NEMEX [NMX] cz.1 *New Connect*

wszystko na temat spółek publicznych
sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

NEMEX [NMX] cz.1 *New Connect*

Postautor: sephir » 13 sty 2011 00:04

Raport EBI
typ raportu Raport bieżący
numer 2/2011
data dodania 2011-01-12 22:38:36
spółka NEMEX Spółka Akcyjna
Złożenie wniosku o wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect
Zarząd NEMEX S.A. informuje, że w dniu 12 stycznia 2011 roku został złożony do Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. wniosek o wprowadzenie do obrotu na rynku NewConnect następujących instrumentów finansowych Emitenta:

1) 5.300.000 akcji zwykłych na okaziciela serii A, o wartości nominalnej 0,10 zł każda, o łącznej wartości nominalnej 530.000,00 zł;

2) 1.015.000 akcji zwykłych na okaziciela serii B, o wartości nominalnej 0,10 zł każda, o łącznej wartości nominalnej 101.500,00 zł

Podstawa prawna: §3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

* Grzegorz Pilich - Prezes Zarządu
Ostatnio zmieniony 28 sty 2011 19:00 przez sephir, łącznie zmieniany 1 raz.
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***


Anankofan4
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 paź 2006 14:06

Postautor: Anankofan4 » 13 sty 2011 07:58

Sephir przyjacielu opanuj podaż wynalzaków bo dojdzie do dramatu na NC :lol:

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 13 sty 2011 08:24

To nie Ja to Oni... :lol:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

Gregor_277087
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2814
Rejestracja: 17 gru 2009 11:49

Postautor: Gregor_277087 » 13 sty 2011 08:28

ze strony spółkiO grupie


Podstawową działalnością NEMEX SA jest tworzenie oraz obsługa internetowych systemów sprzedaży. Poprzez internet spółka dociera do Klientów końcowych (B2C) oraz do Klientów biznesowych (B2B). Dostawy do odbiorców realizowane są na terenie całego kraju poprzez współpracujące firmy kurierskie oraz transportem własnym na terenie m. St. Warszawy. Pozwala to maksymalnie skrócić czas dostawy, w części przypadków czas ten liczony jest w godzinach od momentu złożenia zamówienia. Poprzez branżowe, specjalistyczne serwisy Internetowe spółka dociera do firm oraz osób prywatnych z ofertą skierowaną do konkretnych grup.

Projekty aktualnie prowadzone przez spółkę znajdują się w dziale "nasze projekty"

*

Nasze projekty

Zapraszamy do zapoznania się z projektami prowadzonymi przez spółkę. Z lewej strony znajdą Państwo listę przedsięwzięć aktualnie nadzorowanych przez NEMEX SA

W chwili obecnej koncentrujemy się na budowie i rozwoju serwisu dla alergików - www.alergia.med.pl. Sklep posiada kompleksową ofertę dla alergików. Rozwójbiznesu oraz propagowanie zdrowego trybu życia to podstawowe cele serwisu, z którego na obecną chwilę korzysta ponad 7.000 osób generując ok 70.000 odsłon serwisu miesięcznie.

Drugim serwisem internetowym prowadzonym przez spółkę jest internetowa platforma handlu opakowaniami - www.tanietorby.com. W chwili obecnej trwają prace modernizujące serwis. Spółka planuje jego uruchomienie w pierwszej połowie 2011 roku.


ALERGIA.MED.PL


Specjalistyczny Sklep Alergika to oferta asortymentowa skupiająca w jednym miejscu szeroki wybór produktów skierowanych do ludzi dotkniętych problemem alergii oraz dla rodzin alergików (np. rodziców dzieci alergicznych).

Internetowy e-market obejmuje towar pozwalający na utrzymanie zdrowia alergika oraz higieny w domu alergika, wyłączając leki OTC/leki receptowe. Asortyment został poszerzony również o produkty wpisujące się w nurt ekologiczny – poszerzając tym samym grono kupujących (zwolenników eco zakupów). Dzięki różnorodności oraz dostępności wielu artykułów, Klientem sklepu może być więc każda osoba (nie koniecznie alergik) poszukująca zdrowych i bezpiecznych produktów dla siebie i swoich bliskich.

Przewagą „alergia.med.pl” jest przede wszystkim jej skonsolidowana oferta. Na rynku e-commerce, wyróżniamy wiele wyspecjalizowanych w danych artykułach sklepów i tak: są sklepy z pościelą, sklepy z artykułami agd czy eco drogerie. „Alergia.med.pl” to sklep alergika skupiający wiele branż po trosze z wyselekcjonowanym specjalistycznym towarem dla tej grupy docelowej.

