jaki kredyt?

MC1988
Szeregowy
Kontakt:

jaki kredyt?

Postautor: MC1988 » 18 wrz 2017 09:29

Czy przed wzięciem kredytu byliście u doradcy kredytowego, niezwiązanego z jednym bankiem czy może sami chodziliście po bankach i pytaliście, na jaki kredyt możecie liczyć? Chcemy z mężem wziąć kredyt, ale nie wiemy, jak najlepiej sie do tego zabrać. Czy wizyta u doradcy jest płatna?

marla88
Starszy szeregowy

Re: jaki kredyt?

Postautor: marla88 » 28 paź 2018 20:18

Kredyt to bardzo indywidualna sprawa i warto skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, który zapozna się z Twoją sytuacją i oczekiwaniami, po czym przedstawi kilka najlepszych ofert bankowych. Ja polecam doradców z Habza Finanse https://habzafinanse.com.pl/kredyt-inwe ... lych-firm/
pomogli mi w uzyskaniu kredytu na firmę, ale oczywiście zajmują się również kredytami dla klientów indywidualnych.

InwestorSopot
Sierżant

Postautor: InwestorSopot » 06 lis 2018 13:17

Ja zawsze sam szukam dobrych ofert w sieci. Teraz jest tak wiele porównywarek online i stron, które informują o produktach bankowych, że naprawdę możemy poradzić sobie samodzielnie. Z pomocy doradcy kredytowego skorzystałbym przy kredycie hipotecznym. Kwota tego zobowiązania jest naprawdę wysoka, więc tutaj rada specjalisty może okazać się niezbędna.

marke
Starszy szeregowy

Postautor: marke » 13 lis 2018 23:43

Dokladnie, zawsze korzystajac z internetu mozna znalezc bardzo ciekawe propozycje. Moj znajomy aktualnie jest w poszukiwaniu jakiegos dobrego dostawczaka do firmy .. staram sie mu jakos pomoc szukajc opinii na forach internetowych. Ogolnie bedzie on sluzyl praktycznie 6 dni w tygodniu .. mowa o dlugich trasach miedzymiastami. Dzialalnosci jest w formie dowozenia dobr do klientow dlatego tez nie mozna sobie pozwolic na zadne wieksze awarie. Dobre opinie udalo mi sie znalezc na temat samochodow Renault .. maja takze dosc ciekawa oferte odnosnie leasingu. Waszym zdaniem to bedzie dobry wybor do takiego zastosowania? Prosze o opinie osoby jezdzace tymi samochodami na codzien :) Pozdrawiam

Obrazek

Stonka
Sierżant sztabowy

Postautor: Stonka » 11 gru 2018 10:40

A dotyczy to kredytu na samochód czy leasingu? Bo jak tego drugiego, to chyba nie ten temat :) Jeżeli chodzi o kredyt to na pewno przed jego wzięciem trzeba się dobrze zorientować w ofertach banków.

teresa.oros
Plutonowy

Postautor: teresa.oros » 14 sty 2019 12:41

Hej, spróbuj sprawdzic na https://ic-ekspertfinansowy.pl/dla-firm ... -dla-firm/ . Masz tam dużo ofert skierowanych do firm i klientów indywidualnych. Zawsze możesz się z nimi skontaktowac i zapytac co mogą zaoferowac ^^

tompo
Kapral

Postautor: tompo » 16 sty 2019 18:30

A co z chwilówkami za 0 zł? Polecacie je może? Czy coś stąd będzie warte uwagi http://www.naszakoscierzyna.pl/pg/chwilowka-0zl.htm ?
Nie wiem. Ale czuję, że jest w tym tajemnica, a na tajemnice reaguję jak prosiaczek na trufle.

teresa.oros
Plutonowy

Postautor: teresa.oros » 23 sty 2019 18:34

.....

jupiter098
Kapral

Postautor: jupiter098 » 29 sty 2019 19:31

Nie korzystałem z doradców bo to przecież kosztuje. Sam wybrałem kredyt mieszkaniowy w banku Raiffeisen a to dlatego że bank finansuje nawet 90% inwestycji. Do tego 2 razy w roku mogę obniżyć raty o połowę a raz wcale nie płacić.

annabajon
Sierżant sztabowy

Postautor: annabajon » 04 mar 2019 07:42

Czy przed wzięciem kredytu byliście u doradcy kredytowego, niezwiązanego z jednym bankiem czy może sami chodziliście po bankach i pytaliście, na jaki kredyt możecie liczyć? Chcemy z mężem wziąć kredyt, ale nie wiemy, jak najlepiej sie do tego zabrać. Czy wizyta u doradcy jest płatna?

Szczerze? Jest to jeden z głupszych sposobów na branie kredytu jaki może być .W bankach będą Cie przekonywali na pewno, że ich kredyt jest o wiele lepszy od kredytu w innych instytucjach tak wiec mogą Ci naprawdę nakręcić makaron na uszy.... Tak że w to uwierzysz.
Polecam
porównać sobie kredyty w sieci za pomocą porównań
skorzystać z pomocy doradcy kredytowego, ale wcześniej dobrze jest oczywiście zorientować się czy ten doradca jest rzetelny i czy przypadkiem nie doradzi Ci źle
ewentualnie zainteresować się rynkiem pożyczek społęcznościowych bo o wiele latwiej jest dostać taką pożyczkę niż pożyczke w banku.

Proxx
Starszy szeregowy

Postautor: Proxx » 05 mar 2019 02:10

Kredyt to bardzo wrażliwy temat. Najlepiej dokładnie przemyśleć zagadnienie przed działaniem.

BTW. Czy znacie może jakiś dobry sklep z butami? Zastanawiam się, czy taki sklep z butami jest ok.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2019 19:01 przez Proxx, łącznie zmieniany 1 raz.
Człowiek zna to, z czym się rozstaje, ale nie ma pojęcia, co takiego zastanie zamiast tego.

InwestorSopot
Sierżant

Postautor: InwestorSopot » 05 mar 2019 09:25

@annabajon, w 100% się zgadzam. Lepiej samemu porównać oferty, a nie na ślepo ufać zapewnieniom doradcy. Również polecałem korzystanie z porównywarek online, są bardzo pomocne w takich wyborach.

Wróć do „Polska”