AMICA [AMC]

wszystko na temat spółek publicznych
RPP

AMICA [AMC]

Postautor: RPP » 23 cze 2005 17:15

dobre info, ładny obrocik do wybicia....
Ostatnio zmieniony 24 lis 2005 19:03 przez RPP, łącznie zmieniany 1 raz.

snoop
Sierżant sztabowy

Odp:AMICA

Postautor: snoop » 23 cze 2005 17:57

Na razie zero wybicia. wybicie to close powyżej 31,7-8. potem będzie się działo dopiero.
no ale widać sentyment inwestorów nie taki jak do biotonu. ciężko idzie.
cierpliwość wskazana

karol00
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: karol00 » 24 cze 2005 00:47

amiką kierują specyficzni gracze (kursem) i nie mam tu na myśli jakiegoś sternika, poprostu tak już jest że nie lubi rosnąć, ani spadać więcej niż 3% dziennie (nawed po takim infie), ale jak już wejdzie w tręd to na długo.

pawel456
Plutonowy

Postautor: pawel456 » 11 paź 2005 14:42

Dzisiaj trochę odbija, ale niewiele.
Informacje są dosyć niepokojące. Z drugiej strony, spółka jest nieprzyzwoicie tania. Warto chyba poczekać na wyniki, to wiele rozstrzygnie.
Trochę dziwi mnie to załamanie na rynku AGD....
Spodziewacie się dalszego spadku?

Rysiu
Podporucznik

Postautor: Rysiu » 11 paź 2005 14:49

Dzisiaj trochę odbija, ale niewiele.
Informacje są dosyć niepokojące. Z drugiej strony, spółka jest nieprzyzwoicie tania. Warto chyba poczekać na wyniki, to wiele rozstrzygnie.
Trochę dziwi mnie to załamanie na rynku AGD....
Spodziewacie się dalszego spadku?
Czemu ma dziwic załamanie na rynku?Jak rosnie konkurencja to kazdy chce sprzedac.rosnie podaz to cena spada ,a zatem i zyski.do tego mocne EURO robi swoje.Syf to syf!Jak firma nie przynosi zyskow to po co ja trzymac?
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

pawel456
Plutonowy

Postautor: pawel456 » 11 paź 2005 14:59

Moje zdziwienie dotyczyło całego rynku AGD w Polsce, a nie samej Amiki.

Rysiu
Podporucznik

Postautor: Rysiu » 11 paź 2005 15:03

Moje zdziwienie dotyczyło całego rynku AGD w Polsce, a nie samej Amiki.
Załamania na rynku nie ma!Produkcja znaczaco wzrosła.Nowe inwestycje Indesita,Whirpoola,Elektroluxa.Problem jest bo ceny spadaja gdyz jest duza PODAZ!Dodatkowo glupie ludzie kupowaly przed wejsciem do Unii bo myslaly glupki ,ze drozej bedzie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Jak sie nakupily to musi byc troche przestoju teraz
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie, a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra, która polega na tym, żeby znaleźć głupszego od siebie, któremu akcje wciśnie się drożej niż się samemu kupiło

loram
Starszy chorąży

Postautor: loram » 11 paź 2005 15:05

rysiek, wyciagasz stare watki zeby uzyc swojego ulobionego sformulowania "SYF"?? :lol:

Rysiu
Podporucznik

Postautor: Rysiu » 11 paź 2005 15:07

rysiek, wyciagasz stare watki zeby uzyc swojego ulobionego sformulowania "SYF"?? :lol:
Chyba przyznasz ,ze okazja wczorajszej ZWAŁy nie była do pogardzenia!Trzeba było ten wspaniały fakt odnotowac w annałach tego zaszczytnego FORUM!
A poza tym jaki to stary watek?Amika cały czas jest na gieldzie.moze jest tylko niezauwazona!Powinienes dac mi gwiazdke ,ze zwrocilem Twa uwage na balona z ktorego zeszlo powietrze!
Ostatnio zmieniony 11 paź 2005 15:09 przez Rysiu, łącznie zmieniany 1 raz.

RPP

Postautor: RPP » 11 paź 2005 15:21

masz rysiu 5 bo jak widze to post autorstwa......... :mrgreen:

Rysiu
Podporucznik

Postautor: Rysiu » 11 paź 2005 15:24

masz rysiu 5 bo jak widze to post autorstwa......... :mrgreen:
Dzieki! :D
co masz na mysli o autorstwie? :shock:

RPP

Postautor: RPP » 11 paź 2005 15:31

że to ja widnieje jako autor tego wątku :lol: :lol: :lol:

Rysiu
Podporucznik

Postautor: Rysiu » 11 paź 2005 15:36

że to ja widnieje jako autor tego wątku :lol: :lol: :lol:
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bo juz zachodziłem w głowe ło co Ci chodzi? :lol:
Ostatnio zmieniony 11 paź 2005 15:36 przez Rysiu, łącznie zmieniany 1 raz.

Rysiu
Podporucznik

Postautor: Rysiu » 12 paź 2005 14:17

Zwały ciąg dalszy.Prawdziwy wodospad! :lol:

Obrazek

thorgall
Starszy chorąży

AMICA

Postautor: thorgall » 12 paź 2005 14:29

Amica, spadaz kilku powodow
1.spadku sprzedazy AGD,
2.rosnie nowy konkurent w postaci fabryki LG gdzie maja produkowac lodowki, do tej pory lodowki AMICA byly popularne
3.mierna jakość urządzeń AMICA, piekarniki awaryjne lodowki rdzewialy, zmywarki klasy z DDD i gorszej, awaryjne,
4. (chyba najwazniejszy) posypal sie najwiekszy odbiorca AMICA siec sklepow MARS, a dlaczego? otóż waścicielami MARS'a są krezusi odchodzącej władzy SLD, coż kontrakty im się pokończyły :), mają jeszcze sieć sklepów detalicznych miernego wygladu, z beznajdziejną sprzedażą, niską jakością usług, słabo wykwalifikowanej kadry. MARS ma ogromne zobowiązania krótkoterminowe i długoterminowe. Mają blokady dostaw.

Takze spadki? To dopiero poczatek.
Thorgal. Upór, z jakim przeciwstawia się ludziom nieufnym wobec jego inności, zaowocuje później w sile charakteru, pozwalającej dokonać niemożliwego...
Zapraszam na Kulturalne forum dotyczące GPW www.VIF.pl Analizy, Rekomendacje...

Wróć do „Akcje”