TAURON [TPE] księga VI

wszystko na temat spółek publicznych
jarek111
Chorąży sztabowy

Re: TAURON [TPE] księga VI

Postautor: jarek111 » 15 wrz 2018 12:47

oj dryniol dryniol ja naprawde do ciebie nic nie mam tak jak do tej calej energetyki ale tak jak juz pisalem jak bedzie bessa na rynkach globalnych to i energetyka zapikuje z cala reszta spolek .wtedy zobaczysz 1 zeta na tauronie a nawet mniej i co i nic .pozdr

ps na gieldzie nie jestem by kolekcjonowac papier ale by na nim zarabiac a ze cos jest tanie nie oznacza ze nie moze byc tansze i w druga strone 8)

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

dryniol
Chorąży sztabowy

Postautor: dryniol » 16 wrz 2018 22:32

oj dryniol dryniol ja naprawde do ciebie nic nie mam tak jak do tej calej energetyki ale tak jak juz pisalem jak bedzie bessa na rynkach globalnych to i energetyka zapikuje z cala reszta spolek .wtedy zobaczysz 1 zeta na tauronie a nawet mniej i co i nic .pozdr

ps na gieldzie nie jestem by kolekcjonowac papier ale by na nim zarabiac a ze cos jest tanie nie oznacza ze nie moze byc tansze i w druga strone 8)

.

Nie strasz tutaj bessą, bo troszkę za późno na straszenie bessą na energetyce. Trzeba było straszyć w 2014 roku, a nie teraz;
https://stooq.pl/q/?s=wig_energ&c=5y&t=l&a=lg&b=0
...ale pewnie w 2014 roku fascynowałeś się energetyką i pisałeś o hossie, tak jak teraz na "gierkach" :roll:
Ciekawe co napiszesz tutaj za kilka lat, jak "gierki" będą z 60-80% tańsze od szczytów z tego roku, a energetyka o kilkaset % droższa od tegorocznych dołków :?: :roll: Pewnie się tu już nie pokażesz, tak jak ci na na wątku Amiki przy 3,5 zł, którzy też próbowali mi wyjaśniać, że na Amice jest trend spadkowy, a oni na giełdzie zarabiają i nie kolekcjonują tanich akcji :lol: :roll:

ps, ja na giełdzie jestem właśnie po to, by kolekcjonować tanie i dobre fundamentalnie spółki, i w przyszłości na nich sporo zarobić. Rozumiem, że Ty zawsze zarabiasz na każdym papierze od momentu jak tylko go kupisz :?: :roll: Tak przynajmniej wynika z Twojego pisania :roll: Ile kosztują korepetycje u Ciebie mistrzu giełdy :?: :roll:

leeloo
Starszy chorąży

Postautor: leeloo » 17 wrz 2018 09:18

Na dłużej cena jest wyjątkowo wyśmienita :mrgreen:

leeloo
Starszy chorąży

Postautor: leeloo » 17 wrz 2018 11:16

1.50 -1.70 jak kto chcecdochodowa lokatę super cena

BRATEK
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: BRATEK » 17 wrz 2018 15:18

Na dłużej cena jest wyjątkowo wyśmienita :mrgreen:
nasza energetyka to trup,
wymaga ogromnego dofinansowania i ogromnych nakładów :mrgreen: :mrgreen:
Kaczyński robi z Polski wysyPISko śmieci !

leeloo
Starszy chorąży

Postautor: leeloo » 17 wrz 2018 19:30

I nie będzie prądu hahahah :mrgreen:

pandorinium
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: pandorinium » 17 wrz 2018 20:34

I nie będzie prądu hahahah :mrgreen:
kiedyś może nie być. :P Ale to czy jest prąd, i ile, i w jakiej cenie nie ma znaczenia w publicznej spółce. Może nie być nigdy złamanego zysku, a tylko to się liczy.

Trader
Chorąży sztabowy

Postautor: Trader » 17 wrz 2018 20:51

Energetyki już dużo nie zwalą. Jak chcą położyć Wig20 to Orlen, Lotos, PKOBP i KGHM czekają.

