FLY.PL-część II IDZIEMY W GÓRĘ

wszystko na temat spółek publicznych
RageAgainstT_Machine_1426
Podporucznik

Postautor: RageAgainstT_Machine_1426 » 09 paź 2015 11:11

0.19 ukryta sprzedaz!!!!

Zaraz zwala

Baryła
Starszy chorąży

Postautor: Baryła » 09 paź 2015 11:13

0.19 ukryta sprzedaz!!!!

Zaraz zwala
gdybyś miał trochę honoru to byś nie pisał na tym wątku po tym co pisałeś wcześniej

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży

Postautor: .Laptop"_1653637 » 09 paź 2015 11:16

0.19 ukryta sprzedaz!!!!

Zaraz zwala
ale juz dzis pisales ze karmi po 18 i zwala to teraz karmi po 19 :shock: :lol: wez naprawde sie ogarnij bo zyhjesz w matrixe :oops: :lol:
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015 11:18 przez .Laptop"_1653637, łącznie zmieniany 1 raz.

Roger1
Młodszy chorąży

Postautor: Roger1 » 09 paź 2015 11:16

0.19 ukryta sprzedaz!!!!

Zaraz zwala
Dobrze dajesz Ziom:)

Chaos jest potrzebny :lol: :lol:

mroczek888
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: mroczek888 » 09 paź 2015 11:18

Ktoś zajumał akcje :shock:

Gdzie są akcje :lol:

.Laptop"_1653637
Starszy chorąży

Postautor: .Laptop"_1653637 » 09 paź 2015 11:19

no popatrz karmi po 19 a jest 20 cuda buhahaha

mroczek888
Starszy sierżant sztabowy

Postautor: mroczek888 » 09 paź 2015 11:20

No ciekawe antropologicznie i jako przestroga, jednak wciaz : walczcie o wymiane squadow :P na hulahjnogi i... "luzik"! :P
:)
opty... napisales o tym ze ja zapewnialem i do tego sie odnioslem.
Nic takiego nie mialo miejsca.
P.S. Nadal masz tego gniota po 40 ?
Pepesza jak z nami okazjonalnie :wink: to budziet haraszo :lol:

RageAgainstT_Machine_1426
Podporucznik

Postautor: RageAgainstT_Machine_1426 » 09 paź 2015 11:20

[quote=".Laptop""]
0.18 sypia!!!!

Uciekac!!!!!!!!
0.08-0.20 w tydzien a ty znowu zaczyunasz :oops: :cry: :lol:[/quote]

Z 10 na 0.08 w 2 miesiace a Ty nic

areka2
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: areka2 » 09 paź 2015 11:21

[quote=".Laptop""]dobra oddane don king zobaczymy co dalej :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote]

Nie dziwię się jednemu z największych szczekaczy i przygłupów na liście niejakiemu "tw dostawcy", że swoją przygodę z fly zakończył, jak sam napisał, na zysku pozwalającym kupić flaszkę wódki. Żeby zarobić 40-50 złotych, to faktycznie trzeba być królem parkietu.

Nie dziwię się Piotrkowi, że, przynajmniej na razie, pozbył się akcji, bo Piotrek odkąd pamiętam nie może bez listy żyć i większy pieniądz albo by go zmanierował, albo zdecydowanie od forum odsunął. Kilka razy w tym roku minęliśmy się na jakiś śmieciach i jest oczywiste, że jego strategia polega na regularnym zarabianiu stosunkowo niewielkich kwot, co pozwala mu utrzymywać się z giełdy na poziomie lepszym niż ze średniej krajowej.

Nie dziwię się także tym, którzy na giełdzie są od niedawna i nie mają żadnych sukcesów finansowych, a ich największym marzeniem jest kupno telewizora 52 calowego i kina domowego.

10 lat temu takie gadulce jak widzę obecnie były nie do pomyślenia, bo nawet taki idiota jak Zaklinacz potrafił wyciąć parę groszy z elkopa - śmiecia na śmiecie, przy którym ówczesny fon jeszcze należący do częstochowskiej rodziny i atlantis z rozproszonym akcjonariatem, były super wartościowymi spółkami.

Nie było takich gadulców, bo gołodupcem nazywało się wtedy kogoś, kto miał na gpw 100-150 tys. PLN. Przez forum przelatywały miliony złotych, a jedyną osobą, która była w czarnej dupie był niejaki vito, który kreował się na liście na humanistę z Poznania. Ten osobnik na przestrzeni ostatnich 15 lat jak był goły, tak jest goły i umrze goły. Taka skaza psychiczna.