Asortyment jest podzielony na główne kategorie:

* pościel i pokrowce antyalergiczne
* ubrania i bielizna
* kosmetyki ( w tym pielęgnacyjne, kolorowe, farby do włosów, pasty do zębów)
* sprzęt do inhalacji ( inhalatory, części)
* chemia gospodarcza (pranie, zmywanie, sprzątanie)
* AGD (odkurzacze, oczyszczacze,nawilżacze, ozonatory)
* artykuły bez lateksowe
* apteka domowa ( zioła i suplementy)
* książki i poradniki
* artykuły dla dzieci ( aspiratory namioty inhalacyjne, pieluchy)

oraz pomysł na prezent, gdzie umieszczone są pozostałe nigdzie indziej nie zkwalifikowane produkty jak sztućce bez niklu, eco przytulanki, artykuły dekoracyjne, ręczniki i inne)W najbliższej przyszłości dołączona zostanie kategoria produktów bezglutenowych (pół produkty, mleka w proszku).

Sklep posiada rekomendacje od Honorowego Krajowego Konsultanta ds Alergologii w Polsce a jednocześnie Prezesa Warszawskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Zwalaczania Chorób Alergicznych Profesora Edwarda Zawiszy, który jest jednocześnie mentorem sklepu i doradcą. Sklep wspierają/reklamują również m. in. Międzyleski Szpital Specjalistyczny, Centrum Alergologii Profesora Buczyłko oraz prywatne ośrodki alergologiczne i gabinety lekarskie.

Wszystkie współpracujące ośrodki są wymienione w serwie, a liczba ich stale rośnie.

Asortyment sklepu poszerza się w szybkim tempie, a co za tym idzie dynamicznie zwiększa się liczba robiących w nim zakupy Klientów.

Misją sklepu jest nieustanna pomoc w polepszaniu życia alergika, krzewienie idei zwalczania objawów chorób alergicznych i oraz promowanie zdrowego trybu życia w nurcie ekologicznym.

Zapraszamy na www.alergia.med.pl


TANIETORBY.COM

Serwis „tanie torby” wpisuje się w szeroki rynek opakowań dla handlu i usług w Polsce. Istnieje sporo firm poligraficznych, drukarni i producentów toreb i opakowań, posiadających w swoim asortymencie wiele rodzajów produkowanych przez siebie reklamówek w rozmaitych rozmiarach, formach i nakładach. Tu właśnie swoje miejsce odnajduje serwis internetowy www.tanietorby.com, działając jako e-sklep z elementami wyszukiwarki i porównywarki cen.

Tanie torby to zebrana w jednym miejscu oferta najlepszych wyrobów producentów opakowań na zasadach dostępności „kup teraz”. Jedna platforma dająca możliwość wyboru, porównania i zakupu najbardziej dopasowanej dla Klienta oferty toreb papierowych, foliowych, kartonów oraz wyrobów tekstylnych w rozmaitych formach, kolorach i nakładach. Market „tanie torby” posiada rozbudowaną ofertę dla segmentu małego i średniego handlu i usług (tzw. oferta niskobudżetowa, która jest trudno dostępna u wiodących producentów toreb lub po prostu droga dla pojedynczego Klienta) oraz część na zamówienia wysokonakładowe dla większych przedsiębiorstw i koncernów.

Klient sklepu ma również możliwość wysłania zapytania ofertowego o interesujący go produkt za pośrednictwem naszego serwisu, który to automatycznie zbierze i porówna oferty i ceny dostępne u poszczególnych kontrahentów oraz przygotuje zestawienie w odpowiedzi Klientowi. Ten, po analizie wyceny, wybierając satysfakcjonujące rozwiązanie, może złożyć zamówienie po wybranej cenie i na ustalonych wcześniej warunkach dostawy.

Anankofan4
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 paź 2006 14:06

Postautor: Anankofan4 » 13 sty 2011 08:30

To nie Ja to Oni... :lol:
fakt "ICH" jest pełno przez to ani MY ani WY nie mozecie się skupić na konkretnych projektach , gdyż "ONI" rynek rozwadniają okrutnie :lol:

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 13 sty 2011 08:33

powinni go wprowadzić na NC... :wink:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

Gregor_277087
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2814
Rejestracja: 17 gru 2009 11:49

Postautor: Gregor_277087 » 13 sty 2011 08:34

To nie Ja to Oni... :lol:
fakt "ICH" jest pełno przez to ani MY ani WY nie mozecie się skupić na konkretnych projektach , gdyż "ONI" rynek rozwadniają okrutnie :lol:
Wiadomo ile akcji będzie w obrocie :?: jaka cena emisyjna
:?:

Pewnie WY już macie a MY dopiero kupimy :D

Gregor_277087
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2814
Rejestracja: 17 gru 2009 11:49

Postautor: Gregor_277087 » 13 sty 2011 08:36

Rejestracja w KDPW

po rozpatrzeniu wniosku NEMEX SA postanowił:

* przyznać spółce NEMEX SA status uczestnika Krajowego Depozytu Papierów Wartościowych w typie EMITENT;
* zarejestrować w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych 6.315.000 (sześć milionów trzysta piętnaście tysięcy) akcji zwykłych na okaziciela spółki NEMEX S.A. o wartości nominalnej 0,10 zł (dziesięć groszy) każda, z czego 5.300.000 (pięć milionów trzysta tysięcy) akcji serii A i 1.015.000 (jeden milion piętnaście tysięcy) akcji serii B, oraz oznaczyć je kodem PLNEMEX00010, pod warunkiem wprowadzenia tych akcji do alternatywnego systemu obrotu, z zastrzeżeniem ust. 2 i 3.

