Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

wszystko na temat spółek publicznych
Tytan1
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 18 lis 2017 11:38

Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: Tytan1 » 16 sie 2019 12:41

czas opuścić całkowicie akcje , sprzedać resztówki , dać sobie spokój do wiosny 2020r.?! :roll: :idea:
:arrow:
https://comparic.pl/general-electric-os ... L7CXxtvBNk

REKLAMA


NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: NiKtoś » 16 sie 2019 15:57

jelsi to amerkanska firma to tylko -2% , Niemicka -3% a Polska -5% WIG20...
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: NiKtoś » 16 sie 2019 16:11

Raport wystarczył jednak do tego, by znacznie obniżyć wycenę GE. Akcje koncernu potaniały o 11 proc. w trakcie sesji po jego ujawnieniu, co obniżyło kapitalizację grupy z ponad 70 mld dolarów do 69 mld dol.


Ci co to pisza wlasciwe nie zostaliby wypuszczeni z przedszkola...Bo w 1 klasie juz trzeba liczyc w miare..
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: KOSA/ » 16 sie 2019 16:50

Ma przynajmniej z czego spadać po 10 latach hossy

Kelner$
Sierżant sztabowy
Posty: 179
Rejestracja: 30 lip 2019 14:42

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: Kelner$ » 16 sie 2019 16:54

gdyby nie to cholerne PO mieli byśmy wieczną hosse

ale złodzieje wszystko zniszczyli

Sewersp10
Plutonowy
Posty: 18
Rejestracja: 12 cze 2018 20:17

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: Sewersp10 » 16 sie 2019 16:58

To gdzie ta hossa? Już prawie 4 lata jak nie rządzi.

Kelner$
Sierżant sztabowy
Posty: 179
Rejestracja: 30 lip 2019 14:42

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: Kelner$ » 16 sie 2019 17:03

To gdzie ta hossa? Już prawie 4 lata jak nie rządzi.
PO niszczyło 8 lat a ty chcesz w 4 odbudować

potrzebna druga kadencja i bedzie raj na ziemi

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: galileogalileo » 16 sie 2019 17:04

To gdzie ta hossa? Już prawie 4 lata jak nie rządzi.
niestety TUSK w 2011 zrobil z GPW rynek bez przeszlosci
wystarczy poczytac wpisy z jesieni z tamtego roku
ci bystrzejsi juz wtedy przewidzieli obecny obraz rynku

NiKtoś
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7414
Rejestracja: 13 sie 2017 15:44

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: NiKtoś » 16 sie 2019 17:38

Odbudowac?? Zeby choc bylo w takim stanie jak za PO !!! Bo teraz jest juz w duzo gorszym.. wrecz agonia..A ty bredzisz ze druga kadencja cos zmieni..
To gdzie ta hossa? Już prawie 4 lata jak nie rządzi.
PO niszczyło 8 lat a ty chcesz w 4 odbudować

potrzebna druga kadencja i bedzie raj na ziemi
Na moje posty wprowadzony jest zakaz odpowiadania ( cytowania ) przez DOCHODZENIOWEGO ORAZ K(OSE) jako osoby fanatycznie upolitycznione. Reszte serdecznie zapraszam do dyskusji :mrgreen:

KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Re: Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: KOSA/ » 16 sie 2019 18:53

To gdzie ta hossa? Już prawie 4 lata jak nie rządzi.
niestety TUSK w 2011 zrobil z GPW rynek bez przeszlosci
wystarczy poczytac wpisy z jesieni z tamtego roku
ci bystrzejsi juz wtedy przewidzieli obecny obraz rynku
ten wpis jest dokładnie taki jak ten kawał....

Kaczyński do Kuchcińskiego :
-Marek. Nie ma rady . Musisz złożyć dymisję .
Kuchciński:
- A dlaczego ja? Jak Szyszko wziął kopertę od córki leśniczego, nie podał w oświadczeniu majątkowym ,,stodoły " za pół bańki to nic mu nie zrobiliście.
Szyszko:
- A dlaczego mieli mi coś zrobić. Jak Maciarewicz przeputinował , przepraszam , jak przeputał miliony na komisję smoleńską miliony , jak wydał 2 mld złotych na jakieś WOT to coś mu się stało ?

Macierewicz: - a dlaczego miało mi się coś stać jak Szydło przepieprzyła wszystkie wybory w Europarlamencie, poprzyznawała dziesiątki tysięcy zł. dla kolesiów i sobie, które mieli zwrócić na Caritas, a i tak nie zwrócili to jej coś zrobiliście?

Szydło:- A co ja takiego zrobiłam. A Morawiecki jak zakombinował z ziemią pod Wrocławiem i inne takie rzeczy,ze strach się bać to co, notorycznie kłamał i kłamie i włos z głowy mu nie spadł
.Morawiecki:- A dalej Wy mi tu ode mnie. A Prezes i jego dwie wieże ? A miliony na ochronę osobistą ?
Zapadła śmiertelna cisza.
Po 3 minutach Kaczyński:- Dobra . jedziemy starym tekstem, który zawsze zadziałał. Szydło dajesz.
Szydło: -PO i Tusk przez ostatnie 8 lat....

KOSA/
Młodszy chorąży
Posty: 686
Rejestracja: 27 maja 2019 10:00

Sygnał do krachu??! General Electric oskarżone o ukrywanie miliardów strat! Przekręt na miarę Enrona?

Postautor: KOSA/ » 16 sie 2019 18:55

Odbudowac?? Zeby choc bylo w takim stanie jak za PO !!! Bo teraz jest juz w duzo gorszym.. wrecz agonia..A ty bredzisz ze druga kadencja cos zmieni..
To gdzie ta hossa? Już prawie 4 lata jak nie rządzi.
PO niszczyło 8 lat a ty chcesz w 4 odbudować

potrzebna druga kadencja i bedzie raj na ziemi
pisowskiemu kretynowi nie wytłumaczysz, szkoda czasu.... :lol:



Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: fango i 85 gości