Na giełdzie nie zarabia się większych pieniędzy skacząc z kwiatka na kwiatek, szczególnie na tak trudnym rynku jak NC, pieniądze zarabia się tylko na dwa sposoby:

a) gdy wiemy więcej niż pozostali uczestnicy rynku
b) gdy właściwie określimy sytuację i utrzymamy papier (kontrakty) dłużej niż pozostali uczestnicy rynku.

Innej możliwości nie ma.

Uważam, że śmieciuch fly ma potencjał większy niż pti, ponieważ jest tutaj w obrocie większy pieniądz, a to dlatego, że cała operacja ma tylko i wyłącznie znaczenie spekulacyjne. Udział większego kapitału jest prawie zawsze proporcjonalny do tego do planowanego zysku.

Nie mam żadnych insajdow, ale staram się rozpatrywać sytuację nie tylko na poziomie parkietu. Czy ktoś z was zastanawiał się na przykład, jakie poglądy polityczne ma Patrowicz? Czy wejście do sejmu i senatu określonych ludzi może wpłynąć pozytywnie na jego biznesy?

Już kiedyś napisałem na forum: giełda jest najlepszym sposobem na wynagradzanie ludzi, sponsorowanie rozmaitych działań itd.

Pomyślcie o tym szerzej.

Wg mojej oceny czekają nas poważne wzrosty. Ja nie wiem, czy będzie 3,20 czy 3,80, czy kurs nagle się załamie i pokona próg 9 groszy, bo gdybym to wiedział z pewnością nie pisałbym na liście ani słowa, ale wiem jedno: papier trzyma się zawsze do momentu wyczerpania się trendu, kiedy jego relatywna siła słabnie. I do tego właśnie czasu papier będzie u mnie na rachunku.

Przypomnę, w kategoriach sprzed 10 lat jestem gołodupcem, bo kupiłem śmiecia zaledwie za 91 500 PLN + prowizja, jak na 3 czy 4 dni kapitalizacja jest całkiem niezła, bo przy kursie 20 groszy uległa podwojeniu. Ale wierzcie mi lub nie, wcale mnie to nie zadowala.

Tradycyjnie, nie naganiam, tylko informuję.

Cel na najbliższe dni:

:arrow: 0,36 PLN

po przejściu tego poziomu podam następny.
Kilka zdań o fly.pl: http://bit.do/fly_01
Wykres: http://bit.do/fly_02

brunetos
Chorąży

Postautor: brunetos » 09 paź 2015 11:23

[quote=".Laptop""]dobra oddane don king zobaczymy co dalej :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie dziwię się jednemu z największych szczekaczy i przygłupów na liście niejakiemu "tw dostawcy", że swoją przygodę z fly zakończył, jak sam napisał, na zysku pozwalającym kupić flaszkę wódki. Żeby zarobić 40-50 złotych, to faktycznie trzeba być królem parkietu.

Nie dziwię się Piotrkowi, że, przynajmniej na razie, pozbył się akcji, bo Piotrek odkąd pamiętam nie może bez listy żyć i większy pieniądz albo by go zmanierował, albo zdecydowanie od forum odsunął. Kilka razy w tym roku minęliśmy się na jakiś śmieciach i jest oczywiste, że jego strategia polega na regularnym zarabianiu stosunkowo niewielkich kwot, co pozwala mu utrzymywać się z giełdy na poziomie lepszym niż ze średniej krajowej.1zl 8)

Nie dziwię się także tym, którzy na giełdzie są od niedawna i nie mają żadnych sukcesów finansowych, a ich największym marzeniem jest kupno telewizora 52 calowego i kina domowego.

10 lat temu takie gadulce jak widzę obecnie były nie do pomyślenia, bo nawet taki idiota jak Zaklinacz potrafił wyciąć parę groszy z elkopa - śmiecia na śmiecie, przy którym ówczesny fon jeszcze należący do częstochowskiej rodziny i atlantis z rozproszonym akcjonariatem, były super wartościowymi spółkami.