Zarejestrowanie akcji zwykłych, na okaziciela serii A i B spółki NEMEX S.A. w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych nastąpi w terminie trzech dni od dnia złożenia przez spółkę NEMEX SA w Krajowym Depozycie dokumentów potwierdzających wprowadzenie tych akcji do alternatywnego systemu obrotu.

W przypadku podjęcia przez spółkę organizującą alternatywny system obrotu decyzji o wyznaczeniu pierwszego dnia notowania w tym systemie nie wszystkich akcji, o których mowa w ust. 1. pkt. 2, zarejestrowanie pod kodem PLNEMEX00010 akcji, co do których nie została podjęta decyzja o wyznaczeniu pierwszego dnia notowania w tym systemie, nastąpi pod warunkiem podjęcia tej decyzji, nie wcześniej jednak niż w dniu wskazanym w decyzji spółki organizującej ten system, jako dzień pierwszego notowania tych akcji w tym systemie.

Anankofan4
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 paź 2006 14:06

Postautor: Anankofan4 » 13 sty 2011 08:37

a skąd ONI mają monopol dopiero MY od nich bierzmy żebyście WY potem od nas odkupili :lol:

Gregor_277087
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2814
Rejestracja: 17 gru 2009 11:49

Postautor: Gregor_277087 » 13 sty 2011 08:39

a skąd ONI mają monopol dopiero MY od nich bierzmy żebyście WY potem od nas odkupili :lol:
Nie pitol tylko siorb perełkę :lol: :lol: :lol:

sephir
Podporucznik
Posty: 10099
Rejestracja: 04 mar 2007 01:57
Lokalizacja: K*TOWI*E
Kontakt:

Postautor: sephir » 13 sty 2011 09:08

:lol: :lol:
Ww. tekst nie stanowi "rekomendacji" w rozumieniu przepisów Rozp. MF z dn. 19.10.05 r.
Obrazek
***

Anankofan4
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 paź 2006 14:06

Postautor: Anankofan4 » 13 sty 2011 09:12

a skąd ONI mają monopol dopiero MY od nich bierzmy żebyście WY potem od nas odkupili :lol:
Nie pitol tylko siorb perełkę :lol: :lol: :lol:
nie pchaj się napisałem Ci jak wygląda łańcuch pokarmowy czekaj spokojnie , a dostaniesz :lol:

LAPI02
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9452
Rejestracja: 23 maja 2010 17:48

Postautor: LAPI02 » 13 sty 2011 09:16

a skąd ONI mają monopol dopiero MY od nich bierzmy żebyście WY potem od nas odkupili :lol:
Nie pitol tylko siorb perełkę :lol: :lol: :lol:
nie pchaj się napisałem Ci jak wygląda łańcuch pokarmowy czekaj spokojnie , a dostaniesz :lol:
a kiedy ten smiec debiutuje bom nie w temacie :lol:

Gregor_277087
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2814
Rejestracja: 17 gru 2009 11:49

Postautor: Gregor_277087 » 13 sty 2011 09:19

a skąd ONI mają monopol dopiero MY od nich bierzmy żebyście WY potem od nas odkupili :lol:
Nie pitol tylko siorb perełkę :lol: :lol: :lol:
nie pchaj się napisałem Ci jak wygląda łańcuch pokarmowy czekaj spokojnie , a dostaniesz :lol:
Zaraz przyjdą do nas Ci co wczoraj kupili KGHM licząc że dzisiaj będzie 200zeta.

I jak zaczną siorbać perełkę to uj strzeli twój łańcuch pokarmowy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Anankofan4
Podporucznik
Posty: 12742
Rejestracja: 23 paź 2006 14:06

Postautor: Anankofan4 » 13 sty 2011 09:19

a skąd ONI mają monopol dopiero MY od nich bierzmy żebyście WY potem od nas odkupili :lol:
Nie pitol tylko siorb perełkę :lol: :lol: :lol:
nie pchaj się napisałem Ci jak wygląda łańcuch pokarmowy czekaj spokojnie , a dostaniesz :lol:
a kiedy ten smiec debiutuje bom nie w temacie :lol:
nie mam pojęcia Sephir zasypałrynek ścierwem tak ,że juz nie wiem co kiedy czy jeszcze nie , a moze juz po :lol:


Wróć do „Akcje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: CFD i 2 gości