Koniec dyktatury w Polsce, znowu jesteśmy demokracją

wszystko na temat spółek publicznych
Nowy incoqnito
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2940
Rejestracja: 21 cze 2019 19:59

Koniec dyktatury w Polsce, znowu jesteśmy demokracją

Postautor: Nowy incoqnito » 19 sie 2021 06:51

Obrazek


Lewi ludzie są tak lewi, że nie potrafią ogarnąć prostych rzeczy. Na granicy białorusko-polskiej "ktoś" próbuje wykreować sztuczny kryzys, identyczny jak ten kilka lat temu na granicy turecko-greckiej.
Dlaczego tych ludzi nie ma w Uzbekistanie, Kazachstanie? Dlaczego nie uciekają do Gruzji czy Finlandii tylko akurat do Polski i Litwy?
Bo ktoś ich tu skierował. W takim zamieszaniu bardzo łatwo o jakieś "przypadkowe postrzelenie". A przynajmniej o podsycanie kolejnych podziałów w społeczeństwie.

A lewi, choć nie czują związku z "tymkrajem" :mrgreen: to jednocześnie naciskają na ten kraj aby zrobił coś z obcymi ludźmi, bo to jest tego kraju obowiązkiem. Dlaczego? Tego nie wiadomo. Urocze są telewizyjne relacje, gdzie przeplatane są obrazki z granicy z tym, że koronawirus w kolejnym natarciu. W tych mediach w Polsce dramat bo zaszczepionych 48% społeczeństwa i ojej co to za chwilę będzie ale należy natychmiast przyjąć tysiące Afgańczyków, gdzie zaszczepionych jest 0,6% populacji.

Lewi posłowie i aktywiści jeżdżą na granice ze śpiworami i konserwami (do muzułmanów!) i są zdziwieni, że nie można sobie ot tak przez granice przerzucać przedmiotów. Polskie służby powinny ich odesłać na najbliższy posterunek graniczny, wypuścić, a potem wpuścić. Po okazaniu pozytywnego testu na covid oczywiście.
Dyktatura już nieaktualna!!!

Okazuje się,że już nie ma Talibanu w Polsce, tzn. jest ale w zależności od potrzeby... :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: bbooss, P&L i 106 gości