Nie było takich gadulców, bo gołodupcem nazywało się wtedy kogoś, kto miał na gpw 100-150 tys. PLN. Przez forum przelatywały miliony złotych, a jedyną osobą, która była w czarnej dupie był niejaki vito, który kreował się na liście na humanistę z Poznania. Ten osobnik na przestrzeni ostatnich 15 lat jak był goły, tak jest goły i umrze goły. Taka skaza psychiczna.

Na giełdzie nie zarabia się większych pieniędzy skacząc z kwiatka na kwiatek, szczególnie na tak trudnym rynku jak NC, pieniądze zarabia się tylko na dwa sposoby:

b) gdy właściwie określimy sytuację i utrzymamy papier (kontrakty) dłużej niż pozostali uczestnicy rynku.

Innej możliwości nie ma.

Uważam, że śmieciuch fly ma potencjał większy niż pti, ponieważ jest tutaj w obrocie większy pieniądz, a to dlatego, że cała operacja ma tylko i wyłącznie znaczenie spekulacyjne. Udział większego kapitału jest prawie zawsze proporcjonalny do tego do planowanego zysku.

Nie mam żadnych insajdow, ale staram się rozpatrywać sytuację nie tylko na poziomie parkietu. Czy ktoś z was zastanawiał się na przykład, jakie poglądy polityczne ma Patrowicz? Czy wejście do sejmu i senatu określonych ludzi może wpłynąć pozytywnie na jego biznesy?

Już kiedyś napisałem na forum: giełda jest najlepszym sposobem na wynagradzanie ludzi, sponsorowanie rozmaitych działań itd.

Pomyślcie o tym szerzej.

Wg mojej oceny czekają nas poważne wzrosty. Ja nie wiem, czy będzie 3,20 czy 3,80, czy kurs nagle się załamie i pokona próg 9 groszy, bo gdybym to wiedział z pewnością nie pisałbym na liście ani słowa, ale wiem jedno: papier trzyma się zawsze do momentu wyczerpania się trendu, kiedy jego relatywna siła słabnie. I do tego właśnie czasu papier będzie u mnie na rachunku.

Przypomnę, w kategoriach sprzed 10 lat jestem gołodupcem, bo kupiłem śmiecia zaledwie za 91 500 PLN + prowizja, jak na 3 czy 4 dni kapitalizacja jest całkiem niezła, bo przy kursie 20 groszy uległa podwojeniu. Ale wierzcie mi lub nie, wcale mnie to nie zadowala.

Cel na najbliższe dni:

po przejściu tego poziomu podam następny.[/quote]

Roger1
Młodszy chorąży

Postautor: Roger1 » 09 paź 2015 11:27

[quote=".Laptop""]dobra oddane don king zobaczymy co dalej :lol: :lol: :lol: :lol:

Nie dziwię się Piotrkowi, że, przynajmniej na razie, pozbył się akcji, bo Piotrek odkąd pamiętam nie może bez listy żyć i większy pieniądz albo by go zmanierował, albo zdecydowanie od forum odsunął. Kilka razy w tym roku minęliśmy się na jakiś śmieciach i jest oczywiste, że jego strategia polega na regularnym zarabianiu stosunkowo niewielkich kwot, co pozwala mu utrzymywać się z giełdy na poziomie lepszym niż ze średniej krajowej.

Innej możliwości nie ma.

Pomyślcie o tym szerzej.

Cel na najbliższe dni:

po przejściu tego poziomu podam następny.[/quote]

No to się rozumiemy. Widzimy się na 1pln za kilka - naście sesji :lol:

Pozdrawiam

areka2
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: areka2 » 09 paź 2015 11:27

Acha, na dziś, przewiduję 23-24 grosze.
Kilka zdań o fly.pl: http://bit.do/fly_01
Wykres: http://bit.do/fly_02

Roger1
Młodszy chorąży

Postautor: Roger1 » 09 paź 2015 11:29

Acha, na dziś, przewiduję 23-24 grosze.
DO 12 zawieszą i może puszczą na koniec dnia,....

a nie lepiej niech puszczą w poniedziałek :))))

No prawie co do minuty :)

Miłego weekendu :)

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony 09 paź 2015 12:03 przez Roger1, łącznie zmieniany 1 raz.

daimond
Młodszy chorąży sztabowy

Postautor: daimond » 09 paź 2015 11:29

brać ostatnie akcje na dzisiaj :D

bauc1
Chorąży sztabowy

Postautor: bauc1 » 09 paź 2015 11:29

i gitara 0,21
na liczniku

Wróć do „Akcje”