Trader
Chorąży sztabowy

Postautor: Trader » 18 wrz 2018 09:53

Tauron zakupiony z rana 8)

Trader
Chorąży sztabowy

Postautor: Trader » 18 wrz 2018 09:55

Na emeryturę za 30 pare lat będzie jak znalazł :lol:

H.A.N.Z.O
Starszy chorąży

Postautor: H.A.N.Z.O » 18 wrz 2018 10:03

.
nie bedzie zadnej bessy w usa
co najwyzej ostrzejsza korekta
za duzo czeka na ta besse
czekaja na spadki jak kania na deszcz

bessa przyjdzie jak wszyscy zapomna o ryzykach
na razie w usa jest typowa wspinaczka po scianie strachu z rekordowymi pozycjami short-seller kotrych niedlugo bedzie wycinac z krotkich pozycji :lol:

glowacki4
Starszy chorąży

Postautor: glowacki4 » 18 wrz 2018 20:20

No ty akurat masz dużo do powiedzenia co też będzie działo sie w Stanach, lol.

A tak poważnie, to jeszcze z 10 groszy i chyba można próbować gry pod spekulacyjne odbicie.
Krótkotrwałe odbicie.

leeloo
Starszy chorąży

Postautor: leeloo » 19 wrz 2018 11:38

No tak 1.50 Może być ale ta cena tez fajna
Tylko gra poki co kontrakty s-lub k plus akcje czasem....
Czujność
A na dłużej to pakować ile sie da jak ktoś chce lokatę :mrgreen: dobra napewno.lepsza niż bank :mrgreen:

Inwestor2010
Podporucznik

Postautor: Inwestor2010 » 19 wrz 2018 11:48

.

Nie strasz tutaj bessą, bo troszkę za późno na straszenie bessą na energetyce. Trzeba było straszyć w 2014 roku, a nie teraz;
https://stooq.pl/q/?s=wig_energ&c=5y&t=l&a=lg&b=0
...ale pewnie w 2014 roku fascynowałeś się energetyką i pisałeś o hossie, tak jak teraz na "gierkach" :roll:
Ciekawe co napiszesz tutaj za kilka lat, jak "gierki" będą z 60-80% tańsze od szczytów z tego roku, a energetyka o kilkaset % droższa od tegorocznych dołków :?: :roll: Pewnie się tu już nie pokażesz, tak jak ci na na wątku Amiki przy 3,5 zł, którzy też próbowali mi wyjaśniać, że na Amice jest trend spadkowy, a oni na giełdzie zarabiają i nie kolekcjonują tanich akcji :lol: :roll:

ps, ja na giełdzie jestem właśnie po to, by kolekcjonować tanie i dobre fundamentalnie spółki, i w przyszłości na nich sporo zarobić. Rozumiem, że Ty zawsze zarabiasz na każdym papierze od momentu jak tylko go kupisz :?: :roll: Tak przynajmniej wynika z Twojego pisania :roll: Ile kosztują korepetycje u Ciebie mistrzu giełdy :?: :roll:
W 2014 roku to nikt sie nie spodziewal ze Komorowski przegra wybory z wyciagnietym z rekawa drugorzednym politykiem PIS (bo pierwszy garnitur nie chcial dac sie osmeiszyc), a pozniej ze PiS bedzie mial wiekszosc parlamentarna przez splot wielu korzystnych dla nich okolicznosci (poczawszy od numeru 1 na liscie wyborczej, co wczesniej dalo PSL-owi olbrzymia premie, a Pis krzyczal, a jakos na odwrot przycichl; przez wpadke SLD , ktore maja prawie 8% nie weszlo do parlamentu, bo poprawnie zapisali sie jako koalicja , no i na sam koniec Nowacka dala ciala w ostatniej debacie jak zobaczyla goscia z Razem; no i troche mniejsze, ale zawsze podprogowe procenty Korwina).

bez tego Pis mialby 27% a nie 37% , rzadzilaby koalicja, moze powiekszona o SLD, Tchorzewski nie rozwalalby energetyki, a Unia by troche inaczej patrzyla na kwestie kosztow CO2 itp

Trader
Chorąży sztabowy

Postautor: Trader » 19 wrz 2018 15:33

Może jednak Tauron pozwoli na wcześniejszą emeryturę :lol:

Wróć do „Akcje”