com/watch?v=PbWtu5Sa_NE


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości